Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

egy isminek volt egy 2.4es sor 6os td bmwje, annak tökre hasonló volt ahangja, mint ennek a senatornak, persze nem alapjáraton.

az már ilyen okosabb dízel, és asszem az nem csak ilyen pöcök kitámasztós volt, de az is csak megáltt egy fordulaton, és onnan nem pörgött tovább.

szépek ezek a v hangok, bár az az omega nekem se tetszik, pont olyan, mint a szomszéd börfejű, kutyaláncfuxos hülyegyereké, üveghangú bmwjének...

Dáwid, a X aktát nem tőlem kaptad el, mert nekem továbbra is a baloldali ajtó koporászik, jobboldalon Laleenak kopog vmi.

ja az 1.6 szr tökre úgy tilt mint nekem a c14nz... csak nekem mélyebb a hangja <_<

Link to comment
Megosztás:

Akkor hívd vissza de qrva gyorsan :lol: :lol: :lol: nekem nem kell, küldd máshoz :)

Én nem küldtem, ment az magától! :lol: :lol: Nekem ma azért lehetett csöndben, mert Gizit kiporszívóztam reggel és lehetm hogy így hálálta meg! :lol: De arra már rájöttem, hogy nem az ajtóból jön a hang. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én nem küldtem, ment az magától! :lol: :lol: Nekem ma azért lehetett csöndben, mert Gizit kiporszívóztam reggel és lehetm hogy így hálálta meg! :lol: De arra már rájöttem, hogy nem az ajtóból jön a hang. <_<

akkor honna? meg miből vagy ennyire tuti ebbe??

Link to comment
Megosztás:

Wazzeeee, még igy, kinagyitva a képernyőn nézve is megvakultam...meg ne próbálj előttem a fékre lépni! :lol: :lol:

Mellesleg, az a garázsa a "HRR-nek"? <_< ...és hogyan ülsz be illetve szállsz ki? :lol: :lol:

ennyire nem vakító, csak a fénképezőgép miatt ilyen...

hát erre futi, most hogy fürödtem pont ezen gondolkoztam.

van garázsom, de :

szűk, igaz bentebb teljesen kitudom nyitni a vezetőoldalon mind a két ajtót, de még akkor láttad volna, mielőtt kezelésbe nem vettem a garit, volt bent egy két szekrény tsb...

nyáron ha lemegy a nap meg déltől igazábol pont odavág a nap, többnyire a hátuljába motoszkálok, kalaptartó roló hátsólámpa láda meg ezeka dolgok voltak most ugye soron, de bentebb is baromi meleg van, palatetős már csak ez miatt is, télen meg nagyon hideg.

alatt még van egy anno szenes, úgyhogy alá tudok menni ha kell, de csak az egyik oladla áll stabil betonon, másikoldlaa padlódeszkákon van, és keresztbe vannak arava, szóval a kerekek alól nem tudom kivenni, így öröm volt a kipufogót is leszedni, olajcsere se olyan egyszerű..

mellette van a "műhely" belépek és megtudok furdulni kb akkora a zsúfoltság... és a kocsira rászáll minden por stb, szóval felxeléskor vagy kiállok,vagy az udvaron felxelek...

legalább nem ázik, meg nem égetia nap... hát fogojuk rá, de ha télen fúj a szél,a kkor bekavar egy kevés havat, meg most a por, azz borítja a kocsit két nap garázs után.

hát ilyen az én garázsom... jó hogy van, de lenne mit alakítani rajta...

Link to comment
Megosztás:

Leszedtem a kárpitot, rángattam az ajtót mint egy idióta állat (a szomszéd biztos hülyének nézett) <_< és semmi hang. Szóval mittudomén! :lol:

írtam neked, hogy én mi mindent kiszedtem nem?? és akkor se hallottam, hogy honnan jön.

egyébként van ilyen tudat alatti része ennek a dolognak... mikor JOhnny említette a határolót, meggyőződésem volt, hogy onnan jön... nos az előtt is megazóta is össze vissza hallom, hol az elejéből, hola hátuljából, hol a közepéből az ajtónak.

Link to comment
Megosztás:

beszélünk itt mindig a sárkányos

üléshuzat

fólia

matrinya

stb...

azt nézem

a boxeralsón is sárkányos vaze :lol:

van egy szürke meg egy fehér is... vezetéskor kellene felvennem ,legalább + öt ló, ha mind a kettő felveszem akkor legalább 10, az már egy szr majdnem :lol: de egy c16sz megvan :lol:

<_<

Link to comment
Megosztás:

beszélünk itt mindig a sárkányos

üléshuzat

fólia

matrinya

stb...

azt nézem

a boxeralsón is sárkányos vaze :lol:

van egy szürke meg egy fehér is... vezetéskor kellene felvennem ,legalább + öt ló, ha mind a kettő felveszem akkor legalább 10, az már egy szr majdnem :lol: de egy c16sz megvan :lol:

:lol:

nem is vót olyan motor...

am ma voltam madarastuskóban, tök vicces h már ott is van krómbetű, direkt végignéztem h mifélék vannak. srácok válogattak a szlogenes matricák közt, lehet csúnyán néztem rájuk, mert ők is csúnyán néztek vissza :lol: :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

nem is vót olyan motor...

am ma voltam madarastuskóban, tök vicces h már ott is van krómbetű, direkt végignéztem h mifélék vannak. srácok válogattak a szlogenes matricák közt, lehet csúnyán néztem rájuk, mert ők is csúnyán néztek vissza :lol: :lol: <_<

:lol:

bocsi akkor most keverek vmit vmivel, az a lényeg 1.6os 70lovas nah :lol:

az akkor meik?

mert 75 az c16nz meg az szr...

a 70es meg csak sz, de a többi betűje számja nem ugrik most be :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.