Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ja a régi BP-0X-XX meg a BP-1X-XX lett BPO-XXX meg BPI-XXX <_<

alvázszámból mindent megmondanak, még azt is mekkora gumival gurult le a szalagról..elvileg epc kiírja de nekem nem sikerült elővarázsolnom..

Pepe esetleg Te tudod hol kell?

EPC-ben nem láttam ilyesmit, de egyébként milyen infó kellene róla?

Link to comment
Megosztás:

amikor legyártották, meg mikor forgalomba hlyezik, eltelik egy kis idő...

az hogy mikor lett legyártva vajon rögztítve van egyáltalán vhol??

vagy csak a forgalomba helyezése??

de egyébként nekünk ontos az hogy mikor lett gyártva? sztem aforgalombahelyezés a lényeg.

az első

én is erről regélek, csak nagy a távolság és lassan ér oda..

nyilván rögzítve lett h mikor lett legyártva, mert csak elszámoltak az alkatrészekkel meg h hopp még pár autó(alvázszámból kiderül)

forgalombahelyezés meg nemtom honnan derül ki, elmondtam h én hol láttam .punkt.

Link to comment
Megosztás:

nem úgy van az...pénteken lemegyek, intézni kell dolgokat, "reggel" kelés, viszem a párt fényképezésre, aztán meg már autogrammot osztogatnak meg hepaj van...vasárnap meg vissza nagymutterékhoz <_<

Te viszed a fényképezkedésre őket? :lol: ha 3-an ültök benne nem ér le az alja ? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

EPC-ben nem láttam ilyesmit, de egyébként milyen infó kellene róla?

Gabo user, nagy omegás, és ő mutatta egyszer h mimindent kilistáz alvázszám alapján. milyen rádió, mekkora gumik, extrák, mindent...viszont neki valami régebbi epcje volt. az enyém csak annyit ír ki h milyen motor, kombi, évjárat, gyártó város...de mást nem sikerült kicsalnom <_<

Link to comment
Megosztás:

én is erről regélek, csak nagy a távolság és lassan ér oda..

nyilván rögzítve lett h mikor lett legyártva, mert csak elszámoltak az alkatrészekkel meg h hopp még pár autó(alvázszámból kiderül)

forgalombahelyezés meg nemtom honnan derül ki, elmondtam h én hol láttam .punkt.

de senki se kérdezte hogy mikor lett gyártva <_<

arról megy az érdeklődés, hogy legelső üzembehelyezés mikor volt.

Link to comment
Megosztás:

az hogy mikor lett legyártva vajon rögztítve van egyáltalán vhol??

vagy csak a forgalomba helyezése??

de egyébként nekünk ontos az hogy mikor lett gyártva? sztem aforgalombahelyezés a lényeg.

az első

de senki se kérdezte hogy mikor lett gyártva :lol:

arról megy az érdeklődés, hogy legelső üzembehelyezés mikor volt.

??? <_<

Link to comment
Megosztás:

Milyen másolópapír?! Kopogtatócédula! <_<

Másológéphez papír is kell teh :lol: :D levegőre nem nyomtat :)

indul a TC elleni szavazáson

meg akkora levelet ír, hogy legközelebb több papír kell :lol: :lol:

HŰŰŰŰLYE :lol: :lol: nem írok többet, csak ha megint rászállnak az astrára... De ahhoz nem kell papír :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Másológéphez papír is kell teh <_< :lol: levegőre nem nyomtat :lol:

HŰŰŰŰLYE :lol: :lol: nem írok többet, csak ha megint rászállnak az astrára... De ahhoz nem kell papír :lol: :)

de kell.

hova fogod gyűteni az aláírásokat az F esek nevében? :lol:

Link to comment
Megosztás:

de kell.

hova fogod gyűteni az aláírásokat az F esek nevében? :lol:

A motorháztetőre. :lol:

szépek? :lol: A végén mondjuk kíváncsi lennék hogy a nő hogy tette az autót a medencébe :lol: meg a limo mire gondolt amikor elindult arrafelé :lol: Kár hogy nem lehet kérdezni tőlük :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

szép hossza volt az F gyártásnak :lol: az enyém még D-vel kezdődik, és az I-s sorozat vége felé is még akasztottak ilyet F-re <_< Vagy várjál... a tied külföldről jött nem? milyen rendszám lehet a legkésőbbi itthoni F-eken? :lol:

JAL biztos van, legalábbis az enyémen de láttam már L-es rendszámot is egy F hatchbacken -tuti mostanában akasztották rá.

nekem meg HRR 2001es classic

Hörög? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A rendszámokhoz csak annyit, hogy nekem anno(még a Skodára) a rendőrségen - mert nálunk ők adják a rendszámot - az illetékes(igaz, volt némi ismeretségem, soron kivül intéződött) belenyúlt egy nagy kartondobozba, lapozgatott a táblák között, majd kihúzott egyet és megkérdezte hogy jó lesz-e...simán válogathattam volna kb. 100 közül ha igazán akartam volna és ezzel tööben is igy vannak. Igaz, nálunk az első két betű kötött a bejegyzés helyéhez, Járásonként változó.

Link to comment
Megosztás:

A rendszámokhoz csak annyit, hogy nekem anno(még a Skodára) a rendőrségen - mert nálunk ők adják a rendszámot - az illetékes(igaz, volt némi ismeretségem, soron kivül intéződött) belenyúlt egy nagy kartondobozba, lapozgatott a táblák között, majd kihúzott egyet és megkérdezte hogy jó lesz-e...simán válogathattam volna kb. 100 közül ha igazán akartam volna és ezzel tööben is igy vannak. Igaz, nálunk az első két betű kötött a bejegyzés helyéhez, Járásonként változó.

kerekedésnél lehet válogatni pár darab közzül többnyire.

Link to comment
Megosztás:

JAL biztos van, legalábbis az enyémen de láttam már L-es rendszámot is egy F hatchbacken -tuti mostanában akasztották rá.

Hörög? <_< :lol: :lol:

hát mióta meg van piszkálva a légszűrőház(power by Tápi) egy kicsit hörgősebb :lol:

na meg ha kiszedem az egész elejét a szívócsőnek....

apropó, a szívócső miért szűkül le 2cmesre a nagy gyüjtőtölcséres kezdéshez képest?

Link to comment
Megosztás:

hát mióta meg van piszkálva a légszűrőház(power by Tápi) egy kicsit hörgősebb :lol:

na meg ha kiszedem az egész elejét a szívócsőnek....

apropó, a szívócső miért szűkül le 2cmesre a nagy gyüjtőtölcséres kezdéshez képest?

Azért,hogy egy Struccot ne szívjon be. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.