Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szűkebb keresztmetszeten felgyorsul az áramló anyag. Hogy ez mé' jó neki azt nemtom, én csak a pneumatika tanárom örömére megjegyeztem valamit mint a verset :lol: <_<

ez oké is ennyit még én is tudok.

van ugye a legeleje ami egy tölcsér, ami egy kb 2cmes re szűkül össze, aztán megint kitágul olan 5-6cmesre, utána van benne az a kanyar, és utána maga a légszűrőház.

Link to comment
Megosztás:

ez oké is ennyit még én is tudok.

van ugye a legeleje ami egy tölcsér, ami egy kb 2cmes re szűkül össze, aztán megint kitágul olan 5-6cmesre, utána van benne az a kanyar, és utána maga a légszűrőház.

a szűkítésen felgyorsul, és így lesz némi kicsike túlnyomás mielőtt benyelné a gépezet a levegőt? <_<

Link to comment
Megosztás:

a szűkítésen felgyorsul, és így lesz némi kicsike túlnyomás mielőtt benyelné a gépezet a levegőt? <_<

venturi csövek stb....

de szélesebből lesz szűkebb aztán megint szélesebb...

sportlégszűrőkön nincs ennyi macera bameg :lol:

Link to comment
Megosztás:

ahha... őőő keretet haverral olyat csináltatok amilyen eszembe jut, blitzre nem járok, Píístának meg nem ígértem semmit, úgyhogy semmi nem jut eszembe amiért mennem kéne, szal valszeg az én nevem alatt nem lesz ott az a jel. :lol: :lol:

Én is gondolkodom a belépésen, igazából nem a kedvezményekért, hanem a rendszámkeretért, meg a matricáért a hátsó ablakba. <_<

Ha már a

volt szó délelőtt. Ezt próbálta már vki? :lol:
Link to comment
Megosztás:

szerintem más oka van.

a strucc nem is gyakori errefelé, na meg azt megfogná a hűtő maszki is.

Áramlás szakik?? conquistador?? vélemény? vagy a de transporter :lol:

Szia Novyy!

Engem a szakik közül kihagyhatsz, én csak egy átlagos szerszámkészítő vagyok, max a műanyag szerszámoknál mondok neked áramlást a belővésnél. Tehát én max a paraszti eszemre tudok hallgatni ami nem bizto, hogy építő és nagyon optimális a mocinak is <_<

Link to comment
Megosztás:

Szia Novyy!

Engem a szakik közül kihagyhatsz, én csak egy átlagos szerszámkészítő vagyok, max a műanyag szerszámoknál mondok neked áramlást a belővésnél. Tehát én max a paraszti eszemre tudok hallgatni ami nem bizto, hogy építő és nagyon optimális a mocinak is <_<

összekeverten a neveket bocs :lol:

Invictus-t akartam írni.

Link to comment
Megosztás:

Te jó ég!!! <_< :lol: :lol: Ezek neten vették a jogsijukat? :lol:

az a kresz óra olyan régi felvétel, hogy sokan világon se voltunk még akkor talán.

szóval a bácsi ismerte a fröccsöt oszt csocsi :lol:

am meg szégyen nem szégyen nem tudok én se parkolni jól... azért messze vagyoka bemutatott videóktól, de van még mit finomítanom.

nagyon nem érzem hola hátulja, mindig marad vagy félméter, mert tovább nem merek menni hátra.. mondjuk inkább félméter mint kocc :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.