Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

áááá.... ezt utálom amúgy. annyian a nehezebb és a veszélyesebb megoldást választják a közlekedésre. Nénje is meg a brinyós is miért nem megy ott ahol egyszerűbb vagy esetleg nem olyan veszélyes. Tegnap a 47es főúton jövök, se előttem se mögöttem, na mondom kicsit jobban megtaposom, nem annyira de azért több volt az mint 90... vagy 100, olyan kellemes 110-120 között. Erre szembe jön 1 kamion és elővillan mögüle 1 motoros... villogtam neki 1..... őőő (nem szabad csúnyán beszélni), de sztem mindenki gondolja hogy mit. kicsit megijesztett

a motoros elfér, csak a kocsi a gáz.

egyébként az a baj, hogy mikor leteszed a jogsit, te pl megtanulod, hogy a bicajosnak rend szerint így kell mennie, de a bicajos hol tanulta meg?? sehol, mert az iskolában ezt se tanítják meg, pedig technika órán a dobókockakészítés helyett lehetne ilyet tanítani sztem.

Link to comment
Megosztás:

Ha ijedős vagy, akkor jobb ha nem vágtaccc <_< :lol: :lol: :lol:

na ja, dehát 120az már vágtatás??

pénteken előztem egy jót, 160al a sor végére, már a nyilak voltak felfestve, hogy vissza kell térni a sávba, akkor előztem meg az sort, aztán fékeztem, és visszajöttem a sávba be a körforgóba, erős görcsös kapaszkodásokat véltem felfedezni az utasokon, dehát ők mondták, hogy siessünk.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

a motoros elfér, csak a kocsi a gáz.

egyébként az a baj, hogy mikor leteszed a jogsit, te pl megtanulod, hogy a bicajosnak rend szerint így kell mennie, de a bicajos hol tanulta meg?? sehol, mert az iskolában ezt se tanítják meg, pedig technika órán a dobókockakészítés helyett lehetne ilyet tanítani sztem.

jaja szerintem is értelmesebb lenne. veszélyes nagyon amit "1-2" brinyós meg gyalogos művel.

Ha ijedős vagy, akkor jobb ha nem vágtaccc <_< :lol: :lol: :lol:

könnyű azt mondani.. 1szercsak megjelenik előtted valami. ha 90el mész ha 150el szerintem ígyis úgyis gáz a helyzet és megijedsz.

Link to comment
Megosztás:

vagy úgy csinálod h katt a válaszra mint ahogy normál esetben, csak egy új ablakban nyitod meg, kimásolod az egész blokkot. majd visszamész a hszekhez, rákatt a másik megválaszolandó hszre, akkor ugye ott lesz amire utóbb kattintottál. bepötyögöd a válaszod. beilleszted a másikat, és arra is válaszolsz...remélem érthető, ma sem vagyok a toppon <_<

Erre való az idéz gomb. :lol:

Megnyomogatod azoknál, amelyikre szeretnél (max 3) és utána nem a válasz gomb, hanem a Hozzászólás gombot nyomod meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

áááá.... ezt utálom amúgy. annyian a nehezebb és a veszélyesebb megoldást választják a közlekedésre. Nénje is meg a brinyós is miért nem megy ott ahol egyszerűbb vagy esetleg nem olyan veszélyes. Tegnap a 47es főúton jövök, se előttem se mögöttem, na mondom kicsit jobban megtaposom, nem annyira de azért több volt az mint 90... vagy 100, olyan kellemes 110-120 között. Erre szembe jön 1 kamion és elővillan mögüle 1 motoros... villogtam neki 1..... őőő (nem szabad csúnyán beszélni), de sztem mindenki gondolja hogy mit. kicsit megijesztett

Ha nénike sétál az úton, néha kiüvöltök, hogy: "Néni, nem kell a nyugdíj?" <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha nénike sétál az úton, néha kiüvöltök, hogy: "Néni, nem kell a nyugdíj?" <_<

annó, mikor megvolt a Case MX 270-es traktor, mentünk a nem apró tárcsával tárcsázni, megfigyeltem, hogy szinte senki se vesz észre az úton egy 270LE-ős traktort. Egyszer egy biciklis kifordult a traki elé, lassítottam, de nem vett rólam tudomást. kb. 300m-es keresztül a jobbszélső sáv közepén biciklizett. Meguntam, visszaraktam 7.-be, kézigáz odaver és a power váltót nyomkodtam mint a bolond, míg 16-ba fel nem váltott. Mondanom se kell, hogy úgy üvöltött a gép, mint állat, na azt már meghallotta, bekacsázott :lol: , majd az árok szélén megállt. :lol: Szerintem a csávónak a gatyájában benne volt a barna térkép! :lol: De mostanában is ha mentem szántani, vagy kombinátorozni a nagy géppel, akkor még az autósok is lesza..ák, hogy nekem nehezebb húzódni, mint nekik! A biciklisekről meg ne is beszéljek!

