Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amikor meglett a jogsim(Dezsőt hamarabb megvettem,mint a jogsim <_< ),apám beült jobb egybe és első úton úgy dumált,mint egy rallynavigátor.

A második sarkon megálltam és kinyitottam neki az ajtót,hogy az én kocsimban majd én had tudjam már,mit és merre...nem nagyon tetszett neki,de aztán belátta,hogy van érzékem a vezetéshez,nem kell engem basztatni.

Én amikor beülök valaki mellé nem kezdem el csavargatni a középkonzol minden gombját és nem nyúlok semmihez.Szerintem ez alap dolog.

nekem mikor megjött a jogsi, ofkorsz be kellett menni a postára. fater elvitt odáig, átvettem, kezembe nyomta a kulcsot: te vezetsz. nem szokott beleszólni, csak mikor keresztbe megyek a fekvön csóválja a fejét, meg mikor pattogunk akkor is :lol: de a mithogyanmiért-be nem szól :lol:

Link to comment
Megosztás:

rekedtes... fazékos.
szinte meghatódtam.... Vajon hány milkában lehet ez hogy úgy kinézzen ahogy a végén van...? <_< 1 ház ára kijön sztem belőle

hát igen ezek a sokmilliós autók.

hát én egy 10 millát mondanék rá, de lehe ez csak a felére elegendő

Link to comment
Megosztás:

rekedtes... fazékos. http://www.youtube.com/watch?v=lePTygD_NA0&feature=related szinte meghatódtam.... Vajon hány milkában lehet ez hogy úgy kinézzen ahogy a végén van...? :lol: 1 ház ára kijön sztem belőle

és a végére se rakott bele elektromos ablakot....amúgy van egy gsis srác, ő ebből a vidiből merített ötletet, még a vödröt is megcsinálta <_<

Link to comment
Megosztás:

nekem mikor megjött a jogsi, ofkorsz be kellett menni a postára. fater elvitt odáig, átvettem, kezembe nyomta a kulcsot: te vezetsz. nem szokott beleszólni, csak mikor keresztbe megyek a fekvön csóválja a fejét, meg mikor pattogunk akkor is <_< de a mithogyanmiért-be nem szól :lol:

a fekvőn keresztbe is kell átmenni.

erről a fejcsóválásról egy vicc jut eszembe.

az öreg bácsi, mikor elviszik repülni.

meg van a vicc?

Link to comment
Megosztás:

a fekvőn keresztbe is kell átmenni.

erről a fejcsóválásról egy vicc jut eszembe.

az öreg bácsi, mikor elviszik repülni.

meg van a vicc?

nincs, de próbálj már meg 1hszben válaszolni ha te vagy az utolsó hozzászóló :lol:

és szép is lett?

nekem nem tetszik, se az autó se a vödör <_<

Link to comment
Megosztás:

hát igen ezek a sokmilliós autók.

hát én egy 10 millát mondanék rá, de lehe ez csak a felére elegendő

minimum 10 milla környéke szerintem is. Amúgy nekem fater máig napig annyira mondja a magáét hogy az förtelem... van hogy már olyan idegesen nyomom a gázt... bár meg kell hagyni prostituáltjól vezet fater mert 21 éves kora óta hivatásos sofőr. 1 balesete nem volt és most 46. éves.

Link to comment
Megosztás:

nincs, de próbálj már meg 1hszben válaszolni ha te vagy az utolsó hozzászóló :lol:

nekem nem tetszik, se az autó se a vödör <_<

nem tudok, mert egyrészt nem is egy téma, másrészt meg megírok egyet, addig írtok mást, és arra reagálok külön.

de majd próbálok akkor javítani, és kitörölni, meg visszamenni, meg idézni, meg újraírni.

a vicc meg annyi, hogy:

Az öreg bácsit elviszik repülni, és mikor elindulnak felszállás után az öreg fejcsóválás közbe morogja hogy, ezt gondoltam. repülnek fordulgatnak, az öreg megint fjcsóválás és ezt gondoltam mondato hangoztatja. Egyszer csinálnak egy fejjel lefelé fordulást, az öreg idegesen csóvál, és azt mondja, na erre nem gondoltam volna.

leszállnak megkérdezi a pilóta: öreg maga mire monda, hogy gondolta gondolta, aztán meg azt hogy ezt nem?

na ide figyelj fiam, kezdi az öreg: azt gondoltam, amint felszállunk behugyozok, azt is gondoltam, hogy be is fogok még szarni is, de hogy az egész a nyakamba köt ki, na arra nem gondoltam volna.

