Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja és mégvalami. Ez a megoldás általában arra jó, ha állandóan írja buborékban a wendaz, hogy "Egy hálózati kábel nincs bedugva". Arra 92%-os gyógyír. Én pont kikaptam egy hálókártyával a 8%-ot. NE vegyetek D-Link hálókártyát. <_<

Köszi a segítséget!!! Egy úr vagy :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=bc573594c...&aid=150222

haladok, és még van ujlenyomatom :lol:

szilikont én egy ideig hanyagoltam, a műszerfalon, mivel az "árt neki", és szilikonmentes ápolót használtam, de az semmit se ért, azóta visszatértem a szilikonra, és igaz, hogy gyüjti a port egy darabig, de egy puha ronggyal gyönyörűen le lehet törölni :lol:

tegnap kentem egy foltot a lökösre, és szép fekete most is <_<

bent is átfogom törölgetni szépen az egészet véknyan, mert már bent is szürkül.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

A Futómáhöz akartam, de végül itt kötöttem ki.

100-as ttempónál elkezd remegni a kormány majd ahogy eléri a 110,120as tempót abbamarad a remegés és tökéletes megint.

Centíroztatni és súlyozni kell esetleg ilyenkor a felniket??

Bocsi, ha esetleg hülye a kérdés, de nem jártam még így.

Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

A Futómáhöz akartam, de végül itt kötöttem ki.

100-as ttempónál elkezd remegni a kormány majd ahogy eléri a 110,120as tempót abbamarad a remegés és tökéletes megint.

Centíroztatni és súlyozni kell esetleg ilyenkor a felniket??

Bocsi, ha esetleg hülye a kérdés, de nem jártam még így.

Köszi előre is.

<_<

Link to comment
Megosztás:

A macska volt! <_< Ugye? :lol: :lol: :lol:

Mit sz@ roztok???

Meg kell fúrni a rendszámot és önmetszős csavarral feltenni. :lol: :lol:

Áá, az kókány, a popszegecs jobb, azzal nehezebb lelopni.. ;) :D

Én a szilikon olajból a fél lityit adom 500 huf-ért!

Hinnye :) , múltkor egy Kadettos ismerősöm keresett olyant nagyobb mennyiségben. Majd szólok neki, hogy nálad keresse -persze ha P.Ü.-en elküldöd nekem a mailcímedet.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A macska volt! <_< Ugye? :lol: :lol: :lol:

Áá, az kókány, a popszegecs jobb, azzal nehezebb lelopni.. :D :)

Hinnye :lol: , múltkor egy Kadettos ismerősöm keresett olyant nagyobb mennyiségben. Majd szólok neki, hogy nálad keresse -persze ha P.Ü.-en elküldöd nekem a mailcímedet.. :lol:

A nagyobb mennyiség azért zárójeles :lol:

Link to comment
Megosztás:

NE vegyetek, vagy gyorsan szabaduljatok meg az LG dvdíróktól. Egy ilyen tropára küldte a 600W-os Enermax tápomat (32000Ft), valamint a vele egy kábelen lévő vinyót is megrugdosta. A motorvezérlő IC elpukkant és vitt mindent, amit tudott. :lol:

És fele annyi idő alatt vakul ki belőle az optika mint normálisabbakból. :lol: Mielőtt valaki nekiállna az általánosításos témának, az LG télleg ilyen. <_< ;) Mennyiségre megy, bevallottan. A "ha kipusztul belőle akkor vegyé' másikat" elv alapján élnek, csak sajna néha visznek mást is magukkal (amit nem annyiért osztanak mint az ő cuccaikat. :lol: :lol: ) Jah ON :)

Ribiben új porlasztócsúcsok vannak, és át lett öblítve a teljes ketyere. Mostmár attól is beindul egy izzításra ha ránézek, viszont még mindig füstöl :lol: Csak még azt nem tudni hogy télleg a gép füstöl, vagy csak a kipuffban lévő kormot okádja tovább :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

NE vegyetek, vagy gyorsan szabaduljatok meg az LG dvdíróktól. Egy ilyen tropára küldte a 600W-os Enermax tápomat (32000Ft), valamint a vele egy kábelen lévő vinyót is megrugdosta. A motorvezérlő IC elpukkant és vitt mindent, amit tudott. <_<

Nem tudom, nekem van benne egy LG-olvasó olyan 6 éve amit a régi gépből tettem át, meg egy író-olvasó az meg olyan 4 éves. Eddíg nem volt gond velük.

