Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

4 személy klíma nélkül is hallál X14NZ :lol:

:lol:

1x vezettem életemben 14nzt...fullfapad classic, de lehet h hasonló menettulajdonságokat diktált a verda 4személlyel klímával <_<

Én, ma. Igaz az egy VW T5 volt. :lol:

az nem számít, cayenne turbot én is vittem már, de azon nem érződött semmi :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

1x vezettem életemben 14nzt...fullfapad classic, de lehet h hasonló menettulajdonságokat diktált a verda 4személlyel klímával <_<

az nem számít, cayenne turbot én is vittem már, de azon nem érződött semmi :lol: :lol:

Én is. Fapad x14nz klasszik, caravan. Húdefuravolt. :lol: Mintha az én kocsimmal mentem volna, karót lenyelve és bekapcsolt klímával. Na még ennél is gyengébbnek éreztem, bár az is igaz, hogy tatter vezeti rendszeresen és nem hajtja túlságosan, szóval baromi lusta is szegényke.

Egyébként én azt figyeltem meg, hogy a négy személy még nem érződik, de öt személyt (velem együtt ofkorsz) már nem is kicsit megérez a motor. :lol:

Ez 1.9TDi 75kW. Én se vettem észre, hogy be van kapcsolva a klíma, azonkívül, hogy hűvös volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is. Fapad x14nz klasszik, caravan. Húdefuravolt. <_< Mintha az én kocsimmal mentem volna, karót lenyelve és bekapcsolt klímával. Na még ennél is gyengébbnek éreztem, bár az is igaz, hogy tatter vezeti rendszeresen és nem hajtja túlságosan, szóval baromi lusta is szegényke.

Ez 1.9TDi 75kW. Én se vettem észre, hogy be van kapcsolva a klíma, azonkívül, hogy hűvös volt. :lol:

amit én vezettem azt egy öreg csóka vezeti, gond nélkül dadog neki :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

1x vezettem életemben 14nzt...fullfapad classic, de lehet h hasonló menettulajdonságokat diktált a verda 4személlyel klímával <_<

az nem számít, cayenne turbot én is vittem már, de azon nem érződött semmi :lol: :lol:

Semmi erőt nem éreztél? :lol: gondoltam én hogy jobb az F astra :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Semmi erőt nem éreztél? :lol: gondoltam én hogy jobb az F astra :lol: :lol:

há érdekes volt, mert ültem a bőrülésbe, elment a faluvége tábla, igaz má akkor is 90el mentem...na akko padló, amig visszagangolt az autómata, csak annyi futott át a fejement h namiles(zmá) és megindult mint a ###############, kormányba kapaszkodtam vazz. mire sikerült lenéznem a mutatóra 180 :lol: de nem ám mint egy normál autóba óra20nál, nem 1óránál stabilan :lol:

Kéne oda egy rendes motor. :lol:

Nekem megy rendesen csak az elindulgatós araszolgatóst nem szereti.

Előzésnél gyorsításnál nincsen gond. <_<

kénekéne, de majd ha lesz másik verda...

fordulatnál már nem volt para, ment rendesen. viszont pályán próbálgattam, és mikor bekapcsoltam bólintott mindig a verda

Link to comment
Megosztás:

Na igen. Volt nekem is NEC íróm, illetve még van is, egy szombathelyi csajnál szolgál. DVD-t írni már nem tud, de CD-t igen, valamint olvasni tud még. :lol:

Nero driver? Optikaihoz nem kell semmilyen driver, elég a natív is neki. <_< Amúgy ezek már csak 48x-osan tudnak olvasni, azt is a lemez szélén tudják elérni, úgy mint a 16x-os DVD olvasást is. Tehát az a szám csak marketing. :lol:

úgy értem, hogy akármit olvasott, mindent maxon csinált, mp3 stb... és a neroban van egy funkció, amivel be lehet állítani a max sebességet, na ez erre nem reagált. Az LG íróm meg írni tudott, de olvasni már nem :lol:

azé azé ne szidjátok már ennyire a 14nzt... szar szar, de megy az magának. Haverom gyorsult már 1.6ossal nemtudom, hogy sz vagy szr de nem maradt el csak egy picit.

