Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem baj...csak gondoltam akkor én is megmutatom. Nem teleszkópos. 1,5k volt homasitában, elvileg tetőantenna, de így passzol ide.

és hogy szerelted be?

az enyém is tetőantenna volt valami munkagépen asszem...

a tiédtől nagyobb bőven ;)

de nekem tetszik, és végre van rádióvétel is. ;)

Link to comment
Megosztás:

akkor neked kicsit egyszerűbb volt megcsinálni

nekem eltartott egy félórát megcsinálni.

aza lényeg ne maradjon luk, meg legyen vétel ;)

;)

jó lett

Egyszer autómosás után elfelejtettem visszarakni az antennát, de csak akkor vettem észre, mikor kiszálltam a parkolóban, mert a rádióadás tökéletesen jött. ;)

Link to comment
Megosztás:

akkor neked kicsit egyszerűbb volt megcsinálni

nekem eltartott egy félórát megcsinálni.

aza lényeg ne maradjon luk, meg legyen vétel ;)

;)

jó lett

Nekem azért több idő volt, mert új koaxot húztam be és ahhoz szét kellett szedni pár dolgot, meg közben elfutni bótba koax hosszabbítóért. Szerencsére csini és jó is. Kellemesen csalódtam, nem gondoltam hogy ilyen kis antenna is ennyire jól vesz.

Link to comment
Megosztás:

Nekem azért több idő volt, mert új koaxot húztam be és ahhoz szét kellett szedni pár dolgot, meg közben elfutni bótba koax hosszabbítóért. Szerencsére csini és jó is. Kellemesen csalódtam, nem gondoltam hogy ilyen kis antenna is ennyire jól vesz.

nekem a gyárira van rákötve.

illetve nem is gyárira, hanem arra amivel eddig volt.

nekem szerintem már akkor se gyári volt, mikor megvettük a kocsit, mert a magnónál lévő végére nem kell átalakító.

így én csak azzal szórakoztam, hogy a gyáriba beleraktam ezt a gumiantennát.

egyébként te hogy vetted le ott a kárpitot?

lebontot az egészet fentről kezdve, vagy kifeszgetted alulról?

ja elsőre nekem is cserélni kellett a koaxot... jó kis meló ;)

Link to comment
Megosztás:

nekem a gyárira van rákötve.

illetve nem is gyárira, hanem arra amivel eddig volt.

nekem szerintem már akkor se gyári volt, mikor megvettük a kocsit, mert a magnónál lévő végére nem kell átalakító.

így én csak azzal szórakoztam, hogy a gyáriba beleraktam ezt a gumiantennát.

egyébként te hogy vetted le ott a kárpitot?

lebontot az egészet fentről kezdve, vagy kifeszgetted alulról?

Csak a bal oldali csomagtartókárpitot és a két küszöbkárpitot mozdítottam el, a behúzást egy ablaktörlő fém merevítője segítette, és a többi kábel mellett húztam be.

Link to comment
Megosztás:

Csak a bal oldali csomagtartókárpitot és a két küszöbkárpitot mozdítottam el, a behúzást egy ablaktörlő fém merevítője segítette, és a többi kábel mellett húztam be.

na de a csomagtér kárpitot hogy?

mert a legalsó fedve van a felettelévővel, az meg a legfelsővel, ami a plafonon megy át a másikoldalra

én ki szoktam feszgetni.. sajnos ha ki van szedve meg is látszik, meg van gyötörve már a fedett része.

Link to comment
Megosztás:

na de a csomagtér kárpitot hogy?

mert a legalsó fedve van a felettelévővel, az meg a legfelsővel, ami a plafonon megy át a másikoldalra

én ki szoktam feszgetni.. sajnos ha ki van szedve meg is látszik, meg van gyötörve már a fedett része.

Én csak a felső burkot szedtem le, ami a hangszórót is tartalmazza, ez már elég volt ahhoz, hogy át lehessen csusszantani a kábelt.

Link to comment
Megosztás:

Zoli milyen volt a nagy felni a kocsinak és az utasának? Nem verte le a vesédet? Hogyan viselkedett a vas kanyarokban és a magyar utakon?

hát...semmi dinamika nem volt, nagyon visszafogta. kényelemre nem volt rosszabb mint a 195/45 16..ugye most 215/35 18ról beszélünk ;)

egyrészt mivel nem akartam nagyon betesztelni, meg ki volt adva h vigyázzak rá, nomeg a felni tulaja mellettem ült, így nem nagyon volt tempo kanyarban. a srác pesten jár a felnivel... ;)

Link to comment
Megosztás:

lassan felesleges olyat említeni is hogy Pesten jár vele.

errefelé is ugyan olyan szarok az utak.

és mit aszfaltoznak? na mit?

a járdát baszod

a járdát, mert össze van repedve...

de nincs kiperegve belőle az aszfalt, hanem csak össze van repedve.. na most megfoltozták, majdnem hasra is estem, olyan király illesztéssel rakták a régihez képest a foltokat..

Link to comment
Megosztás:

lassan felesleges olyat említeni is hogy Pesten jár vele.

errefelé is ugyan olyan szarok az utak.

és mit aszfaltoznak? na mit?

a járdát baszod

a járdát, mert össze van repedve...

de nincs kiperegve belőle az aszfalt, hanem csak össze van repedve.. na most megfoltozták, majdnem hasra is estem, olyan király illesztéssel rakták a régihez képest a foltokat..

nálunk meg betömtek tényleg elég sok kátyút, de némelyiket olyan szarul h a javitást is kikerülöm mert az is üt...monnyuk nálam a kicsi is üt

Link to comment
Megosztás:

nálunk meg betömtek tényleg elég sok kátyút, de némelyiket olyan szarul h a javitást is kikerülöm mert az is üt...monnyuk nálam a kicsi is üt

nálun volt olyan "javítás", hogy egy beton kocka lett az út közepén, legalább 7 cm magasan.

azóta már le lett rongyolva, és már beton dombnak látszik... gondolom páran azbemegbaztakurbüdösgenyóbébi dzsúzzz fashudekurgenyó magar aszfalt mikor felnyomta a tornyot

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.