Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

;)

Na valaki aki lát is.. ;) ;) :P meg is mutogattam az asszonynak, hogy is nézett ki 9 évvel ezelőtt, van bizonyíték a karcsúságára.

Sanya ez már a korszerűsített 2T waresz

Mondom, hogy az volt... :D -_- :D

Link to comment
Megosztás:

ahj ez az idő denem akar melegedni....

még most is eléggé hűs van, pedig már 1 óra

a lánykák meg nadrágban pulcsiban... a######ába.

itt az idő az jó, csak lóg az eső lába. ;)

Holnaptól megszűnik a jó világ, beindul a meló. Van 130 hektár föld, amit fel kell tárcsázni, szántani, kombinátorozni, vetni. + a bérmunkák. ;) Reggel 7-től, este 7-ig. Én tárcsázok nappal, a sógor szánt nappal, este pedig a sógor uncsija szánt. Én kimaradok az éjszakázásból! ;)

Link to comment
Megosztás:

itt az idő az jó, csak lóg az eső lába. :P

Holnaptól megszűnik a jó világ, beindul a meló. Van 130 hektár föld, amit fel kell tárcsázni, szántani, kombinátorozni, vetni. + a bérmunkák. ;) Reggel 7-től, este 7-ig. Én tárcsázok nappal, a sógor szánt nappal, este pedig a sógor uncsija szánt. Én kimaradok az éjszakázásból! ;)

hm

én meg maradok itthon ;)

semmi meló :S

meleg suli rem nem indul már ha eddig se indult...

Link to comment
Megosztás:

Noh, nízem ezt a Mónyikasóót oszt majdnem bepipáltam az utsó vendígeken.. ;) ;) és még én mondom, hogy ez a falu úgy hüe ahogy van -nekifutás nélkül.. ;) :P -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Noh, nízem ezt a Mónyikasóót oszt majdnem bepipáltam az utsó vendígeken.. ;) ;) és még én mondom, hogy ez a falu úgy hüe ahogy van -nekifutás nélkül.. ;) :P -_- :D

Aki a Mónyika sóóba be teszi a lábát(nézők, álltalába kivétel) az mind ígénytelen idióta!!! Ha nem próba néger, akkor szellemi fogyatékos......Győzzüke, meg Fekete Pancsó kategória!!!!

Link to comment
Megosztás:

Na ez így van! ;) ;) :P "Soha se mondd, hogy nem lehet rosszabb..mert lehet -és fog is..." :D

Na de én azért nézem meg néha, hogy röhögjek egy jót ezen a sok "nem akarok sértegetni senkit sem" -tipusú emberkéken.. ;) -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Na ez így van! ;) ;) :P "Soha se mondd, hogy nem lehet rosszabb..mert lehet -és fog is..." :D

Na de én azért nézem meg néha, hogy röhögjek egy jót ezen a sok "nem akarok sértegetni senkit sem" -tipusú emberkéken.. ;) -_- :D

Én nem nézem, csak barátnőm szokott mesélni róla! No meg amikor ütik egymást akkor be szokott hívni a szobába, mondván ezt látnod kell :P Ígaza van...kész röhej.

Link to comment
Megosztás:

No meg amikor ütik egymást...kész röhej.

Há' pont ez a poén benne ;) ;) nálunk még nem fordult elő szal "érdekesség" -_- meg hát nohátnicsak ;) állítólag a nevetés jót tesz.. :P

Szerváltam ajtókárpitokat, azt a zsebet ki lehet-e szedni és hogyan aminek a helyén nekem a kapcsolók vannak?

Úgy emlékszek, hogy azt csak néhány köröm fogja oda, elvileg könnyen ki lehet pattintani.

Link to comment
Megosztás:

Nekem össze volt olvasztva bellülről, nem lehetett kiszedni , úgy kellett bele fúrnom-faragnom.

Jaja, két csőszegecs fogja azokhoz a csavartornyokhoz, ami a kapaszkodóban levő csavaroknak van (azokon a csőszegecseken keresztül mennek át a csavarok), aztán 3 műanyag ráolvasztott fül tartja még a kárpithoz. Nemrég szívtam vele, mikor bépítettem az ablakemelő kapcsolóját.

Link to comment
Megosztás:

nem is kicsit. ;)

invictus kartársnak ezért nem lettek jók a kárpitok nekem meg igen.

Valaki húzott már át ajtókárpitokat? ;)

Áthúzni még nem. Amit majd rövidesen csinálok, az lesz hogy egy liftelt kárpit szöveteit belemókolom a lift előtti kárpit műanyag keretébe. (valaki tapasztalat -_- ? ) Kíváncsi vagyok mi lesz belőle ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Áthúzni még nem. Amit majd rövidesen csinálok, az lesz hogy egy liftelt kárpit szöveteit belemókolom a lift előtti kárpit műanyag keretébe. (valaki tapasztalat ;) ? ) Kíváncsi vagyok mi lesz belőle ;) ;)

Szerintem fel lehet tenni az újabb kárpitot csak az ajtón lévő konzolt is cserélni kell amire felcsavarozod.

Igaz nem néztem meg de a napokban leszedem ugyis akkor megnézem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem fel lehet tenni az újabb kárpitot csak az ajtón lévő konzolt is cserélni kell amire felcsavarozod.

Igaz nem néztem meg de a napokban leszedem ugyis akkor megnézem.

Jelenleg szürke belső van az eszközben. A cél az lesz hogy a műanyag (amivel az ajtóhoz is rögzítem) megmarad szürkén, csak a szövet betétet becsinálom feketére. Az üléseket cserélem feketére, és a szürke műszerfal és a fekete ülések között ez lenne az átmenet hogy valahogy kinézzen ;)

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg szürke belső van az eszközben. A cél az lesz hogy a műanyag (amivel az ajtóhoz is rögzítem) megmarad szürkén, csak a szövet betétet becsinálom feketére. Az üléseket cserélem feketére, és a szürke műszerfal és a fekete ülések között ez lenne az átmenet hogy valahogy kinézzen ;)

Komplett kuplungcsere, 4 lengéscsillapító csere, angel eyes lámpa után én is cserélem komletten az egész belsőt feketére! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ennyire menő a fekete belső? :P

Én jobban örülnék valami szép mintásnak. -_-

én meg valami olyannak amin több a huzat mint a kopásból eredő lyuk ;) ;)

erre a célra bontottam egy feketét, de a műszerfal marad, és ahhoz kell igazítani valamennyire a többit is ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.