Link to comment
Megosztás:

úgy értem, hogy akármit olvasott, mindent maxon csinált, mp3 stb... és a neroban van egy funkció, amivel be lehet állítani a max sebességet, na ez erre nem reagált. Az LG íróm meg írni tudott, de olvasni már nem :lol:

azé azé ne szidjátok már ennyire a 14nzt... szar szar, de megy az magának. Haverom gyorsult már 1.6ossal nemtudom, hogy sz vagy szr de nem maradt el csak egy picit.

Nem szidtam speciel, csak fura volt. :lol: Mondjuk engem inkább az idegesített, hogy a háttámlát nem lehetett állítani, azért írtam hogy karót nyelve ültem. <_<

Link to comment
Megosztás:

..........

kénekéne, de majd ha lesz másik verda...

fordulatnál már nem volt para, ment rendesen. viszont pályán próbálgattam, és mikor bekapcsoltam bólintott mindig a verda

Akkor az ilyen kapcsolgatásokkal csinyán mert még feltűröd az aszfaltot...azért elgondolkodtató, hogy hova tudott még bólintani az a verda, olyan alacsony.. <_< :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem szidtam speciel, csak fura volt. :lol: Mondjuk engem inkább az idegesített, hogy a háttámlát nem lehetett állítani, azért írtam hogy karót nyelve ültem. <_<

na úgy szarabb a vezetési élmény is, még az a "kevés" is ami egy 14nzben adatik.

én szeretem, a 60lovával együtt, csak kezdenek előjönni olyan dolgok, hogy kuplung, meg rángat néha... bár ez lehet tényleg az 5-10 liter benzin, ami van benne, meg egy tisztítást se ártana megejteni, a vákumcsövekbe, meg egy injektortisztítás se lenne hasztalan.

Link to comment
Megosztás:

miért? ennyire gyűlölöd a hangyákat? Nem elég hogy az úthengerekkel lapítod őket tömegesen, előtte még meg is nyesed a fejüket? :lol: vagy a 2 centivel még csak a hátukat borotválná? :lol: <_<

nem olyan alacsony ez srácok, csak a gyárihoz képest :lol:

Link to comment
Megosztás:

Parkolásnál patkák. :lol: Valamint nagyobb huplis földutakon is koppan az alja. :lol:

Aki nem ebben az értelemben használja a gépet, ritkán áll padkára :lol: és gondolom a földutakat sem használja nagyon :lol:

Zoli, így gyorsan kopik az a dob, komoly... őőő bocs.... komolyABB hangja lesz a gépnek :lol: Viszont ez a kép mikori? Vagy mivan a hátsó lámpáiddal? <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez már a harmadik szívásom LG termékkel. Mindegyik LG író volt. Két CD író és egy DVD író. Van most még egy LG Flatron TFT monitorom, több mint egy év garancia van még rá, kíváncsi vagyok meddig bírja. <_<

OFF! Én az LG cuccokat még a gép közelébe se viszek! Azokról pl.: dvd író + olvasó volt régen, de hamar behaltak! Most 2 db Pioneer DVD író + olvasó van a gépben, az íróval kiírtam legalább 800dvd-t és semmi baja! A tápom pedig Chieftec 450 mert a videókártyám (8800GT) szereti az energy-t! :lol: Ja egyedül a monitorom LG 17colos TFT! Az jól teljesít több mint 1 éve! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aki nem ebben az értelemben használja a gépet, ritkán áll padkára :D és gondolom a földutakat sem használja nagyon <_<

Zoli, így gyorsan kopik az a dob, komoly... őőő bocs.... komolyABB hangja lesz a gépnek :lol: Viszont ez a kép mikori? Vagy mivan a hátsó lámpáiddal?

ez a kép nem régi, mostansági :lol:

a lámpát meg ma kivettem h megcsinálom szépre, de frankón összetörtem, ugyh most keresek fészlift elötti hátsó lámpát occsóé :lol:

Ó dehogynem, menj haza a járdán :lol: :lol: :lol:

azt részegen kell cikkcakkolva, és az általában szokott sikerülni :)

Link to comment
Megosztás:

ez a kép nem régi, mostansági :lol:

a lámpát meg ma kivettem h megcsinálom szépre, de frankón összetörtem, ugyh most keresek fészlift elötti hátsó lámpát occsóé <_<

azt részegen kell cikkcakkolva, és az általában szokott sikerülni :lol:

óh hát ez kb olyan lehetett, mint mikor nekiálltam a tükröt csörgésmentesíteni... el is törtek a fülek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.