Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ennek nincs "tútútútú" mert egyrészt ugye egész más hangokat ad ki magából :lol: <_< másrészt meg fel lehet fogni úgy is hogy egy ütköző miatt nem tudsz neki többet nyomni. Olyan mintha ki lenne támasztva a gázpedálod, csak nem a pedálnál van kitámasztva hanem elöl. A "tútútú" azoknál az intelligens cuccoknál van amik elveszik a gázt. :lol:

a'la benzinesek. :lol:

Amúgy ki van támasztva a gázpedál. :lol: Nézz csak mögé, ott van egy nem "pöcök". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ennek nincs "tútútútú" mert egyrészt ugye egész más hangokat ad ki magából :lol: <_< másrészt meg fel lehet fogni úgy is hogy egy ütköző miatt nem tudsz neki többet nyomni. Olyan mintha ki lenne támasztva a gázpedálod, csak nem a pedálnál van kitámasztva hanem elöl. A "tútútú" azoknál az intelligens cuccoknál van amik elveszik a gázt. :lol:

jaaaa így már amúgy értem :lol: na de óvjuk inkább őket. És tényleg úgylátom nem csak én vok úgy vele h nincs szivem túlpörgetni 1 bizonyos szintől :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol:

SOHA NEM PRÓBÁLOM KI :lol: :lol: :lol:

Na én ma kipróbáltam, mérő szerint pörgött valahol 5500-5600 környékén de semmi szaggatás.

Amúgy meg még be kell lőni az alapjáratot mert olyan 800 körül megy meg a nyomatéka is mintha kisebb lenne mint mielőtt megint szét lett szedve.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Na én ma kipróbáltam, mérő szerint pörgött valahol 5500-5600 környékén de semmi szaggatás.

Amúgy meg még be kell lőni az alapjáratot mert olyan 800 körül megy meg a nyomatéka is mintha kisebb lenne mint mielőtt megint szét lett szedve.. <_<

Zöldkártyám szerint 5500 rpm-en szokták nézni a károsanyag kibocsátást. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem 3000-3500 körül.

se semmi <_<

jaja láttam már ezt a videót.. mit mondjak érdekes. Az odáig oké hogy ez a benyás rover legyorsulja a szivódizel kombi astrát... ( hihi nem túlságosan sportszerű ), de van 1 olyan ahol egy 5ös BMW-t is legyorsul... de hogy azon a videón a bömös nem nyomja neki az szentisten..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.