Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

SZAL

a szitu a következö

Kadett GSi lenn áll há elött

haverom fel hov hogy valami ismerösével nézegették a kocsim

és hogy elado -e?

mondom még meg hirdetve nincs de elado lessz

ok

ide jön a gyerekkel mondja két részletben fizeti ...

mondom ok .. nem kap törzs kartyat meg masik kulcsot meg riasztot

mivel ugyis riasztova nyilik ..

vasarnap jön a gyerek hogy vinné a kocsit mert qrva fontos neki ..

mondom jo PÉNZ?

aszt majd csak késöbb adja mert a kocsival keresne pénzt hogy al tudjon menni vidékre valamiért .. erre én Ho ho ez nem igy muxik

gyerek meg hoyg ne szorakozzak vele .. mert hogy bukni fog 100 e ft ot

mondom neki mégis mikor adna a pénz kivancsiságbol

1 masfél hét .

HEHE mondom palinak nézel ... elviszed autot azt majd jol baszol fizetni ..

ne nalam probalkozz.. ..

és ha mar igy alunk inkabb csak egyben adom oda le rakod a felét auto itt marad hozod masikat és kapod az kocsit ..

no erre gyerek feje vörösödik egyböl kiderült mi féle ######kalap

és mekkora paraszt is .. fenyegetözik össze vissza

no azota 2 hét telt el és most ki lett szurva a gumi mas biztos nme lehetett

szal tegnap CENZURA

most pedig CENZURA

és a "CENZURA" nem hasonlat volt ..

szal ennyi lenne ennek a története ..

sajan magyarhon tele van sok paraszt emberre akik ingyen szeretnének mindent elérni és masok lehuzásával szeretnének meggazdagodni

Udv

Sonique

Sorry ha tele van hibával de kicsit fel idegesitem magam ha ez a téma szoba keröl

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Fórumozók!

Először is kérlek hagyjátok abba egymás sértegetését, és a személyeskedést!

A témában konstruktív hozzászólás nem született és nem is fog. Ezért megelőzendő, hogy jobban elszabaduljanak az indulatok minden ide vonatkozó hozzászólást törlök!

Nem tisztem ítélkezni, hogy ami itt folyik helyes e vagy sem ezért törlöm mindenki hozzászólását pártatlanul.

Folytatni PÜ-ben vagy e-mailban lehet.

SXP!

Együttérzek veled, nagyon sajnálom hogy így jártál :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Fórumozók!

Először is kérlek hagyjátok abba egymás sértegetését, és a személyeskedést!

A témában konstruktív hozzászólás nem született és nem is fog. Ezért megelőzendő, hogy jobban elszabaduljanak az indulatok minden ide vonatkozó hozzászólást törlök!

Nem tisztem ítélkezni, hogy ami itt folyik helyes e vagy sem ezért törlöm mindenki hozzászólását pártatlanul.

Folytatni PÜ-ben vagy e-mailban lehet.

SXP!

Együttérzek veled, nagyon sajnálom hogy így jártál :) :) :)

Egyetértek! Jól cselekedtél ecsém :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Fórumozók!

Először is kérlek hagyjátok abba egymás sértegetését, és a személyeskedést!

A témában konstruktív hozzászólás nem született és nem is fog. Ezért megelőzendő, hogy jobban elszabaduljanak az indulatok minden ide vonatkozó hozzászólást törlök!...

Nahát...miröl maradtam le?!?!? :shock: :)

Link to comment
Megosztás:

Renzso !

Már most szólok, hogy jövő vasárnap kapcsán nem fogadunk el tőled semmilyen, mondvacsinált kibúvot - holmi majális, EU csatlakozás, stb. - :!: :)

Vasárnapra nincs programom, de az a helyzet, hogy 15-én szombaton Kiskunhalason leszek legénybúcsún. Eljössz értem korán, hogy visszaérjünk a rajtra?? Én felkelek, vagy le sem fekszem :?: :!:

Link to comment
Megosztás:

Rajtra ? Pahhh 9-kor lesz a rajt :roll:

Így a legegyszerűbb menni : M5 :arrow: 54 :arrow: 53 ?

Na majd megbeszéljük :wink:

wow ez :shock: :arrow: mármint a hajlandóságod miatt.

elvileg igen, főleg ha van matrinyája az embernek. Most emelték a 4 naposat :) Matrinya nélkül 51 :arrow: 53.

Na akkor majd beszéljünk róla.

Link to comment
Megosztás:

Hogy a pi... pi... pitypangos haragba kell felltenni ezeket a bőröket, árulja mán el valaki! Amióta átvettem Kesstől, itt rohad a monitor tetején...

:?:

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Hogy a pi... pi... pitypangos haragba kell felltenni ezeket a bőröket, árulja mán el valaki! Amióta átvettem Kesstől, itt rohad a monitor tetején...

:?:

Köszi

a váltóra eccerű: váltókar alatti doboz felpattint, régi bőr uninstall, a kapcsokat én kiszedtem, amivel oda volt fogva a bőr, new bőr felkapcsozása a műanyag keretre és install.

kézifékkarnál már bonyolultabb :)

Link to comment
Megosztás:

az sem olyan nehéz

a kipörgésgátlónál lévő műanyag kippantint, alatta a kézifékkarnál lévő csavar kiszed és akkor kijön a kézifékszoknyát takaró szoknya és ezt is leoperálod a keretről és visszafelé már menni fog :roll:

max fél óra :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.