Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

bezárom nemzárom, a wareszunkat sose zártuk e és kint állt a ház előtt.

az astrát már igen... sok lett a szapora errefelé is azóta, de a gariban most is kulccsal a gyujtáskapcsolóban áll.

Címet adsz? :D :P :D De amúgy bazze... :P Jó, 21 éve panelban lakom, és 0 éves korom óta belém van tanítva-nevelve hogy "nemhagyszakocsibansemmitláthatóhelyen" meg hogy "bezárodha2méternélmesszebbmész" estébé, de qrva furcsa ez nekem ;) akkor se hagyom benne a kulcsot ha a csomagtartóból veszek előre valamit -_- ;) Meg se tudnám szokni :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Címet adsz? :D :P :D De amúgy bazze... :P Jó, 21 éve panelban lakom, és 0 éves korom óta belém van tanítva-nevelve hogy "nemhagyszakocsibansemmitláthatóhelyen" meg hogy "bezárodha2méternélmesszebbmész" estébé, de qrva furcsa ez nekem ;) akkor se hagyom benne a kulcsot ha a csomagtartóból veszek előre valamit -_- ;) Meg se tudnám szokni :P ;)

én meg lassan 25éve ehhez vok szokva nah

azt néha csak gondolkozom, hogy na most bezártam vagy nem be vagynem, és visszamegyek néha megnézni :$

Link to comment
Megosztás:

A napokban nem igazán volt időm itt lenni. Ma nekiültem bepótolni, de már három órája olvasom vissza a topicokat és még nem is értem a végére...nem érdemes kihagyni egy napot sem! ;)

Hát nem . Én csak este tudok leülni a géphez, de akkor is min. fél óra. Kellene vennem egy laptopot mobil nettel, mert naponta autózunk 4 órát, akkor tudnák fórumozni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam már a telefonnal, de olyan hülyén jött be a fórum, nem igazodtam el rajta. De végülis kisteherrel megyünk elfér az asztali PC-is. :P ;)

Én a céges E51-el próbáltam, és türhetően lehetett nézegetni. Hozzászólni persze nem próbáltam.

Hétvégén anyósnál szoktunk lenni! ;) Olyankor jól jön! -_- Van persze egy csomó kemény rock is rajta, (persze nem az eredeti fülessel nyomom) meg több száz e-book! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én a céges E51-el próbáltam, és türhetően lehetett nézegetni. Hozzászólni persze nem próbáltam.

Hétvégén anyósnál szoktunk lenni! ;) Olyankor jól jön! -_- Van persze egy csomó kemény rock is rajta, (persze nem az eredeti fülessel nyomom) meg több száz e-book! ;)

;) Mert van aki tudja még mi a zene!

Egyetértek. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.