Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kaptunk melóhelyen szerszámokat, köztük egy krova készletet is. Havertól egyből le is nyúltam a rövid és hosszú hosszabbítószárakat, összedugtam az én készletemmel is és belőttem a váltót. Nem tökéletes még, de jobb mint volt. :lol:

Van az a műanyag kupak a kulissza oldalában. Úgy tudom, hogy azt kell tövig benyomni és akkor lesz jó a pozíció. Noshát én próbáltam, mozgattam szerencsétlen váltót mint az állat, de csak kb feléig ment be, ott rögzítettem, kihúztam a dugót és sz.rabb lett a váltás, mint volt. Ezért érzésre és többszöri próbálkozásra belőttem a dugó nélkül, ezért nem tökéletes még. Ja és a dugót sem tudtam kivenni, hogy helyette 5-ös csavart dugjak be.

A másik, hogy a kunkori cső alatt, ami a termosztátra van kötve, az alatt van egy kétvezetékes csati, az mi a rákot érzékelhet/működtethet? <_< Asszem barna/barna-fehér színűek. Hening cartárs mondta, hogy az nem a hőgomba csatija, én meg azt hittem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kaptunk melóhelyen szerszámokat, köztük egy krova készletet is. Havertól egyből le is nyúltam a rövid és hosszú hosszabbítószárakat, összedugtam az én készletemmel is és belőttem a váltót. Nem tökéletes még, de jobb mint volt. :lol:

Van az a műanyag kupak a kulissza oldalában. Úgy tudom, hogy azt kell tövig benyomni és akkor lesz jó a pozíció. Noshát én próbáltam, mozgattam szerencsétlen váltót mint az állat, de csak kb feléig ment be, ott rögzítettem, kihúztam a dugót és sz.rabb lett a váltás, mint volt. Ezért érzésre és többszöri próbálkozásra belőttem a dugó nélkül, ezért nem tökéletes még. Ja és a dugót sem tudtam kivenni, hogy helyette 5-ös csavart dugjak be.

A másik, hogy a kunkori cső alatt, ami a termosztátra van kötve, az alatt van egy kétvezetékes csati, az mi a rákot érzékelhet/működtethet? <_< Asszem barna/barna-fehér színűek. Hening cartárs mondta, hogy az nem a hőgomba csatija, én meg azt hittem. :lol:

Zotya leirása megvan a GyIK-ben!!! A sebváltókart fixálni kell, meglazitani a csavart a motortérben a váltó rúdján - ami a kar felől jön - majd addig forgatni a kulisszában a rudat amig az a kis rugós műanyag szegecsféle be nem ugrik kb 1,5cm (erre már nem emlékszem pontosan). Ez után meghúzod a csavart amit meglazitottál, kicsit megcibálod és kiugrik az a szegecs.(legalábbis nekem az bent maradt amikor én csináltam - legalább nem mozdult el amig meghúztam a csavart)

Link to comment
Megosztás:

Zotya leirása megvan a GyIK-ben!!! A sebváltókart fixálni kell, meglazitani a csavart a motortérben a váltó rúdján - ami a kar felől jön - majd addig forgatni a kulisszában a rudat amig az a kis rugós műanyag szegecsféle be nem ugrik kb 1,5cm (erre már nem emlékszem pontosan). Ez után meghúzod a csavart amit meglazitottál, kicsit megcibálod és kiugrik az a szegecs.(legalábbis nekem az bent maradt amikor én csináltam - legalább nem mozdult el amig meghúztam a csavart)

Dettó ezt csináltam, kiugrott a fekete pöcök és nem volt jó a váltás. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ezekből a vasakból 2 már hosszú-hosszú hónapaok óta fent van a neten és az áruk meg csak potyog lefelé. Hát ez a válság, ar én vasam is most talán már 800e sem ér! :lol: Na jó, nem is akarok megválni tőle! <_<

ez nekem kedvez, bár semmi pénzem még...

de ilyen áron ilyen autó... na persze meg kell nézni is, meg lesz ez még avégére 3x ennyibe is :lol:

Link to comment
Megosztás:

...... Asszem barna/barna-fehér színűek. Hening cartárs mondta, hogy az nem a hőgomba csatija, én meg azt hittem. <_<

Nem is láttuk a színeit a vezetéknek. Ha az amit írtál akkor lehet a hőgombáé. Én csak az elhelyezkedéséből gondoltam, hogy nem az amit keresünk. Az a gomba lejjebb szokott lenni. Persze még nem láttam a klímásét. Itt van a hálózati képe, és a jelmagyarázat.

