Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hol kérdésre "ban" "ben" rag dukál. Hova kérdésre "ba", illetve "be".

Nekem annyira szúrja a szemem... ;)

Csak reagáltam az előző hozzászólásra :D

...

Én meg 96 kg vagyok és befér a babakocsi a csomagtartóba. -_-

BC szerint 7 liter alatt van a fogyim.

Mi az a BC? ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Én meg 96 kg vagyok és befér a babakocsi a csomagtartóba. -_-

BC szerint 7 liter alatt van a fogyim.

Caravan? ;)

Nekem meg számolás szerint 5.69 és folyik a zőccsíglé az adagolóból elég szépen ;) mennyi lenne ha nem folyna? ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Igen az. ;)

Fehér Caravant szerettem volna. A lényeg az volt,hogy ne piros és 5 ajtós legyen. :P

De azért befér a babakocsi a mélyláda és az erősítő mellé. ;)

Hánamostméér? -_- Jóóó az.. :D :P

Na igen, én is azokkal szemezgettem, volt is 1 jó leromlott állapotban, pár kék meg feka is oszt maradt a ződ -mivel ez volt a szép állapotú azok közül, csodás is volt, mintha új lett volna 6 évesen :D

Na igen, raktér az van bár lehetne nagyobb is.. ;)

Link to comment
Megosztás:

5.68 ;)

Csak, hogy mérgeljem a népet az átlagfogyasztásom (illetve a gurulómé) a következő lett: 3 személlyel tetőig pakolva a raktér és extraként a hátsó ülésen szabadon maradt hely 60-70%-a "Caravan de majdcsak nem férünk" alapon címszóval Blitz Weekend alkalmából majdnem 800 km táv után vegyesen 4.78 liter/100 km.

Csak úgy.. ;)

Link to comment
Megosztás:

ma garázs építés takarítás fűnyírás pince pakolás után éreztem magamban annyi erőt, hogy gyertyát cseréltem.

ez mind szép és jó, de én is majdnem úgy jártam, mint DAY, hogy bele akart törni a gyertyakulcs.

alig bírtam kicsavarni, megfujkáltam a gyertyák tövét, meg oda vissza csavargattam, hogy meginduljon.

nagynehezen sikerült végülis.

mndegyik gyertyának olyan trutyis volt a legutolsó pár menet, meg nem kicsit volt már elfogyva az elektróda.

indítás kor, egy nagyot rántott a motor, és utána szépen járt, és jobban is reagált a gázra stb.

ez a rántás vajon azért lehetett, mert a fogyott gyertyához, illetve az új gyertyához vmit állított a gép magán?

na mindegy elindult, szépen veszi a fordulatot stb, leállít, újraindít, akkor már nem is rántottmeg semmi.

régi gyertyák

kipucolva a helye

Link to comment
Megosztás:

ma garázs építés takarítás fűnyírás pince pakolás után éreztem magamban annyi erőt, hogy gyertyát cseréltem.

ez mind szép és jó, de én is majdnem úgy jártam, mint DAY, hogy bele akart törni a gyertyakulcs.

alig bírtam kicsavarni, megfujkáltam a gyertyák tövét, meg oda vissza csavargattam, hogy meginduljon.

nagynehezen sikerült végülis.

mndegyik gyertyának olyan trutyis volt a legutolsó pár menet, meg nem kicsit volt már elfogyva az elektróda.

indítás kor, egy nagyot rántott a motor, és utána szépen járt, és jobban is reagált a gázra stb.

ez a rántás vajon azért lehetett, mert a fogyott gyertyához, illetve az új gyertyához vmit állított a gép magán?

na mindegy elindult, szépen veszi a fordulatot stb, leállít, újraindít, akkor már nem is rántottmeg semmi.

régi gyertyák

kipucolva a helye

Szia Novyy!

Ezeken a gyertyákon is látszik, hogy valamitől olaj ment a 6szöges részére mint nálam, csak nem tudom, hogy honan mehet oda olaj ha a szelepfedélnél nem folyik semmi!

Link to comment
Megosztás:

Szia Novyy!

Ezeken a gyertyákon is látszik, hogy valamitől olaj ment a 6szöges részére mint nálam, csak nem tudom, hogy honan mehet oda olaj ha a szelepfedélnél nem folyik semmi!

hát azt én se.

abszolút nm tudom honnan mehet oda...

nameg alul van a csövekbe lik, azon ki is folyhatna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.