Link to comment
Megosztás:

minimum 10 milla környéke szerintem is. Amúgy nekem fater máig napig annyira mondja a magáét hogy az förtelem... van hogy már olyan idegesen nyomom a gázt... bár meg kell hagyni prostituáltjól vezet fater mert 21 éves kora óta hivatásos sofőr. 1 balesete nem volt és most 46. éves.

a baleset erősen függ a másik féltől is...tehát az öregednek szerencséje van <_<

Link to comment
Megosztás:

nem tudok, mert egyrészt nem is egy téma, másrészt meg megírok egyet, addig írtok mást, és arra reagálok külön.

de majd próbálok akkor javítani, és kitörölni, meg visszamenni, meg idézni, meg újraírni.

nem tudsz? ha 1idézés megy akkor elvileg 2is mukoggy <_<

másrészt meg azt mondtam h ha Te vagy az utolsó kommentelő akkor :lol:

Link to comment
Megosztás:

a baleset erősen függ a másik féltől is...tehát az öregednek szerencséje van :lol:

jaja... ez is igaz. Bár mikor még volt annó 1es Golfja akkor kétszer lett úgy meghúzva, hogy parkolt a kocsi. <_< JAAA.... Jut eszembe... kb 3 hete körül letölrte garázsból kifeleállásnál az astráról a jobb visszapillt. Haza se merte hozni úgy a kocsit h nem szerzett rá újat és nem tette fel :lol: Előttevaló nap pedig nekem volt 1 olyan helyzet hogy van ugye a kétsávos sima út, egyikben ford transit lepukkanva másikban járda helyett nénike az utat használja, és a kabátját súrolta e visszapillantó.. akkor lettem leosztva keményen. Lámcsak másnap ő törte le :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja... ez is igaz. Bár mikor még volt annó 1es Golfja akkor kétszer lett úgy meghúzva, hogy parkolt a kocsi. <_< JAAA.... Jut eszembe... kb 3 hete körül letölrte garázsból kifeleállásnál az astráról a jobb visszapillt. Haza se merte hozni úgy a kocsit h nem szerzett rá újat és nem tette fel :lol: Előttevaló nap pedig nekem volt 1 olyan helyzet hogy van ugye a kétsávos sima út, egyikben ford transit lepukkanva másikban járda helyett nénike az utat használja, és a kabátját súrolta e visszapillantó.. akkor lettem leosztva keményen. Lámcsak másnap ő törte le :lol:

tehát nem tudjátok milyen széles a verda :lol:

én nem adom oda faternak a verdát...1ember vezette így hosszabb távon mióta lenn van a segge, de tudom h ő vigyáz rá :lol:

Link to comment
Megosztás:

tehát nem tudjátok milyen széles a verda <_<

én nem adom oda faternak a verdát...1ember vezette így hosszabb távon mióta lenn van a segge, de tudom h ő vigyáz rá :lol:

de tudjuk, mert már családba van a kocsi 2002 óta, csak ez így sikerült. a garázs az olyan h a visszapillantó és a garázs fala között van komoly 2-3 centi. más incidens még nem volt. Nénike meg menjen járdán. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

de ha megírom, akkor hogy lehet javítás képpen idézni??? arra még nem jöttem rá

vagy úgy csinálod h katt a válaszra mint ahogy normál esetben, csak egy új ablakban nyitod meg, kimásolod az egész blokkot. majd visszamész a hszekhez, rákatt a másik megválaszolandó hszre, akkor ugye ott lesz amire utóbb kattintottál. bepötyögöd a válaszod. beilleszted a másikat, és arra is válaszolsz...remélem érthető, ma sem vagyok a toppon <_<

Link to comment
Megosztás:

de tudjuk, mert már családba van a kocsi 2002 óta, csak ez így sikerült. a garázs az olyan h a visszapillantó és a garázs fala között van komoly 2-3 centi. más incidens még nem volt. Nénike meg menjen járdán. <_< :lol:

tegnap olyan sötétállat bringást láttam, csak utólag gondoltam bele h tejóóóég. normál út, jobb oldalt betonozott 40centi mély árok, 50cm széles. természetesen sarkos kialakítású tehát ha megfejeled esélyed nincs.szóval ez az árok az úttól kb 60centire volt...vagyis hát még midnig ott van. na az okos kerós hol jött szembe?!?! ofkorsz azon a 60centin... :lol:

na most Ebaxtam, de törölni nem tudok :lol:

Link to comment
Megosztás:

tegnap olyan sötétállat bringást láttam, csak utólag gondoltam bele h tejóóóég. normál út, jobb oldalt betonozott 40centi mély árok, 50cm széles. természetesen sarkos kialakítású tehát ha megfejeled esélyed nincs.szóval ez az árok az úttól kb 60centire volt...vagyis hát még midnig ott van. na az okos kerós hol jött szembe?!?! ofkorsz azon a 60centin... <_<

na most Ebaxtam, de törölni nem tudok :lol:

áááá.... ezt utálom amúgy. annyian a nehezebb és a veszélyesebb megoldást választják a közlekedésre. Nénje is meg a brinyós is miért nem megy ott ahol egyszerűbb vagy esetleg nem olyan veszélyes. Tegnap a 47es főúton jövök, se előttem se mögöttem, na mondom kicsit jobban megtaposom, nem annyira de azért több volt az mint 90... vagy 100, olyan kellemes 110-120 között. Erre szembe jön 1 kamion és elővillan mögüle 1 motoros... villogtam neki 1..... őőő (nem szabad csúnyán beszélni), de sztem mindenki gondolja hogy mit. kicsit megijesztett

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.