kl_ma_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kl_ma_jelmagyar_zat_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Micsoda mese kerekedik itt belőle! Hát még ha valaki tesz hozzá, akkor lehet gondolkodni, hogy könyvet írni és kiadni!nagylol_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Viszont a két egyhétdéeres meg hőgutát kapott a dugóban. :lol:

A következő lámpánál benéztek egy fehér egynégy i "benzinest". Dik'má ennek is fel van húzva az ablaka és izzad, ennek biztosan nincs klímája. Szegény egynégy i-nek speciális fóliázott volt minden üvege, így izzadt de nem annyira mint a egyhétdéeresek. Lámpánál mind a három verda "megindult" és meglepő módon az egynégy i lealázta őket mivel valójában egynégy se és etanolos volt. Most ők kapcsolták be a belső levegő keringetést és az ablakot is fel kurblizták, mert megcsapta őket a kukorica "cefre" illata. <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont a két egyhétdéeres meg hőgutát kapott a dugóban. :lol:

A következő lámpánál benéztek egy fehér egynégy i "benzinest". Dik'má ennek is fel van húzva az ablaka és izzad, ennek biztosan nincs klímája. Szegény egynégy i-nek speciális fóliázott volt minden üvege, így izzadt de nem annyira mint a egyhétdéeresek. Lámpánál mind a három verda "megindult" és meglepő módon az egynégy i lealázta őket mivel valójában egynégy se és etanolos volt. Most ők kapcsolták be a belső levegő keringetést és az ablakot is fel kurblizták, mert megcsapta őket a kukorica "cefre" illata. <_< :lol:

Udi a nagy mesemondó!nagylol_www.kepfeltoltes.hu_.gif a végén már egészen költői a duma!nagylol_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Mondom én! Lassan meglesz a könyv!nagylol_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Link to comment
Megosztás:

Viszont a két egyhétdéeres meg hőgutát kapott a dugóban. :lol:

A következő lámpánál benéztek egy fehér egynégy i "benzinest". Dik'má ennek is fel van húzva az ablaka és izzad, ennek biztosan nincs klímája. Szegény egynégy i-nek speciális fóliázott volt minden üvege, így izzadt de nem annyira mint a egyhétdéeresek. Lámpánál mind a három verda "megindult" és meglepő módon az egynégy i lealázta őket mivel valójában egynégy se és etanolos volt. Most ők kapcsolták be a belső levegő keringetést és az ablakot is fel kurblizták, mert megcsapta őket a kukorica "cefre" illata. :lol: :lol:

<_< :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a múlthéten én is belinkeltem így, hogy "szegény". Nem semmi! Jól kiégett szegény! Én a szon-on néztem és mikor belinkeltem, megindult a lavina, hoyg ki milyen poroltóval mászkál + nem szabad a tüzet levegőhöz juttatni! :lol:

De mit tudsz csinálni, a motortér allulról amugy is nyitott. Ha meg az utastér ég, akkor vhol csak ki kell szálni. :lol: Amúgy vmilyen tűzoltó készüléken én is gondolkodtam. <_<

A váltókart jól rögzitetted, nem mozdulhatott el közben?

----------------------

szerk.: ...hát :lol: hűha(?)! :lol:

Tényleg hűha, de mi az a homályos folt a lába között??? Azt hittem már mindent láttam. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mire fel van nagyobb dobod, mint nekem? :lol: Én nem festettem le az enyémet, mert úgysem látszik a disztárcsától.

http://kepfeltoltes.hu/090515/P3310027_www...ltoltes.hu_.jpg

Tele van az udvar pitypangal. <_<

Háát, vannak "extrának" nevezhető dolgok is a járgányomban :lol:

Majd meglátod milyen hamar rozsdázni kezd :lol: én legalábbis azért fújtam le.. :lol: más tészta, hogy jobban is néz ki mint a nyers vas.

Na de ha olyan szép virágos az udvarod akkor egy jó ihlettel le is ecsetelhetnéd "terepszínűre".. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Minek ilyen flancos ládika a tartalék biztositékoknak? :lol: :lol:

Na, áruld már el hogy mi a szösz az! ..valami tunying? <_<

nem tartalék, hanem élesben nyomja majd

az aksi mellett vhol

és az utólagos "extrkat" biztosítom vele, ha elkészül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.