Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Há'nemtom...talán hasonló mint a "miénk", 14NZ-seké, akkor az aláirásomban van kép róla...de több mint valószinű hogy nem három vezetékes. Ahogyan pepe is irta, hamarabb négy, mint a miénk. <_<

Jah, megvan melyik. Köszi. :lol:

Sajnos nekem nincs annyi helyem a szelepdekli és a pillangószelep között. Ott az AGR szelep is közötte, valamint marha vastag gégecső, tömve vezetékkel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem is csinált vagy 2-3 szor ilyet, mire rájöttem, hogy valamit felszívott a tankból! A harmadik eset után leszedtem z üreges csavart a szűrőről, ami a tanktól jön fel és ott keményen el volt dugulva. Kipucoltam, majd visszaraktam és azóta semmi baja!

Az jó... Akkor meglesem majd. Csak vágesz hogy új tankom van, és mindig csak tele volt tankolva? Mi a retket osztanak mostanában gázolaj néven? <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy hívd fel, hogy sms-ben közölted, hogy emailt írtál a másik szobából <_<

azt kellene :lol:

mint mikor egyik havernál voltam, és a szomszédjukban lakó haverom felhívott, amikor kiment az udvarukra, és 5méterről telefonáltunk egymással :lol:

Link to comment
Megosztás:

Leszedtem a pillangószelep fedelét. Hát nagyon ótvarul néz ki, csoda hogy üzemel. Valamint a kartergázcső is tele van trutyival, majdnem teljesen tele. :lol: Alapjárati motor az a jobb oldalában van cucclinak, ügye? 3 vezetékes csati megy rá és két torx csavar fogja. <_<

Így jár akinek nincs kartergázszűrője! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Daykiller! Há nézd má mit találtam neked! :lol:

Ójeee, le is ütöm mindjárt. :lol: Már unom a kombinátfogóval nyitogatást. :lol:

Amúgy ma láttam a veszprémi piacon eredeti Opel alufelnit. 13"-os volt. Olyan, mint FPepe és Brezsó cartársé. 20 ropi lett volna gumival együtt. Ilyenkor nincs annyi pénzem vazze. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ójeee, le is ütöm mindjárt. :lol: Már unom a kombinátfogóval nyitogatást. :lol:

Amúgy ma láttam a veszprémi piacon eredeti Opel alufelnit. 13"-os volt. Olyan, mint FPepe és Brezsó cartársé. 20 ropi lett volna gumival együtt. Ilyenkor nincs annyi pénzem vazze. <_<

Ha legközelebb meglátod ott a piacon, fényképezd már le nekem lécci, lehet tudnék vkit, akit érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.