Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nyomassá anyagismeretet, nekem azt kéne, de még jegyzetem sincs :lol:

De nem választhatok mert csak ebből az egy tantárgyból kell vizsgáznom holnap :lol: :lol: a többi már megvan csak ez a tanár eddig 2x úgy gondolta hogy sz.patja még egy kicsit a 3 hülyegyereket (én + 2 oszt társam)

úgyhogy futtat velünk egy harmadik kört is. Vágesz hogy 2 éve leszóbeliztem neki 3-asra, oszt társam 4-esre és ezek után még egyszer meghúzott írásbelin? :lol: :lol: imááádom azt a nőt... <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

De nem választhatok mert csak ebből az egy tantárgyból kell vizsgáznom holnap :lol: :lol: a többi már megvan csak ez a tanár eddig 2x úgy gondolta hogy sz.patja még egy kicsit a 3 hülyegyereket (én + 2 oszt társam)

úgyhogy futtat velünk egy harmadik kört is. Vágesz hogy 2 éve leszóbeliztem neki 3-asra, oszt társam 4-esre és ezek után még egyszer meghúzott írásbelin? :lol: :lol: imááádom azt a nőt... <_< :lol:

A vizsga előtt húzd meg, és akkor no problem! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

A vizsga előtt húzd meg, és akkor no problem! :lol: :lol:

a 60 éve feletti szőröslábú, diákevő, nagymamák valahogy nem jönnek be. Különben meg van aki tiltakozna :lol: <_< bár aztmondta ha nem megyek át nem áll szóba velem... de ezt a megoldási javaslatot még nem dobtam fel neki :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

a 60 éve feletti szőröslábú, diákevő, nagymamák valahogy nem jönnek be. Különben meg van aki tiltakozna <_< bár aztmondta ha nem megyek át nem áll szóba velem... de ezt a megoldási javaslatot még nem dobtam fel neki :lol: :lol: :lol:

Garga Pitics bácsi megmondta anno a Macskajaj-ban ( aki nem látta, annak kötelező darab! ): "Gusztus... Gusztus dolga az egész..." :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olvastam, hogy volt akinek a 11 litres fogyiját 8-ra visszahozta.

És akkor egy sokmilliárdos autógyárnak nem lenne érdeke a 11 lityis fogyit gyárilag 8-nak eladni? :lol: :lol:

Szerintem nem kéne külön venni ezt a "csodát" hogyha télleg lenne értelme. :)

(én meg azt olvastam hogy az anyatej rákkeltő :lol: :lol: ) attól igaz? :lol: <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem ott kezdődött a furcsaság, hogy 1.6 hengerenkénti injektor, és 75 ló.

most vagy nem jól olvastam, az ekezetek miatt, és központit írt, vagy nemtudom.

Ha a népítélő mesterre gondolsz akkor sztem meg se próbáld megérteni, írt mindent amit valaha is hallott <_< Nem kell megérteni, ne küzdj vele :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha a népítélő mesterre gondolsz akkor sztem meg se próbáld megérteni, írt mindent amit valaha is hallott <_< Nem kell megérteni, ne küzdj vele :lol: :lol:

és !!! újjabb példa, hogy az 1.6os is összever :lol: :lol:

vagy inkább ne adjunk a szavara?

Link to comment
Megosztás:

(én meg azt olvastam hogy az anyatej rákkeltő <_< :lol: )

Angol tudósok kimutatták, hogy a sör is rákkeltő. 1 méter magasból leöntöttek 1 üveg hideg sörrel egy rákot és nyomban felkelt.. :lol: :lol: :lol:

Mackosajtnak kellett irni és már válaszolt is. Türelmem kéri, csak én türelmetlen vagyok. :lol:

Há'netürelmetlenkeggyé! Én asszem befizetés és aznapi jelzés után kb 1.5-2 héttel kaptam meg a kártyát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Angol tudósok kimutatták, hogy a sör is rákkeltő. 1 méter magasból leöntöttek 1 üveg hideg sörrel egy rákot és nyomban felkelt.. :lol: <_< :lol:

Há'netürelmetlenkeggyé! Én asszem befizetés és aznapi jelzés után kb 1.5-2 héttel kaptam meg a kártyát. :lol:

Engem a rendszámkeret érdekel jobban, mert csúnya az első, hogy el van törve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem a rendszámkeret érdekel jobban, mert csúnya az első, hogy el van törve. :lol:

Küldjek egy rezgésmentesített első-hátsót? <_< Feliratozatlan de nincs szinkronizálva sem, afféle "néma-film" :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.