Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nálunk Földesen, az egyesület horgásztaván. :lol: rossz helyre sikerült letanyázni, nem szoktam ott, mégcsak busa se piszkálódott pedig az egyiket kifejezetten arra dobtam be.. <_<

Az astra-kormányból nekem is jutott oda is vissza is.. :lol: bár nálam ez már megszokott dolog...

én a kati folyónál voltam kint most. kárászra mentem dehát... nem volt sajnos. na majd valamikor úgy fogom hogy péntek este szombat este kimegyek beetetni kukoricával aztán vasárnap délután meglátjuk mi lesz. tavaly pár szép példányt sikerült kifogni. :lol: Bár nekem minden " évadnyitást " ilyen.. 1 darab hal nincs. Aztán beindul. Amúgy... ugye jól tudom hogy a kárász-szezon az most tavasszal indult be???

Link to comment
Megosztás:

na majd valamikor úgy fogom hogy péntek este szombat este kimegyek beetetni kukoricával aztán vasárnap délután meglátjuk mi lesz.

Amúgy... ugye jól tudom hogy a kárász-szezon az most tavasszal indult be???

Mi? Kifigyelik és ráülnek.. :lol: Sajnos tapasztalat, azóta hanyagolom a vadvizeket.. <_< Na majd DUV-ban a Dunán rávetem magam a féderes cuccal... :lol: kiszedem az összes dévért.. :lol:

Passzolom, én az év bármely szakában tudtam fogni, még régebben a Keletin is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt? És nem akadtál még fel egy kátyún sem? <_< :lol: Pedig gyártom az anyagot hozzá.. :lol:

Ha legközelebb jössz akár össze is futhatunk pár szó erejéig.. :lol:

nem kimondottan családi utazóautó sok csomaggal..ugyh ezzel max akkro megyek arra mikor 2kocsival megyünk le.

am újfalu felé jó kis veretős szakasz van, csak ott könnyen mérnek a bobik

Na majd holnap linkelek képet, én hol járok be. :lol:

asszem már egyszer rajzoltál is a képre :lol:

Link to comment
Megosztás:

én a kati folyónál voltam kint most. kárászra mentem dehát... nem volt sajnos. na majd valamikor úgy fogom hogy péntek este szombat este kimegyek beetetni kukoricával aztán vasárnap délután meglátjuk mi lesz. tavaly pár szép példányt sikerült kifogni. :lol: Bár nekem minden " évadnyitást " ilyen.. 1 darab hal nincs. Aztán beindul. Amúgy... ugye jól tudom hogy a kárász-szezon az most tavasszal indult be???

Kati? Folyó? Na-na...vagy mondhatnám hűha! :lol: :lol: - ez már gyanús! :lol: Te, figyusz! Ha esténként etetsz be akkor nem este kéne aztán halászni is amikor már várják a napi betevőt? <_< :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kati? Folyó? Na-na...vagy mondhatnám hűha! :lol: :lol: - ez már gyanús! :lol: Te, figyusz! Ha esténként etetsz be akkor nem este kéne aztán halászni is amikor már várják a napi betevőt? <_< :lol: :lol:

Este beetetem, aztán vasárnap délutántól estig kint vagyok :) ááá... igazából nem túl sok ember van ott, tehát nincs aki kifigyelje. Ha meg van akkor cumpó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Este beetetem, aztán vasárnap délutántól estig kint vagyok :lol: ááá... igazából nem túl sok ember van ott, tehát nincs aki kifigyelje. Ha meg van akkor cumpó <_<

és ha van?

odamész megmondod szevasz etettél itt? nem akkor húz a gecibe, a nem húz akkor meg kifüstölöd :lol:

van mivel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem érzem, hogy elpörögne, mert gyorsul, csak tolja ki az orrát. Ha elpörögne, akkor hiába tekergetném a kormányt, sz.rna rá magasból, de reagál rá szóval... <_<

De mindegy. Éjjeles műszakra buszt váró embereket jól lehet riogatni a buszmegállóban, ami a kanyar után van közvetlen és oda csúszkál ki. :lol:

áthozom már ide, ott kezd off lenni :lol:

én a lágymányosi végénél szoktam nézni a tükröt h meddig nyomnak, én ott végigmegyek 70el a lámpáig, viszont a derékszögben eddig szinte midnenki lemaradt :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

áthozom már ide, ott kezd off lenni :lol:

én a lágymányosi végénél szoktam nézni a tükröt h meddig nyomnak, én ott végigmegyek 70el a lámpáig, viszont a derékszögben eddig szinte midnenki lemaradt <_< :lol:

ez az orrkitolás természetes dolg, ha nyomod nek a gázt kanyarban.

hiába nem pörög ki, de akkor is sodródik vmennyire, még ha nem is hallod.

kanyarból kifelé kell neki nyomni, nem mikor beesel :lol:

egyébként ezek a kanyarok errefelé is így vannak, egyenesben jön a seggembe,aztán elmarad...

mint a reggelim ma :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez az orrkitolás természetes dolg, ha nyomod nek a gázt kanyarban.

hiába nem pörög ki, de akkor is sodródik vmennyire, még ha nem is hallod.

kanyarból kifelé kell neki nyomni, nem mikor beesel <_<

egyébként ezek a kanyarok errefelé is így vannak, egyenesben jön a seggembe,aztán elmarad...

mint a reggelim ma :lol:

hát ha nem is hallod...de azért csak érzed :lol: amugy meg motorfék és akkor visszamászik az orrtolásból

Link to comment
Megosztás:

nekem még nem sikerült száraz úton kibillentenem a seggét <_<

Azokkal az úthengerekkel dolgozni is kéne rajta :lol: :lol: Mehetnél vele Sancihoz dolgozni. Ők terítik az anyagot te meg elhengerled, ami nagy fölösleg azt meg a hótóló lekapja föntről :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azokkal az úthengerekkel dolgozni is kéne rajta :lol: :lol: Mehetnél vele Sancihoz dolgozni. Ők terítik az anyagot te meg elhengerled, ami nagy fölösleg azt meg a hótóló lekapja föntről :lol: :lol:

milyen úthenger?? 195 :lol: hótoló? összekeverszvalakivel <_<

Link to comment
Megosztás:

nekem még nem sikerült száraz úton kibillentenem a seggét <_<

hát nekem elég könnyen sikerül,a körforgóba egész annyira jól sikerül mostanság, hogy másikoldalra is kiteszi :lol:

persze ha akkore kerék lenne mint neekd, meg úgy ültetve, akkor ez se ficánkolna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.