Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

<_< :lol: :lol:

Komoly. :lol: Azon tűnödök, úgyis megbontom a műszerfalat, átkötni az ablakemelőt gyujtókapcsoló előttire, kéne tenni egy kapcsolót a belső világításra, mert sokat szerelek nyitott ajtónál, és ilyenkor mindíg kiveszem az izzót kímélni az akkut. De le kéne tudnia kapcsolnia a csomitér világítást is. Vagy csak külön lehet?

Link to comment
Megosztás:

Na akkor azért volt olyan furcsa! :lol: :lol:

Azt kerestem, csak nem találtam.

Ebként ma panelon voltam melózni, aztán kint az álványon dolgoztunk, és kijött egy egész jó nő( meg egy rakat gyerek. :lol: ) az egyik erkélyre, hogy levenném-e neki a bádogot, mert neki nem kell. Persze szívesen sec-perc, a bádog lent volt. Megköszönte, kérdezte: kávé, űccsi, vagy valami más? <_< erre mielőtt kinyitottam volna a szám, megszólalt Feri bácsi egy szintel feljebbről: Hát egy fröccsöt szívesen meginnák! :lol: Na bammeg ilyenekkel dolgozom együtt.

Tegnap meg Zöldmajorban voltunk ( szociális foglalkozató szellemi fogyatékosok részére) egész jól el lehetett beszélgetni a bentlakókkal csak amikor be kellett mennem vízért adtak rám ezek a barmok egy karszallagot, hogy tudják kit kell hazavinni a nap végén. :lol: Még az asszony is megkérdezte amikor hazajöttem, hogy simán kiengedtek a kapun? :)

Engem itthon csak a kutya tisztel, de csak amikor a kaját kapja. :D

Ilyen az építőipar. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Komoly. <_< Azon tűnödök, úgyis megbontom a műszerfalat, átkötni az ablakemelőt gyujtókapcsoló előttire, kéne tenni egy kapcsolót a belső világításra, mert sokat szerelek nyitott ajtónál, és ilyenkor mindíg kiveszem az izzót kímélni az akkut. De le kéne tudnia kapcsolnia a csomitér világítást is. Vagy csak külön lehet?

A csomitér világítás az együtt megy valamelyik hátsó lámpa oldallal, asszem a ballal. Tehát onnan kap vellanyt. A kapcsolása meg helyileg van megoldva. Mondjuk ez nem holtbiztos, de nekem úgy tűnt, mikor hátul matattam.

Link to comment
Megosztás:

A csomitér világítás az együtt megy valamelyik hátsó lámpa oldallal, asszem a ballal. Tehát onnan kap vellanyt. A kapcsolása meg helyileg van megoldva. Mondjuk ez nem holtbiztos, de nekem úgy tűnt, mikor hátul matattam.

csomagtér világítása helyi kapcsolású nekünk, az ajtóban van a kapcsoló.

zotya gyíkban neked is megvan a megoldás <_<

de egy haveromáltali megoldás se szörnyű, ő belevágott egy kis bill kapcsolót magába a lámpába, és ott kitudja kapcsolni és kész, igaz be nem, de ki igen.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen az építőipar. :lol:

Aha mindíg történik valami érdekes. :lol:

A csomitér világítás az együtt megy valamelyik hátsó lámpa oldallal, asszem a ballal. Tehát onnan kap vellanyt. A kapcsolása meg helyileg van megoldva. Mondjuk ez nem holtbiztos, de nekem úgy tűnt, mikor hátul matattam.

Akkor ott hátul kell valahol megszakítanom és kevésbé feltűnő helyen, mondjuk a roló alatt beépíteni egy plussz kapcsolót. A hátsó kapaszkodósakat le tudom kapcsolni, az elsőt meg ki kéne cserélni egy Omilámpára.

engem csak akutya tisztel mikor enni kap :lol:

de ez velem is így van, de én nem vagyok családfő azért :lol:

vagy valami más alatt vajon mit értett? 9hónbap után még egy gyereket? :lol:

Nem tudom, azt akartam megkérdezni, de elment nagyfröccsért. <_<

Link to comment
Megosztás:

csomagtér világítása helyi kapcsolású nekünk, az ajtóban van a kapcsoló.

zotya gyíkban neked is megvan a megoldás <_<

de egy haveromáltali megoldás se szörnyű, ő belevágott egy kis bill kapcsolót magába a lámpába, és ott kitudja kapcsolni és kész, igaz be nem, de ki igen.