Link to comment
Megosztás:

annó, mikor megvolt a Case MX 270-es traktor, mentünk a nem apró tárcsával tárcsázni, megfigyeltem, hogy szinte senki se vesz észre az úton egy 270LE-ős traktort. Egyszer egy biciklis kifordult a traki elé, lassítottam, de nem vett rólam tudomást. kb. 300m-es keresztül a jobbszélső sáv közepén biciklizett. Meguntam, visszaraktam 7.-be, kézigáz odaver és a power váltót nyomkodtam mint a bolond, míg 16-ba fel nem váltott. Mondanom se kell, hogy úgy üvöltött a gép, mint állat, na azt már meghallotta, bekacsázott <_< , majd az árok szélén megállt. :lol: Szerintem a csávónak a gatyájában benne volt a barna térkép! :lol: De mostanában is ha mentem szántani, vagy kombinátorozni a nagy géppel, akkor még az autósok is lesza..ák, hogy nekem nehezebb húzódni, mint nekik! A biciklisekről meg ne is beszéljek!

hát én amúgy kitítanám az összes ilyen gépet a benti forgalomból....

már csak a balesetveszélyességük miatt is.

am más tészta, hogy máskép a szerencsétlen traktoros nem jut ki a földekre...

Link to comment
Megosztás:

annó, mikor megvolt a Case MX 270-es traktor, mentünk a nem apró tárcsával tárcsázni, megfigyeltem, hogy szinte senki se vesz észre az úton egy 270LE-ős traktort. Egyszer egy biciklis kifordult a traki elé, lassítottam, de nem vett rólam tudomást. kb. 300m-es keresztül a jobbszélső sáv közepén biciklizett. Meguntam, visszaraktam 7.-be, kézigáz odaver és a power váltót nyomkodtam mint a bolond, míg 16-ba fel nem váltott. Mondanom se kell, hogy úgy üvöltött a gép, mint állat, na azt már meghallotta, bekacsázott <_< , majd az árok szélén megállt. :lol: Szerintem a csávónak a gatyájában benne volt a barna térkép! :lol: De mostanában is ha mentem szántani, vagy kombinátorozni a nagy géppel, akkor még az autósok is lesza..ák, hogy nekem nehezebb húzódni, mint nekik! A biciklisekről meg ne is beszéljek!

A bringásokról annyit hogy jött már velem szembe a Hungárián bringásfutár úgy hogy a belső és a középső sáv közötti felezőn tekert szembe :lol: :lol: :lol: Nah az a Kamikazeee :lol:

Link to comment
Megosztás:

A bringásokról annyit hogy jött már velem szembe a Hungárián bringásfutár úgy hogy a belső és a középső sáv közötti felezőn tekert szembe :lol: <_< :lol: Nah az a Kamikazeee :lol:

hát ha a felezőn megy az még hagyám, de ha a sávod "felzőjébe" jön, na az a kamikáze :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát én amúgy kitítanám az összes ilyen gépet a benti forgalomból....

már csak a balesetveszélyességük miatt is.

am más tészta, hogy máskép a szerencsétlen traktoros nem jut ki a földekre...

városra gondolsz? Mert városba sose járunk. Falukba igen. Ha meg rajtavolt az ikerkerék, akkor útvonalengedélyt kellett kérni rá. Akkor viszont ha jött egy busz, akkor szívás volt, mert ikerkerékkel olyan széles volt, hogy az egyik oldalon a kerék totál az út szélén ment, amennyire lehetett húzódni, a másik oldalon a baloldali sáv felét foglalta. :lol: A mostani gép nem vészes, az csak a jobb oldali sávot telibe foglalja. <_<, de munkagéppel így is necces, akkor az is a bal oldali sávban van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát ha a felezőn megy az még hagyám, de ha a sávod "felzőjébe" jön, na az a kamikáze :lol:

ez az vót. És fapofával, ment előre, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog a földön. :lol: A motorosok meg általában vigyáznak magukra. Ha nem húzza az ember rájuk a kormányt, meg nem felejt el tükörbe nézni mielőtt oldalra mozog, nem valószínű hogy motoros okozna neki gondot. És a legtöbbjük meg is köszöni hogy elengeded. Tudják azok hogy ők a sérülékenyebbek, nem fognak nekiállni egy 1.5 tonnás fémdobozzal kekeckedni <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez az vót. És fapofával, ment előre, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog a földön. :lol: A motorosok meg általában vigyáznak magukra. Ha nem húzza az ember rájuk a kormányt, meg nem felejt el tükörbe nézni mielőtt oldalra mozog, nem valószínű hogy motoros okozna neki gondot. És a legtöbbjük meg is köszöni hogy elengeded. Tudják azok hogy ők a sérülékenyebbek, nem fognak nekiállni egy 1.5 tonnás fémdobozzal kekeckedni <_< :lol:

erről az akciófilmek jutnak eszembe, mikor 3 motoros kerget egy autót :lol:

elég vicces, hogy leszorítják az autót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A bringásokról annyit hogy jött már velem szembe a Hungárián bringásfutár úgy hogy a belső és a középső sáv közötti felezőn tekert szembe :lol: :lol: :lol: Nah az a Kamikazeee :)

