Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem is az a lényeg, hogy miként került oda. Hanem az, hogy miért nincs még kitakarítva onnan. ;)

Helyes, pihenj. ;) ;)

Ám nekem nem akad ilyen problémám, mégis kitakarítom/kimosom amikor az autót takarítom. :P

Parancs! Értettem, Uram! Legközelebb olyan autómosót keresek, ahol az üzemanyag betöltőt is kitakarítja! :szalutál:

Link to comment
Megosztás:

Figyu! Ilyen Pécsen nem történhet? Miért ne!

Én egy csendes faluban lakom, (mondd, hogy fóbiám van...) de még itt sem hagyom a kulcsot a gyújtáskapcsolóban amíg kinyitom a kaput a behajtáshoz! Lehet, hogy mániákus vagyok, ez nekem nem kerül semmibe, és nem is idegesít, de az is igaz, hogy a 64 évem alatt még semmit sem loptak el tőlem. Sőt elveszíteni se nagyon emlékszem, hogy valamit is elvesztettem volna. ;)

Pécsen nem jellemzőek nagy dugók..

Sőőt, kis dugók sem.:-)

Ebből kifolyólag még hírét sem hallottam az ilyenfajta lopásnak.

Igazából Pécs mellett élek falun. Már az is előfordult már jópárszor,

hogy elfelejtődött bezárni az autót éjjelre ;)

Link to comment
Megosztás:

Pécsen nem jellemzőek nagy dugók..

Sőőt, kis dugók sem.:-)

Ebből kifolyólag még hírét sem hallottam az ilyenfajta lopásnak.

Igazából Pécs mellett élek falun. Már az is előfordult már jópárszor,

hogy elfelejtődött bezárni az autót éjjelre ;)

Látod, neked el kell felejteni hogy nyitva lehessen, nálunk nem kell fáradnod hogy nyitva maradjon ha véletlenül bezárnád, kinyitják helyetted ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Pécsen nem jellemzőek nagy dugók..

Sőőt, kis dugók sem.:-)

Ebből kifolyólag még hírét sem hallottam az ilyenfajta lopásnak.

Igazából Pécs mellett élek falun. Már az is előfordult már jópárszor,

hogy elfelejtődött bezárni az autót éjjelre ;)

Egyszer jártam én is így. Szomszéd faluba mentem le, onnan átszálltunk másik autóba. Természetesen a telefonom le akart merülni, ezért a rövid út idejéig rányomtam a szivargyújtóra tölteni. Kapkodtunk az átszállásnál, simán nyitva maradt a kocsi és szem előtt volt a telefonom. Sajnos senki se rakott be pénzt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyszer jártam én is így. Szomszéd faluba mentem le, onnan átszálltunk másik autóba. Természetesen a telefonom le akart merülni, ezért a rövid út idejéig rányomtam a szivargyújtóra tölteni. Kapkodtunk az átszállásnál, simán nyitva maradt a kocsi és szem előtt volt a telefonom. Sajnos senki se rakott be pénzt. :P

Én a ház előtt parkoltam régebben és néh a elfelejtettem lezárni az autót! ;) Hozzá se nyúltak! Mondjuk én nem lopós környéken lakom. Valamelyik nap, nem vettem észer, hogy le van húzva a vezető ülés felőli ablak és kb. 3 óra hosszán keresztül úgy volt, de senki sem nyúlt hozzá. Biztos ismerik a kocsi gazdáját! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Én a ház előtt parkoltam régebben és néh a elfelejtettem lezárni az autót! :P Hozzá se nyúltak! Mondjuk én nem lopós környéken lakom. Valamelyik nap, nem vettem észer, hogy le van húzva a vezető ülés felőli ablak és kb. 3 óra hosszán keresztül úgy volt, de senki sem nyúlt hozzá. Biztos ismerik a kocsi gazdáját! ;) ;)

Meg is sajnáltak és felhúzták helyetted nehogy beázzon ha esik? -_- ;)

Link to comment
Megosztás:

Parancs! Értettem, Uram! Legközelebb olyan autómosót keresek, ahol az üzemanyag betöltőt is kitakarítja! :szalutál:

Erről az a vicc jut eszembe, amikor a katonai pilóta elmegy egy civil légitársasághoz, és bejelentkezik a toronyhoz. A torony megkérdezi van egyéb mondanivalója? A pilóta.. igen......szsuu....zzzzz (vételi zavar) Torony.: igen...mi???? A pilóta.: IGEN URAM!!!!!!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.