Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez a kép nem régi, mostansági :lol:

a lámpát meg ma kivettem h megcsinálom szépre, de frankón összetörtem, ugyh most keresek fészlift elötti hátsó lámpát occsóé :lol:

azt részegen kell cikkcakkolva, és az általában szokott sikerülni :lol:

A sok részeg disznó szétdobálja a sörösüvegeket, én meg összevagdoshatom a kezem ahogy megyek hazafelé... :lol:

Szeginy lámpa. A face előttit gyáriban akarod feltenni, vagy azt is átcsinálod majd? <_<

Link to comment
Megosztás:

óh hát ez kb olyan lehetett, mint mikor nekiálltam a tükröt csörgésmentesíteni... el is törtek a fülek

nem, ezen én nagyon csodálkoztam...melegítgettem, tök képlékeny volt az anyag aztán elreped, ne kérdezzétek h hogy?! aztán meg annyira fel##szott hogy már nem tudtam koncentrálni, megégettem, aztán összetörtem <_<

Link to comment
Megosztás:

A sok részeg disznó szétdobálja a sörösüvegeket, én meg összevagdoshatom a kezem ahogy megyek hazafelé... :lol:

Szeginy lámpa. A face előttit gyáriban akarod feltenni, vagy azt is átcsinálod majd? <_<

jah, aztán csikorog a kezed mikor rámarkolsz a köv üvegre :lol:

amit megcsináltam az is fészlift elötti volt, csak elég beta verzsön...van még egy jobbos lámpám de a balos elfogyott...vagyis hát még van 4darab fészliftes, de azokat nem akarom szétvágni :lol:

Én meg a fekvő rendőröket nem ismerem. :lol:

bezzeg az állókat :lol:

Link to comment
Megosztás:

OFF! Én az LG cuccokat még a gép közelébe se viszek! Azokról pl.: dvd író + olvasó volt régen, de hamar behaltak! Most 2 db Pioneer DVD író + olvasó van a gépben, az íróval kiírtam legalább 800dvd-t és semmi baja! A tápom pedig Chieftec 450 mert a videókártyám (8800GT) szereti az energy-t! :lol: Ja egyedül a monitorom LG 17colos TFT! Az jól teljesít több mint 1 éve! :lol:

7300GT, de már a 6600Gt is rinyált, hogy fos a kódgány tápom. Vettem másikat, Enermax 600W, csakeléglesz alapon, aztán hazavágta ez a sz.r. Természetesen gari már nincs egyikre se. <_<

Link to comment
Megosztás:

jah, aztán csikorog a kezed mikor rámarkolsz a köv üvegre <_<

amit megcsináltam az is fészlift elötti volt, csak elég beta verzsön...van még egy jobbos lámpám de a balos elfogyott...vagyis hát még van 4darab fészliftes, de azokat nem akarom szétvágni :lol:

bezzeg az állókat :lol:

A lézeres háromlábúakat vagy anyós ülésről fotózkodókat eléggé. :lol:

Link to comment
Megosztás:

vettél volna tápfeszvédő kockát :lol:

Elvileg van benne ilyen védelem, amikor pukkant az író, le is kapcsolt. De ez nem túlfesz volt, hanem túláram. :) Valamint amikor a floppy tápcsatit rosszul dugtam rá és az 5V simán letestelt, akkor kibírta. Füstölgött, de lekapcsolta azt az ágat és beindul a gép. :D Dupla inverteres, kétkörös, mittomén hogy hívják ezt. :lol:

Mondjuk, 32000Ft-os tápegység... de 1000Ft-ért vettem vaterán. <_< :lol: :lol: :lol: Garancia pecsét még nem volt megbontva, ma bontottam meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvileg van benne ilyen védelem, amikor pukkant az író, le is kapcsolt. De ez nem túlfesz volt, hanem túláram. :D Valamint amikor a floppy tápcsatit rosszul dugtam rá és az 5V simán letestelt, akkor kibírta. Füstölgött, de lekapcsolta azt az ágat és beindul a gép. ;) Dupla inverteres, kétkörös, mittomén hogy hívják ezt. :lol:

Mondjuk, 32000Ft-os tápegység... de 1000Ft-ért vettem vaterán. <_< :lol: :lol: :lol: Garancia pecsét még nem volt megbontva, ma bontottam meg. :)

kondik meg tevések mi? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha már ennyire számítógépesen vesszük a kanyarokat.

az én gépembe csak LOW PROFILE AGP kártya megy.

van benne egy 128as Nvidia FX 5200- as de ez már nagyon kevés minden játékhoz...

ebben tud nekem vki vmit esetleg segíteni, valami nem használt ócós 256os ilyenverziós kártya?? vagy vmi okosabb 128as??

az ati radeon...márnemtom milyen kártyám is 128as volt, de azzal jobban ment a gép, csak az nem LOW és nyitott gépház hogynéz már ki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.