Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meglestük, naon baba! :lol:

Köszi, az autó nevében is! :lol:

Azért tényleg "izén" néz ki ilyen magas gumikkal, de nekem megfelel <_< . Az elsőknél volt bibi a súlyokkal, mert súrolták a féknyerget, ezért kénytelen volt kivülre rakni őket ahol nem igazán mutatnak jól :lol: ...de majd löttyintek rá fekete festéket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Wagon R+-é biztosan jó. <_<

Ha az O+Áé ránézésre ugyanaz akkor jó lesz az is. :lol:

A wagonR+ indexkarja, ablaktörlőkarja, ködlámpa kapcsolói, magasságállító és még a tompított kapcsoló is belepasszol. :lol:

köszi, remélem jó bele, mert sógorhoz jövő héten hoznak bontásra egy omit és úgy tudom a műszerfal még komplett.

Ma kipattintottam a magasságállító helyén a vakfedelet és nicsak, ott van mögötte a stekker, motortérben a lámpák alatt gyanúsan sok a vezeték, némi turkálás, hoppá egy stekker, másikoldalon mégegy. Előkotortam a garázs mélyéről a hozzávaló motorokat így már csak a kapcsoló hiányzik és lesz magasságállítás, bár nem lenne szükséges, mert liftes a hátulja, de ha csak ennyibe kerül... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen öregszem, és akkor mi van???? Majd leszel Te is idősebb, már ha megéled. Ha addig ki nem tekerem a nyakad. <_< :)

Ennyire zavar? :lol: Vagy kapuzárási pánikod van? :D

Ebként ma panelon voltam melózni, aztán kint az álványon dolgoztunk, és kijött egy egész jó nő( meg egy rakat gyerek. :lol: ) az egyik erkélyre, hogy levenném-e neki a bádogot, mert neki nem kell. Persze szívesen sec-perc, a bádog lent volt. Megköszönte, kérdezte: kávé, űccsi, vagy valami más? :lol: erre mielőtt kinyitottam volna a szám, megszólalt Feri bácsi egy szintel feljebbről: Hát egy fröccsöt szívesen meginnák! :lol: Na bammeg ilyenekkel dolgozom együtt.

Tegnap meg Zöldmajorban voltunk ( szociális foglalkozató szellemi fogyatékosok részére) egész jól el lehetett beszélgetni a bentlakókkal csak amikor be kellett mennem vízért adtak rám ezek a barmok egy karszallagot, hogy tudják kit kell hazavinni a nap végén. :lol: Még az asszony is megkérdezte amikor hazajöttem, hogy simán kiengedtek a kapun?

Engem itthon csak a kutya tisztel, de csak amikor a kaját kapja.

B@@@@zdmeeeg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez egy idióta véleménye, szerintem kamu az egész.

Én el sem olvastam, hányadék egy "munka". :lol:

Ott van a heJesírása is...

:lol: És ilyenek kezébe is adnak astrát... :lol: :lol: szegény ótó :lol:

Sportkipuff dizilre???

Valaki valami okosat róla?

Háá' nemtom. Valami szép krómozott végűt? :) 2naponta kipuff-vég mosni jó lehet :D Azon a caravanon amit bontottam anno' egy kétcsövű (amúgy egész szép) sportdob volt. Haver lekapta magának, a pizsóra, de 2 napig csak a kormot pucolta belőle, aztán a végén levágták magát a véget és az lett fölcsinálva egy másik dobra. Dizilre sztem hujeség :lol: <_< (only magánvélemény ;) )

Link to comment
Megosztás:

"a szoka"sos dolgoat kellet csere"lni; e"kszij,vizpumpa,ablakto"rlo",olaj"

Nem keveset tud a csávókám héberül ... :lol:

Na meg "0 év" használati idôtartam alatt 3 millió 400 ezer km....nem semmi :)

és:

"hu"je barom voltam az e"kszijt nem csere"ltem ki 60000km uta"n azt 2 hengert a 4-est e"s a 2-est meg kellet ko"szo"ru"lni (nem occso 60000rongy plusz e"kszij"

60.000 rongyért télleg nem volt olcsó :lol: :D

olajdefni Heh? :lol: :lol: ,2x benzincso" rallyza"s ko"zbe

ablakto"rlo",e"go"k,genera"tor(visszapillanto tu"kro"t kellet csere"lni de leto"rtek ugy hogy arrol e"n is tehetek mert visszakapta a mocsok hogy beutatam egyet neki)

Nah jólvan kiröhögtem magam... meek vissza tanulni :lol: <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.