Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hát... egy ismerősünknek gyéri zene van benne... de tegnap feljött, és szólt benne a zene, én azt hittem vmi haverom jött, és dönget....

neki nagyon jól szól, mintha még láda is lenne benne... pedig nem láttam benne semmi olyat.

nekem két magnat 20cmes van, elől a gyári 16osok... de igencsak szégyenlem magam, sztem az övé sokkal jobban szól.

Na akkor erre nagyon kiváncsi vagyok. Az F astra gyári hangrendszeréről már amúgyis hallottam olyat hogy díjnyertes volt, illetve nagyon jó. Nekem Németből lett hozva a kocsi sajnos kivették az A oszlopból ( vagyis nem A oszlopba van de majdnem..a visszapillantó állítójára gondolok ) a magasat, az ajtóból, illetve a csomagtartóajtóból is, valamint rádiót is kiszedték...... rahedlik... <_< :lol: :lol:

Elől van benne kettő M'N'C devil , mit mondjak... nem olyan szép de azért megteszi meg tud mélyet is produkálni, viszont most jön hátra a hátsó cuccos és reméljük jó lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez aaaz! Meg van véve az új csomagtartó ajtó. 1 szem rozsda nincs rajta, van benne kettő gyári hangszóró. ( azok jól szólnak? mit tudtok róla?? ) Működik benne az ablaktörlő moci, már csak át kell fújni fehérre és kész :lol: :lol:

Nekem gyári hangcucc van a kocsimban és elég szépen szól. Igaz, én az autórádiót kicsit megbuheráltam, hogy kicsivel több magas hangot adjon ki. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem gyári hangcucc van a kocsimban és elég szépen szól. Igaz, én az autórádiót kicsit megbuheráltam, hogy kicsivel több magas hangot adjon ki. <_<

Nekem a rádió ezelőtt egy blaupunkt Verona volt, egész jó volt, nagyon szerettem csak egy idő után ha feljebb hangosítottam nagyon torzított és inkább szerváltam bele egy Alpinet. Ez is egész jó cucc. Bár meg kell hagyni nem mai darab de RDS meg ilyen dolgok vannak rajta, meg 12 memória hely tehát egész jó. Csak ugyebár kazettás és semmi CD meg USB olvasás. Ezt is megoldottam MP3+ ilyen kazetta adapter. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a rádió ezelőtt egy blaupunkt Verona volt, egész jó volt, nagyon szerettem csak egy idő után ha feljebb hangosítottam nagyon torzított és inkább szerváltam bele egy Alpinet. Ez is egész jó cucc. Bár meg kell hagyni nem mai darab de RDS meg ilyen dolgok vannak rajta, meg 12 memória hely tehát egész jó. Csak ugyebár kazettás és semmi CD meg USB olvasás. Ezt is megoldottam MP3+ ilyen kazetta adapter. <_<

Nem súg az adapter?

Link to comment
Megosztás:

Nekem a rádió ezelőtt egy blaupunkt Verona volt, egész jó volt, nagyon szerettem csak egy idő után ha feljebb hangosítottam nagyon torzított és inkább szerváltam bele egy Alpinet. Ez is egész jó cucc. Bár meg kell hagyni nem mai darab de RDS meg ilyen dolgok vannak rajta, meg 12 memória hely tehát egész jó. Csak ugyebár kazettás és semmi CD meg USB olvasás. Ezt is megoldottam MP3+ ilyen kazetta adapter. <_<

Nekem is kazettás adapterrel van megoldva az átvitel.

Nem súg az adapter?

Nekem súg, ha nem szól a zene. :lol: Általában szól és akkor nem lehet észrevenni, meg ügye ahhoz tökig fel kéne tekerni a hangerőt, hogy hallani lehessen a súgást.

Link to comment
Megosztás:

Csak nem elengedi a gázt? :lol:

az egy dolog h a nagynyomású csőnél a golyósszelep engedi...de nem kapcsol be a klima <_< még rajta volt a cucc állt 6báron a nyomás, kapcsolásra meg elkellett volna indulnia és esnie a nyomásnak...de nem indult el.

kompresszor jó, mert direktbe elindult...bizti jó,relé jó,kapcsoló bent jó, ventillátor elindul...

Link to comment
Megosztás:

az egy dolog h a nagynyomású csőnél a golyósszelep engedi...de nem kapcsol be a klima <_< még rajta volt a cucc állt 6báron a nyomás, kapcsolásra meg elkellett volna indulnia és esnie a nyomásnak...de nem indult el.

kompresszor jó, mert direktbe elindult...bizti jó,relé jó,kapcsoló bent jó, ventillátor elindul...

Akkor lehet nem egyre gondolunk. Nekem az a szelep adta meg magát, ami a vízhűtő ventilátor előtt van és vezetékek is mennek bele. Nekem ott engedte a gázt el elég hamar.

Link to comment
Megosztás:

köszi.valszeg..képet át tudod linkelni? mert nekem az nem megy epcben <_< és valamiért astranál nem találtam meg a klímát se :lol:

Karosszéria belső elemek -> klímaberendezés. Én is a keresővel találtam meg :lol:

Azon belül a "Kondenzátor, freontömlő és folyadékvezetékek" 3.-ban van.

Link to comment
Megosztás:

Karosszéria belső elemek -> klímaberendezés. Én is a keresővel találtam meg :lol:

Azon belül a "Kondenzátor, freontömlő és folyadékvezetékek" 3.-ban van.

jah közben megtaláltam, csak a vista nem kompatibilis ezzel a képkezelő vidámsággal, ugyh képem nincs <_< ígymeg névről necces :lol:

Link to comment
Megosztás:

jah közben megtaláltam, csak a vista nem kompatibilis ezzel a képkezelő vidámsággal, ugyh képem nincs <_< ígymeg névről necces :lol:

Nekem van képem, most próbálom valahogy kibányászni, print screen nem akar működni. Paint lefagy a tartalmától. :lol: Windows :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.