Nah, én pár éve egy cigit nyomtam az oldalába a Könyves Kálmánon mert a 2 sáv közt a felezőn jött a sügér (dögmelegben ablak lent én meg fél karral kint a kocsiból), erre észre vette, hogy meleg a póló és totálba kapott egy kocsit, azok meg ott a helyszínen úgy megverték, hogy rossz volt nézni. Szerencséje volt, hogy a zsernyákok épp mellettem álltak és mindezt látták. Nem tudom mi lett a vége de szerintem az is meggondolja mégegyszer, hogy hol cikázik. :lol: :lol:

nah emberek mek horgászni majd jövök este.

Én voltam, leégett mindkét térdem mint a franc dehogy még kapásom se volt az hótziher.. pedig egy karcsú sellővel meg is elégedtem volna.. :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Nah, én pár éve egy cigit nyomtam az oldalába a Könyves Kálmánon mert a 2 sáv közt a felezőn jött a sügér (dögmelegben ablak lent én meg fél karral kint a kocsiból), erre észre vette, hogy meleg a póló és totálba kapott egy kocsit, azok meg ott a helyszínen úgy megverték, hogy rossz volt nézni. Szerencséje volt, hogy a zsernyákok épp mellettem álltak és mindezt látták. Nem tudom mi lett a vége de szerintem az is meggondolja mégegyszer, hogy hol cikázik. :lol: :lol:

Én voltam, leégett mindkét térdem mint a franc dehogy még kapásom se volt az hótziher.. pedig egy karcsú sellővel meg is elégedtem volna.. :lol: <_<

1 nyamvadt kapás nem volt :lol: SEMMI. No de sebaj, ha halat nemfogtam úton odafele meg visszafele Astra kormányt fogtam. :lol: Legjobb. :lol: :) Jut eszembe Sanci... merre voltál horgászni?

Link to comment
Megosztás:

Nálunk Földesen, az egyesület horgásztaván. :lol: rossz helyre sikerült letanyázni, nem szoktam ott, mégcsak busa se piszkálódott pedig az egyiket kifejezetten arra dobtam be.. <_<

Az astra-kormányból nekem is jutott oda is vissza is.. :lol: bár nálam ez már megszokott dolog...

Link to comment
Megosztás:

Nálunk Földesen, az egyesület horgásztaván. :lol: rossz helyre sikerült letanyázni, nem szoktam ott, mégcsak busa se piszkálódott pedig az egyiket kifejezetten arra dobtam be.. <_<

Az astra-kormányból nekem is jutott oda is vissza is.. :lol: bár nálam ez már megszokott dolog...

Földesen mindig keresztül racsingolok mikor megyünk nagymutterhoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt? És nem akadtál még fel egy kátyún sem? <_< :lol: Pedig gyártom az anyagot hozzá.. :lol:

Ha legközelebb jössz akár össze is futhatunk pár szó erejéig.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt Novy haverja árulja (Ferkó), én is üzleteltem már vele, rendes emberke. Milyen AC?

Amúgy az nézte már vki, hogy ennél a váltórudazatnál azon a részen, ahol a rudazat kijön a házból van valami tömítés, vagy gumigyűrű? Mert nekem bizonyos fordulatszámoknál zörög valami itt a váltókar alatt, és arra gyanakszom, ott lehet kikopva vmi.

AC-pumpa, tudod az elektromos üanyag szivattyú.

tehát nem tudjátok milyen széles a verda <_<

én nem adom oda faternak a verdát...1ember vezette így hosszabb távon mióta lenn van a segge, de tudom h ő vigyáz rá :lol:

Na majd holnap linkelek képet, én hol járok be. :lol:

tegnap olyan sötétállat bringást láttam, csak utólag gondoltam bele h tejóóóég. normál út, jobb oldalt betonozott 40centi mély árok, 50cm széles. természetesen sarkos kialakítású tehát ha megfejeled esélyed nincs.szóval ez az árok az úttól kb 60centire volt...vagyis hát még midnig ott van. na az okos kerós hol jött szembe?!?! ofkorsz azon a 60centin... :lol:

na most Ebaxtam, de törölni nem tudok :lol:

Velem egyszer a négysávoson jöt szembe éjjel középen bringás lámpa nélkül. Akkor vágódhatott be középre, mert egyszercsk ott volt. Mozdulni nem volt időm, aztán elsuhant mellettem, a tükörben néztem, hogy egyáltalán tényleg ott volt. Mákja volt, meg nekem is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.