Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Naná, hogy nem tudtam megálni, hogy ne lessem meg... :lol:

Hát ami az arcát illeti...láttam már szebbet <_<

Ne szép de van benne valami visszataszító. :lol:

Az 1-esről úgy tudsz felhajtani az M1-re,hogy mész simán az M0-ás felé .

Aztán már egyértelmű,hogy balra tarts lesz a 0-ás előtt..

Persze ,ha Tatabánya felől jössz és Pestre mész.

Link to comment
Megosztás:

Ne szép de van benne valami visszataszító. :lol:

Az 1-esről úgy tudsz felhajtani az M1-re,hogy mész simán az M0-ás felé .

Aztán már egyértelmű,hogy balra tarts lesz a 0-ás előtt..

Persze ,ha Tatabánya felől jössz és Pestre mész.

És onnan már nem fizetős? Ez ott van Biatorbágy és Törökbálint között? Én mindig végigmentem a Budaörsi úton, de ha hamarabb is fel lehet hajtani akkor nem pörögnék annyit a körforgókban. <_<

Link to comment
Megosztás:

És onnan már nem fizetős? Ez ott van Biatorbágy és Törökbálint között? Én mindig végigmentem a Budaörsi úton, de ha hamarabb is fel lehet hajtani akkor nem pörögnék annyit a körforgókban. <_<

Szerintem nem fizetős.

Ha kint van a "MAtrica-Vignette" tábla akkor fizetős de én nem láttam.

Opel16vé Gábort kell megkérdezni mert ő arra lakik.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem fizetős.

Ha kint van a "MAtrica-Vignette" tábla akkor fizetős de én nem láttam.

Opel16vé Gábort kell megkérdezni mert ő arra lakik.

Éjszaka még benézek..meg talán holnap reggel/délelőtt is..addig remélem valaki megirja a tutit. <_< Azért köszi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A biatorbágy utáni felhajtó még tuti fizetős, ott is a nagy matrica/vignette tábla :lol:

M0-tól lehet először ingyen felmenni.

Ott van alatta a teherautós kiegészítő. Onnantól tuti nem fizetős. Szerintem persze.

AP

Ingyenes:

"Budapest felé a biatorbágyi felhajtó és az M0 autóút csomópontja (17,6-16,3 km) közötti szakasz"

Nyertem. <_<

Link to comment
Megosztás:

Vazze, mi van ezen az oldalon????? Alig tudtam kikapcsolni a riasztást. :lol: :lol: Meg is szakítottam a kapcsolatot. <_<

ui. Vmi trójait észlelt.

Pereld be a google-t hogy a remek Avastod jelzett. :lol: :lol:

Eddig senkinek sem történt baja az oldallal, naponta ~600 látogató van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg nem rossz eredmény. Az tény hogy a nagyobb motor nagy valószinűséggel jobban viszi az autót, de azért azok az "egynégyek" nem is hasonlitanaka C14NZ-re... :lol: Néha elszomorodom amikor a haver 1,3Mpi Feliciája öt felnőtt férfival(kb.450kg :lol: ) jobban megy mint az enyém amikor egyedül ülök benne. Hogy ebből miért nem tudtak több erőt előcsalogatni az Opelnél... <_< !? Már csak ezért is elmegyek majd talira, hogy legyen összehasonlitási alapom, mert nekem azért kicsit gyanúsan "túlgyengének" tűnik. :lol:

A 60 lóerő, csak 60 lóerő! Ne csodálkozz! A két motor tervezése között eltelt kb. 20 év!!! Az más kérdés, hogy 20 év múlva hol lesz a mai 100 lovas(?) Skoda motor! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Éjszaka még benézek..meg talán holnap reggel/délelőtt is..addig remélem valaki megirja a tutit. <_< Azért köszi! :lol:

Ha jössz Tatabánya felől, eléred Biatorbágynál a lámpás kereszteződést, tovább az 1-esen, körforgalomban egyenesen tovább, majd az első leágazásnál Y-ban jobbra Budapest felé rá az M1-re. 500 m után vigyázz, mert fényképezőgép lehet (100 km/ó), majd tovább az M1-en Budapestig.

Biatorbágytól nem fizetős, a matrica csak a teherautóknak kötelező. TUTI biztos, a környéken lakom, heti rendszerességgel járok arra.

Utóirat:

Visszafelé elmehetsz hasonlóan ingyen az M1-en az OBI-n túl, és utána Biatorbágy felé kanyarodj le, aztán jönnek a körforgók....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.