Link to comment
Megosztás:

És fele annyi idő alatt vakul ki belőle az optika mint normálisabbakból. :lol: Mielőtt valaki nekiállna az általánosításos témának, az LG télleg ilyen. <_< ;) Mennyiségre megy, bevallottan. A "ha kipusztul belőle akkor vegyé' másikat" elv alapján élnek, csak sajna néha visznek mást is magukkal (amit nem annyiért osztanak mint az ő cuccaikat. :lol: :lol: ) Jah ON :)

Ribiben új porlasztócsúcsok vannak, és át lett öblítve a teljes ketyere. Mostmár attól is beindul egy izzításra ha ránézek, viszont még mindig füstöl :lol: Csak még azt nem tudni hogy télleg a gép füstöl, vagy csak a kipuffban lévő kormot okádja tovább :D :lol:

Csak annyi baj volt, hogy mindig van benne lemez. Aztán egyszer úgy gondolta, hogy valamelyik motor megszorul és szép óvatosan úgy agyon terhelte az 5V-os részt (5V és test között totál zárlat van), hogy a gépem bootolni nem tudott, aztán nagy csattanás gép leáll, power led világít. Azóta nem lehet bekapcsolni az enermax táppal. Most kénytelen vagyok 400W-os kódgány (codegen) tápot használni, amint nem szeret a gépem. A videókártyám honorálta is ezt az akciót, 450/500MHz helyett 130/200-on pörög, mert kevés neki a vellany. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, nekem van benne egy LG-olvasó olyan 6 éve amit a régi gépből tettem át, meg egy író-olvasó az meg olyan 4 éves. Eddíg nem volt gond velük.

Nekem ez már a harmadik szívásom LG termékkel. Mindegyik LG író volt. Két CD író és egy DVD író. Van most még egy LG Flatron TFT monitorom, több mint egy év garancia van még rá, kíváncsi vagyok meddig bírja. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez már a harmadik szívásom LG termékkel. Mindegyik LG író volt. Két CD író és egy DVD író. Van most még egy LG Flatron TFT monitorom, több mint egy év garancia van még rá, kíváncsi vagyok meddig bírja. <_<

Akor gondolom kifogtam két jó példányt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

dáwid hajtsd meg a gépet egyszer rendesen, annyi alatt ki kell jönnie a koromnak mindenhonnan.

am a fdízel mindig is fog füstölni, csak kérdés mennyire :lol:

Lg cuccokkal nekem se volt gondom, annyi, hogy kiszolgálta az idejét és kész.

az uj Lg-k viszon fosok, nekem pl a nero driverel abszolut nem kommunikált, és 40xesen olvasott állandóan... mondanom se kell, hogy a videótól is hallkabb gépembe nem kell olyan cucc, ami hangosabb a kocsinál.

NEC íróm viszont szép halk <_<

Link to comment
Megosztás:

dáwid hajtsd meg a gépet egyszer rendesen, annyi alatt ki kell jönnie a koromnak mindenhonnan.

am a fdízel mindig is fog füstölni, csak kérdés mennyire :lol:

Lg cuccokkal nekem se volt gondom, annyi, hogy kiszolgálta az idejét és kész.

az uj Lg-k viszon fosok, nekem pl a nero driverel abszolut nem kommunikált, és 40xesen olvasott állandóan... mondanom se kell, hogy a videótól is hallkabb gépembe nem kell olyan cucc, ami hangosabb a kocsinál.

NEC íróm viszont szép halk :lol:

Na igen. Volt nekem is NEC íróm, illetve még van is, egy szombathelyi csajnál szolgál. DVD-t írni már nem tud, de CD-t igen, valamint olvasni tud még. :lol:

Nero driver? Optikaihoz nem kell semmilyen driver, elég a natív is neki. <_< Amúgy ezek már csak 48x-osan tudnak olvasni, azt is a lemez szélén tudják elérni, úgy mint a 16x-os DVD olvasást is. Tehát az a szám csak marketing. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.