Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogyne. Szép is. :lol:

Enyém meg IYP... :lol:

szép hossza volt az F gyártásnak :lol: az enyém még D-vel kezdődik, és az I-s sorozat vége felé is még akasztottak ilyet F-re <_< Vagy várjál... a tied külföldről jött nem? milyen rendszám lehet a legkésőbbi itthoni F-eken? :lol:

Link to comment
Megosztás:

szép hossza volt az F gyártásnak :lol: az enyém még D-vel kezdődik, és az I-s sorozat vége felé is még akasztottak ilyet F-re <_< Vagy várjál... a tied külföldről jött nem? milyen rendszám lehet a legkésőbbi itthoni F-eken? :lol:

mondjuk HRR :lol:

Link to comment
Megosztás:

szép hossza volt az F gyártásnak :lol: az enyém még D-vel kezdődik, és az I-s sorozat vége felé is még akasztottak ilyet F-re <_< Vagy várjál... a tied külföldről jött nem? milyen rendszám lehet a legkésőbbi itthoni F-eken? :lol:

H-s rendszámok. Talán még I-s is van egypár, de ügye ezek már mind classicok.

Igen, az enyém külföldről jött, 2004 január 26-n lett bejegyezve, azért az I-s rendszám. :lol:

Link to comment
Megosztás:

H-s rendszámok. Talán még I-s is van egypár, de ügye ezek már mind classicok.

Igen, az enyém külföldről jött, 2004 január 26-n lett bejegyezve, azért az I-s rendszám. <_<

Meg úgy mellesleg egy kis plusz pénzért át is rendszámozzák átíráskor, csak ez nem jellemző :lol:

Link to comment
Megosztás:

szép hossza volt az F gyártásnak :lol: az enyém még D-vel kezdődik, és az I-s sorozat vége felé is még akasztottak ilyet F-re <_< Vagy várjál... a tied külföldről jött nem? milyen rendszám lehet a legkésőbbi itthoni F-eken? :lol:

91-2002ig nyomatták :lol:

Link to comment
Megosztás:

macisajt! otthon leszel a köv hétvégén, vagy mész inni vadkertre? <_<

látom figyeled, kik olvasnak :lol:

tervek szerint megyek vadkertre, de csak szombatra.

Ám mivel szabiznom kell rá, illetve új és kísérleti eksön van nálunk, a főnök meg számít rám, hát remélem nem sz@rnak a levesembe, és nem mondják azt, hogy sehová se.

Miért?

Link to comment
Megosztás:

Főleg mi pofázunk ott is, nem tudom mi kell még <_<

De nehogy öngyi legyél, mert depi leszek. Inkább szürcsizzél egy kapcsit, csak a szőrrel vigyázz :lol:

http://icanhascheezburger.files.wordpress....a-cat-in-it.jpg

Akkor jólvan, pajti! :lol:

ne gondolkodj, nem illik az imidzsedhez :lol: épp ezért én leírtam, h ne is kelljen gondolkodnod :lol: :lol:

dolgozni nem akarsz helyettem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

látom figyeled, kik olvasnak <_<

tervek szerint megyek vadkertre, de csak szombatra.

Ám mivel szabiznom kell rá, illetve új és kísérleti eksön van nálunk, a főnök meg számít rám, hát remélem nem sz@rnak a levesembe, és nem mondják azt, hogy sehová se.

Miért?

mert megyek esküvőre(nem az enyém lesz mielőtt vmelyik humorherold ellövi). valszeg péntek napközben menek dewbe...aztán szombaton lesz a nagynap, vasárnap meg a túlélés :lol:

gondoltam koccolhatunk vagy vmi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.