Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kiváncsi lennék, hogy a 4. orgazmus után is így bele tudna túrni a hajába mint a 7. képen, és ilyen édes szemekkel nézne rám? :lol: :lol: :lol:

Ja bocsi opel forum!

Ha nem is a hajába, de egy rakás papírzsebkendőbe biztos beletúrna! :lol: <_<

szerintem már mindenki kezdi megszokni, hogy néha kitérünk ilyen témákra is! Végül is nekik is van kasznijuk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na hőgomba halott a verdában. Ami a hűtőbordánál van. 100 fokos víznél sem kapcsolt be. :lol:

De most tipli Győr. <_<

Én a múltkor bereléztem és tettem be egy ilyen kapcsolót! Az inditásgátló érintkezőjének a helyére tettem, mert ott volt egy 1-es lyuk. Fel se tűnik a kapcsoló és azóta már használtam és jól jött.

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi lennék, hogy a 4. orgazmus után is így bele tudna túrni a hajába mint a 7. képen, és ilyen édes szemekkel nézne rám? :lol:

Ja bocsi opel forum!

Igen, legutóbb pont így csinált a 4. után :) (vagy az az 5. volt? <_< ) :lol: :lol:

Ha nem is a hajába, de egy rakás papírzsebkendőbe biztos beletúrna! :D :lol:

szerintem már mindenki kezdi megszokni, hogy néha kitérünk ilyen témákra is! Végül is nekik is van kasznijuk! :lol:

Demég milyen :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezt vagy hasonlót már láttatok? Jó dolog lehet ez ha nem átverés. Érdemes lehet ilyenbe invesztálni? <_<

Minek? Itt a fórum. Az a probléma ami itt még nem volt téma , az nincs is. :lol:

a kalaptartó se bír magával, ha belemegyek egy kis döccenőbe, akkor az is kopog. Bakker! Életre kelt az autóm belseje! :lol: :lol:

Nekem nem zörög. Próbáld vmivel leterhelni, pölö egy zsák krumplival. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na hőgomba halott a verdában. Ami a hűtőbordánál van. 100 fokos víznél sem kapcsolt be. :lol:

De most tipli Győr. <_<

nekem meg ma bekapcsolgatott szépen...vagy 4X

eddig még az éven nem kapcsolt be...

mi lesz 40fkba?

persze városi forgalomban mindig is bekapcsolt.

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy minden meg legyen! :lol:

http://www.delmagyar.hu/a_nap_szepe/

HÜÜÜÜÜHAAA

Háát, jók a lőkösök.. :lol: <_< de valahogy a tegnapi jobban bejön..bárcsak bejönne... :lol:

én ma bekapcsoltam 1-es fokozatba a városba, mert araszolgattam. Jól jött!

Az enyémben is van 1 fokozat, na de az aztán tudja verni a port.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben is van 1 fokozat, na de az aztán tudja verni a port.. <_< :lol:

Nekem az 1-es fokozat hangja normális, frankón szívja a levegőt. Viszont a 2-es fokozatnak olyan hangja van, hogy elnyomja az 1.7D motorom hangját. CSerébe nyom olyan levegőt, hogy csak úgy süvít! Hűt is rendesen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az 1-es fokozat hangja normális, frankón szívja a levegőt. Viszont a 2-es fokozatnak olyan hangja van, hogy elnyomja az 1.7D motorom hangját. CSerébe nyom olyan levegőt, hogy csak úgy süvít! Hűt is rendesen! :lol:

Szinte húzza az autót, ugye? :lol: ..légcsavaros Astra.. <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 1 fokozatom van ami kb 98-nál kapcsol be. Az a kapcsolós módszer érdekelne. Belegondolvan nem is lehet olyan rossz, mikor tudod, hogy araszolnod kell "cikkk" 1-es fokozat azt nyugi van. Miért kell megvárni, hogy közel 100 fokra hevüljön? Gondolom nem tesz jót semminek ha ingadozik egyfolytában.

Link to comment
Megosztás:

Mert közben szerkesztettem. :lol:

Frissítsd. <_<

mosincs

márvan :lol:

a kapcsolós megoldásra csak annyit, hogy ha nincs csak egy fokozat, akkor az kapcsolóval is csak EGY és nem EGYES fokozat lesz.

egyébként nem ingadozik az szintesemmit, 98-95 között az meg nem sok :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez aaaz! Meg van véve az új csomagtartó ajtó. 1 szem rozsda nincs rajta, van benne kettő gyári hangszóró. ( azok jól szólnak? mit tudtok róla?? ) Működik benne az ablaktörlő moci, már csak át kell fújni fehérre és kész :lol: <_<

hát... egy ismerősünknek gyéri zene van benne... de tegnap feljött, és szólt benne a zene, én azt hittem vmi haverom jött, és dönget....

neki nagyon jól szól, mintha még láda is lenne benne... pedig nem láttam benne semmi olyat.

nekem két magnat 20cmes van, elől a gyári 16osok... de igencsak szégyenlem magam, sztem az övé sokkal jobban szól.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 1 fokozatom van ami kb 98-nál kapcsol be. Az a kapcsolós módszer érdekelne. Belegondolvan nem is lehet olyan rossz, mikor tudod, hogy araszolnod kell "cikkk" 1-es fokozat azt nyugi van. Miért kell megvárni, hogy közel 100 fokra hevüljön? Gondolom nem tesz jót semminek ha ingadozik egyfolytában.

Mit tanultál fizika órán?Nyomás alatt a víz hány fokon forr fel?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.