Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem van képem, most próbálom valahogy kibányászni, print screen nem akar működni. Paint lefagy a tartalmától. :lol: Windows <_<

Hát igen... Tudjátok mi a különbség egy vödör kula és a Windows között? :D

(a sz.rból ki is lehet lépni ;) )

Amúgy meg Novy! megnugtatásul vagy idegesítésül-nemtom minek veszed :) - nekem is megjött az X-akta a jobb első ajtómba... Elmentek a rákba, megfertőztétek a ribit :lol: :lol: :lol: :lol: mif.szt csinálok vele??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

érdekes, mert ha a csatikat nézem akkor az annyiban stimmel, h van egy 4pólosú, az a venti csatija, de odamegy ehhez a cucchoz...a másikon meg 4pólust látok, de in real az csak 2...

valamint nem akar hasonlítani az egész <_< holnap lefotózom majd

Elmentek a rákba, megfertőztétek a ribit mif.szt csinálok vele???

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

1.7DR motorban amúgy miféle tiltás van? Nincsen benne... vagy van? Niiiincs.... szerintem <_< nem próbáltam még

Egyszerű mechanikus: a gázkarnak az adagoló tetején van két állítócsavarja a két véghelyzetre: az egyik az alapjáraté, a másik a max. fordulatszámé.

Link to comment
Megosztás:

Egyszerű mechanikus: a gázkarnak az adagoló tetején van két állítócsavarja a két véghelyzetre: az egyik az alapjáraté, a másik a max. fordulatszámé.

és ha mondjuk húzom neki kegyetlenül és 1 idő után mint mondjuk a bömcsikben van az a tipikus tiltós " Tútútútútú" hang, itt miféle reakció jönne a motortól? gondolom nem pörgetné magát annyira meg hogy leégjen... vagy mit reagálna??

Link to comment
Megosztás:

és ha mondjuk húzom neki kegyetlenül és 1 idő után mint mondjuk a bömcsikben van az a tipikus tiltós " Tútútútútú" hang, itt miféle reakció jönne a motortól? gondolom nem pörgetné magát annyira meg hogy leégjen... vagy mit reagálna??

Olyan hangot nem produkálna, mert azt az elektronika csinálja a gyújtás kihagyásával, sztem egyszerűen nem pörögne jobban egy idő után, vagy esetleg kitámasztana vmelyik hidrotőke és széttörnének a himbák.

Link to comment
Megosztás:

Olyan hangot nem produkálna, mert azt az elektronika csinálja a gyújtás kihagyásával, sztem egyszerűen nem pörögne jobban egy idő után, vagy esetleg kitámasztana vmelyik hidrotőke és széttörnének a himbák.

<_< :lol: :lol:

SOHA NEM PRÓBÁLOM KI :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

és ha mondjuk húzom neki kegyetlenül és 1 idő után mint mondjuk a bömcsikben van az a tipikus tiltós " Tútútútútú" hang, itt miféle reakció jönne a motortól? gondolom nem pörgetné magát annyira meg hogy leégjen... vagy mit reagálna??

Ennek nincs "tútútútú" mert egyrészt ugye egész más hangokat ad ki magából :lol: <_< másrészt meg fel lehet fogni úgy is hogy egy ütköző miatt nem tudsz neki többet nyomni. Olyan mintha ki lenne támasztva a gázpedálod, csak nem a pedálnál van kitámasztva hanem elöl. A "tútútú" azoknál az intelligens cuccoknál van amik elveszik a gázt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.