Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

sajna eddig még nem jöttem rá hogy nekem mi kopoghat

kábelköteg ki átvezető ki kárpit le hangszóró ki határóló ki

és mégis koporászik vmi

Álló helyzetben járó motornál vagy becsukott ajtót ha megrángatod zörög? Az nem lehet hogy maga az ajtó nem csukódik tökéletesen? A tükör vagy annak részei nem lehetnek? (pl. a belső műanyag háromszög) Erre nem irtál semmit...vagy elkerülte a figyelmemet? <_< Szétkaptad az ajtót és nem találtál semmit ami lötyögne?

Link to comment
Megosztás:

Álló helyzetben járó motornál vagy becsukott ajtót ha megrángatod zörög? Az nem lehet hogy maga az ajtó nem csukódik tökéletesen? A tükör vagy annak részei nem lehetnek? (pl. a belső műanyag háromszög) Erre nem irtál semmit...vagy elkerülte a figyelmemet? <_< Szétkaptad az ajtót és nem találtál semmit ami lötyögne?

a tükör nemrég le volt szdve, és akkor nem találtam semmi olyat rajta, és levétel előtt és után is csinálja.

ha ütöm az ajtót nem hallom, menet közben se, lógó dolgok még vannak mert arudazat benne volt, meg az ablakemelő, de ahogy tudtam fogtam őket.

legközelebb majd ha szétszedem megnézem égegyszer az egészet, de szerintem nem lesz meg a hiba oka... vagy mitom én már.

Link to comment
Megosztás:

a tükör nemrég le volt szdve, és akkor nem találtam semmi olyat rajta, és levétel előtt és után is csinálja.

ha ütöm az ajtót nem hallom, menet közben se, lógó dolgok még vannak mert arudazat benne volt, meg az ablakemelő, de ahogy tudtam fogtam őket.

legközelebb majd ha szétszedem megnézem égegyszer az egészet, de szerintem nem lesz meg a hiba oka... vagy mitom én már.

most néztem az enyémet és semmit nem találtam, ami mozogna menet közben. Rángattam az ajtót ide oda, de semmi. Már arra is gondoltam, hogy nem az ajtóból jön a hang.

Link to comment
Megosztás:

most néztem az enyémet és semmit nem találtam, ami mozogna menet közben. Rángattam az ajtót ide oda, de semmi. Már arra is gondoltam, hogy nem az ajtóból jön a hang.

ez egy jobbos X akta lesz akkor <_<

nekem balos van :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

a kalaptartó se bír magával, ha belemegyek egy kis döccenőbe, akkor az is kopog. Bakker! Életre kelt az autóm belseje! :lol: <_<

cseréld ki a gumibigyót az ajtón.

az sokat segít, ha gyári a kalaptartód.

nekem a fehér fekete rész illesztése elvált, és meg van egy kicsit rogyva azon az oldalon, amiatt is kopog, meg nem gyári kalaptartóm van.

Link to comment
Megosztás:

na mivan? :) egy oldalnyi hozzászólás és se nőinemiszerv se hűha? <_< mit történt? :lol:

nekem nem zörög a kalaptartóm ;) ellenben zörög benne más :lol: hétfőre van időpontyunk dízeles bácsihoz :lol: Megdiagnosztikálják aztán meglátjuk túléli -e :D

Becarás ez a meleg fórum átírja a p.nát "nőinemiszerv"-re :lol:

Becarás 2 ez a b.zit is kijavítja "meleg"-re :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

gyári a kalaptartóm, azt a gumibigyót, ami a hátsó ajtón van?

azok a lukas gumigömbök.

kaptam szép fóliát lcd monitorból... szép tükrös meg ilyen olyan, de hogy ez nekem a led fényét semennire se osztja az tuti

honét voilágítsak rá vagy hogy kell ezt használni??

abban a sorrendenvannak a fóliák, ahogy gyárilag volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.