Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

sanci vettem szilikonzsírt.

410Ft volt egy tubussal, ami 60 grammos.

egy csppet rátettem egy kis vatás arctisztítóra, és azzal átkentem egy díszlecet, meg az aksit félbe.

eddig nagyon tetszik ez a cucc <_<

rezgésmentesítés az enyémre se ártana, hátsó az nagyon csörög...

de majd megoldom, tápiószecsősen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó drága volt, én 315-ért vettem 100 grammosat.. :lol:

Ugye, hogy szinte csodákat tud művelni? :lol: :lol: Viszont a port is a cimbijének tartja.. <_<

Egyszerű a dolog, 4-es habszivacs akármi (vagy mi a nyüh -nekem radiátor-hőtükörből lett megcsinálva) plusz 2 oldalú ragasztószalag, némi vagdalás, mehet fel a helyére és elhalkul. :lol: Nem figyelted még az enyémet? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó drága volt, én 315-ért vettem 100 grammosat.. :lol:

Ugye, hogy szinte csodákat tud művelni? :lol: :lol: Viszont a port is a cimbijének tartja.. <_<

Egyszerű a dolog, 4-es habszivacs akármi (vagy mi a nyüh -nekem radiátor-hőtükörből lett megcsinálva) plusz 2 oldalú ragasztószalag, némi vagdalás, mehet fel a helyére és elhalkul. :lol: Nem figyelted még az enyémet? :lol:

hol mi mennyi és miért, dehát itt minden drágább tudjátok :lol:

nekem magában a keretben lóg a rendszámtábla, szóval kétmegoldás.

1. tápiószecső féle kétoldalas ragasztóval felkenem és vissz lát.

2. szétszedem a keretet, megnyomom melegragasztóval, gyorsan visszarokom a rendszámot, aztán arra is melegragasztó, és fel a keret.

második megoldás azé szimpatikusabb, mert a keretem, a kocsihoz van igazítva szín szerint.

Link to comment
Megosztás:

hol mi mennyi és miért, dehát itt minden drágább tudjátok :lol:

nekem magában a keretben lóg a rendszámtábla, szóval kétmegoldás.

1. tápiószecső féle kétoldalas ragasztóval felkenem és vissz lát.

2. szétszedem a keretet, megnyomom melegragasztóval, gyorsan visszarokom a rendszámot, aztán arra is melegragasztó, és fel a keret.

második megoldás azé szimpatikusabb, mert a keretem, a kocsihoz van igazítva szín szerint.

Nekem is a hátsó zörög, de nagyon. Olyan mintha csak középen lenne fogatva, vagy ez tényleg így van? :lol: Néha idegesít, hogy jár a motor, közben meg rezeg a rendszámkeret. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem is a hátsó zörög, de nagyon. Olyan mintha csak középen lenne fogatva, vagy ez tényleg így van? :lol: Néha idegesít, hogy jár a motor, közben meg rezeg a rendszámkeret. <_<

Mert te még nem tetted meg a lépést amit először haver wartburgján csináltam amikor a zenét belealkottam. Bringa gumibelső félbehajt-4-6 helyen alányomkod, és tök jól kitámasztja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Mi fene van a gépemmel? <_< Egyszer van net, máskor meg nincs...csak úgy gondolja magát, és nincs netem....ha újraindítom a gépet, akkor megint van net, de csak egy darabig :lol:

Van valakinek ötlete? Vagy ez nem az a busz? :lol:

Ez egy autókkal foglalkozó fórum, úgyhogy szerintem vagy villogtasd ki a hibakódot, vagy próbálj meg gyújtáskábeleket mozgatni :lol: :D Amúgy visszakérdezek, géphiba, vagy szolgáltatói hiba? Az is lehet hogy (ha dróton kapod) a kábölmodem haldoklik vagy elég sok bármi... Wifizel? vagy asztali gép? vagy... vagy itt van Day, majd ő megaszongya az okosat :lol: :) Én meg offolok itt magamban tovább :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez egy autókkal foglalkozó fórum, úgyhogy szerintem vagy villogtasd ki a hibakódot, vagy próbálj meg gyújtáskábeleket mozgatni :lol: :lol: Amúgy visszakérdezek, géphiba, vagy szolgáltatói hiba? Az is lehet hogy (ha dróton kapod) a kábölmodem haldoklik vagy elég sok bármi... Wifizel? vagy asztali gép? vagy... vagy itt van Day, majd ő megaszongya az okosat <_< :lol: Én meg offolok itt magamban tovább :lol: :lol: :)