Nekünk is az ajtóban van a kapcsoló. Egyvezetékes. Az a vezeték meg direktbe megy a lámpához. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez vajon tényleg ennyibe kerül....mert ha igen Hétfôn megnézem :lol::

az első részlete

és mennyi lehet az önrész?

Csak nektek, olcsóért is odaadom. Nem megy úgy mint ahogy szeretném, úgyhogy inkább az 1.7 DR :lol: :lol: :lol:

Most jut eszembe. Tegnap hazafelé játszott csúnyát velem a dög. Melegen (kb 70-80 km-t ment előtte aznap :) ) pirosnál állok megfelé, üresbe kitesz, kuplung felenged, ketyere lefullad. Nincs fordulatszámmérőm, de úgy érzésre egyszerűen a fordulatszámot beejtette alapjárat alá. Ha a vadállat lett volna akkor szidnám az alapjárati motort, de ebbe?? <_< :lol: Itt mit szidjak? :lol: (csináljak) se ezelőtt, se azóta nem csinálta, csak akkor egyszer.

Link to comment
Megosztás:

Csak nektek, olcsóért is odaadom. Nem megy úgy mint ahogy szeretném, úgyhogy inkább az 1.7 DR :lol: :lol: :lol:

Most jut eszembe. Tegnap hazafelé játszott csúnyát velem a dög. Melegen (kb 70-80 km-t ment előtte aznap :lol: ) pirosnál állok megfelé, üresbe kitesz, kuplung felenged, ketyere lefullad. Nincs fordulatszámmérőm, de úgy érzésre egyszerűen a fordulatszámot beejtette alapjárat alá. Ha a vadállat lett volna akkor szidnám az alapjárati motort, de ebbe?? <_< :lol: Itt mit szidjak? :lol: (csináljak) se ezelőtt, se azóta nem csinálta, csak akkor egyszer.

nekem is csinált vagy 2-3 szor ilyet, mire rájöttem, hogy valamit felszívott a tankból! A harmadik eset után leszedtem z üreges csavart a szűrőről, ami a tanktól jön fel és ott keményen el volt dugulva. Kipucoltam, majd visszaraktam és azóta semmi baja!

Link to comment
Megosztás:

...fa szállitására... Igy talán nem "sipolja ki". :lol: Melyiket vágtad ki?

Egyiket sem, ez a kert végéből van már tavaly kiszáradt. Viszont kis hílyán leamortizálta a kocsimat a fűzfa, amikor tolattam be a megyfáért, utánna simán kifértem a nyírfa mellett. :lol: Lehet hogy volt valamikor erdész ősöm. Vagy maga Robin Hod. <_<

Link to comment
Megosztás:

Egyiket sem, ez a kert végéből van, már tavaly kiszáradt. Viszont kis híján leamortizálta a kocsimat a fűzfa, amikor tolattam be a meggyfáért, utána simán kifértem a nyírfa mellett. :lol: Lehet, hogy volt valamikor erdész ősöm. Vagy maga Robin Hood. <_<

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Leszedtem a pillangószelep fedelét. Hát nagyon ótvarul néz ki, csoda hogy üzemel. Valamint a kartergázcső is tele van trutyival, majdnem teljesen tele. :lol: Alapjárati motor az a jobb oldalában van cucclinak, ügye? 3 vezetékes csati megy rá és két torx csavar fogja. <_<

Link to comment
Megosztás:

Leszedtem a pillangószelep fedelét. Hát nagyon ótvarul néz ki, csoda hogy üzemel. Valamint a kartergázcső is tele van trutyival, majdnem teljesen tele. :lol: Alapjárati motor az a jobb oldalában van cucclinak, ügye? 3 vezetékes csati megy rá és két torx csavar fogja. :lol:

4 vezetékes tudtommal <_<

Link to comment
Megosztás:

Leszedtem a pillangószelep fedelét. Hát nagyon ótvarul néz ki, csoda hogy üzemel. Valamint a kartergázcső is tele van trutyival, majdnem teljesen tele. :lol: Alapjárati motor az a jobb oldalában van cucclinak, ügye? 3 vezetékes csati megy rá és két torx csavar fogja. <_<

Há'nemtom...talán hasonló mint a "miénk", 14NZ-seké, akkor az aláirásomban van kép róla...de több mint valószinű hogy nem három vezetékes. Ahogyan pepe is irta, hamarabb négy, mint a miénk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.