Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem is vót olyan motor...

am ma voltam madarastuskóban, tök vicces h már ott is van krómbetű, direkt végignéztem h mifélék vannak. srácok válogattak a szlogenes matricák közt, lehet csúnyán néztem rájuk, mert ők is csúnyán néztek vissza :lol: :lol: <_<

Jaja, fehérváriban láttam én is. Naaaggyyyoooon mennőőőőőő. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja, fehérváriban láttam én is. Naaaggyyyoooon mennőőőőőő. :lol: :lol: :lol:

Előttem is álltak multkor az autó-motoros boltban, nézegették a tuning dolgokat, matrica, kipufvég, pedálszett, dobókockás tükör bisz-basz. Közben meg számoltak....ez ad még 6 lovat, az már 78, plussz még a matrica 89, meg még ez , bazzz Józsi most már kéne vmit kezdeni a fékkel is, nem fogunk tudni megállni!!!! <_< :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Előttem is álltak multkor az autó-motoros boltban, nézegették a tuning dolgokat, matrica, kipufvég, pedálszett, dobókockás tükör bisz-basz. Közben meg számoltak....ez ad még 6 lovat, az már 78, plussz még a matrica 89, meg még ez , bazzz Józsi most már kéne vmit kezdeni a fékkel is, nem fogunk tudni megállni!!!! <_< :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Előttem is álltak multkor az autó-motoros boltban, nézegették a tuning dolgokat, matrica, kipufvég, pedálszett, dobókockás tükör bisz-basz. Közben meg számoltak....ez ad még 6 lovat, az már 78, plussz még a matrica 89, meg még ez , bazzz Józsi most már kéne vmit kezdeni a fékkel is, nem fogunk tudni megállni!!!! <_< :lol: :lol:

:lol: :lol: akadnak ilyen IQ harcos emberek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

én is veszek szinte minden hónapban vmi kis kiegészítőt...

persze nem sárkányt, meg flamel cuccokat.

de egy normális telefontartót jólenne már, de amilyen árakon vannak ezek a kis szarok...na meg a rögzítés...

Én az autóból kiszedtem a telótartót, amíg megvolt a nokia N70. De egy idegsokk hullám alkalmával földhözb...tam a telefont, így kiszedtem a tartót. A telefon fél éves volt és annyiért vettem, amiből komplett kuplung szett + 4 lengéscsillapító + 4 rugó kitelt volna! Mocskosul bánom! <_< Így nem birtam nézni az üres telótartót, így inkább kiszedtem!

Link to comment
Megosztás:

Esetleg ha valakit érdeke. Egész jól néz ki, ezért az árért, szinte a szoknyáért is megéri, bár nem látszik mennyire kopott a gomb alatt. Én egy AC-vel szemezek, az is van fent.

Ezt Novy haverja árulja (Ferkó), én is üzleteltem már vele, rendes emberke. Milyen AC?

Amúgy az nézte már vki, hogy ennél a váltórudazatnál azon a részen, ahol a rudazat kijön a házból van valami tömítés, vagy gumigyűrű? Mert nekem bizonyos fordulatszámoknál zörög valami itt a váltókar alatt, és arra gyanakszom, ott lehet kikopva vmi.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg ha valakit érdeke. Egész jól néz ki, ezért az árért, szinte a szoknyáért is megéri, bár nem látszik mennyire kopott a gomb alatt. Én egy AC-vel szemezek, az is van fent.

zsírul néz ki! Nekem is ki kellene cserélni, mert a szoknya alatt az a kör alakú vacakba ki van kopva a gumi, vagy mi a fene és lötyög a váltókar. <_<

Link to comment
Megosztás:

B@ccátok meg, mi a f@cról lehet 6 oldalon keresztül pofázni egy este alatt? Mire végigolvastam eltelt fél óra is. <_<

Az elmúlt 2 hétben nem voltam itthon csak este és az olvasástól fáradtam el! Akkor én is megjegyeztem, hogy ilyenkor, mikor nem vagyok itthon, akkor oldalakat írnak, amikor meg itthon vagyok, akkor egész nap csak frissítgetem a fórumot, hátha valaki ír valamit! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.