Kábelmodem...asztali gép. Nem hiszem, hogy szolgáltató hiba, mert ha újra índittom a gépet, akkor jó egy darabig...most megint jó, de már várom mikor mondja azt hogy nem elérhető :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kábelmodem...asztali gép. Nem hiszem, hogy szolgáltató hiba, mert ha újra índittom a gépet, akkor jó egy darabig...most megint jó, de már várom mikor mondja azt hogy nem elérhető <_<

mit villog a modem??

ha a szolgáltató szar, akkor azt jelzi a modemed :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kábelmodem...asztali gép. Nem hiszem, hogy szolgáltató hiba, mert ha újra índittom a gépet, akkor jó egy darabig...most megint jó, de már várom mikor mondja azt hogy nem elérhető <_<

Sajátgép ikonra jobb klikk, tulajdonságok. Hardver fül, ott lesz egy olyan hogy Eszközkezelő. Rányomsz. Hálózati kártyák fát kinyitod, megkeresed a hálókártyád, amin a net van, jobb klikk, tulajdonságok. Aztán elvileg van neked is egy olyan fül abban az ablakban, hogy Speciális. Ott kiválasztod hogy Adathordozó típusa. Ha nincs ilyen, akkor a bal oldali listában addig keresgetsz, amíg a jobb oldali menüben nem jelennek meg olyanok hogy 10Base TX, 100Base TX Half-Duplex, stb. Nézegesd meg hogy melyikben vannak ilyen opciók. Ha megvan, akkor nyomj rá arra, hogy 100Base TX Full-Duplex, vagy ilyesmi, ha magyarul írja ki, akkor 100Base TX Teljes irányú. Okézd le, mindegyik ablakot, meg kell szűnnie a netkapcsolatnak aztán újra üzemelnie kell. Ettől meg kell, hogy javuljon.

Link to comment
Megosztás:

Sajátgép ikonra jobb klikk, tulajdonságok. Hardver fül, ott lesz egy olyan hogy Eszközkezelő. Rányomsz. Hálózati kártyák fát kinyitod, megkeresed a hálókártyád, amin a net van, jobb klikk, tulajdonságok. Aztán elvileg van neked is egy olyan fül abban az ablakban, hogy Speciális. Ott kiválasztod hogy Adathordozó típusa. Ha nincs ilyen, akkor a bal oldali listában addig keresgetsz, amíg a jobb oldali menüben nem jelennek meg olyanok hogy 10Base TX, 100Base TX Half-Duplex, stb. Nézegesd meg hogy melyikben vannak ilyen opciók. Ha megvan, akkor nyomj rá arra, hogy 100Base TX Full-Duplex, vagy ilyesmi, ha magyarul írja ki, akkor 100Base TX Teljes irányú. Okézd le, mindegyik ablakot, meg kell szűnnie a netkapcsolatnak aztán újra üzemelnie kell. Ettől meg kell, hogy javuljon.

Aha...Ezt nevezem leírásnak <_< No...próba

Link to comment
Megosztás:

sanci vettem szilikonzsírt.

410Ft volt egy tubussal, ami 60 grammos.

egy csppet rátettem egy kis vatás arctisztítóra, és azzal átkentem egy díszlecet, meg az aksit félbe.

eddig nagyon tetszik ez a cucc :lol:

rezgésmentesítés az enyémre se ártana, hátsó az nagyon csörög...

de majd megoldom, tápiószecsősen :lol:

Miért nem szóltál, van itthon egy tubus vazelinem az is jó rá. Őőőő....izéééé, egyszer ki volt repedve a sarkam azt kenegettem vele. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sajátgép ikonra jobb klikk, tulajdonságok. Hardver fül, ott lesz egy olyan hogy Eszközkezelő. Rányomsz. Hálózati kártyák fát kinyitod, megkeresed a hálókártyád, amin a net van, jobb klikk, tulajdonságok. Aztán elvileg van neked is egy olyan fül abban az ablakban, hogy Speciális. Ott kiválasztod hogy Adathordozó típusa. Ha nincs ilyen, akkor a bal oldali listában addig keresgetsz, amíg a jobb oldali menüben nem jelennek meg olyanok hogy 10Base TX, 100Base TX Half-Duplex, stb. Nézegesd meg hogy melyikben vannak ilyen opciók. Ha megvan, akkor nyomj rá arra, hogy 100Base TX Full-Duplex, vagy ilyesmi, ha magyarul írja ki, akkor 100Base TX Teljes irányú. Okézd le, mindegyik ablakot, meg kell szűnnie a netkapcsolatnak aztán újra üzemelnie kell. Ettől meg kell, hogy javuljon.

Ilyet találtam, hogy 1000Mbps/full Duplex...erre ok?

http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=240536

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.