Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

azt mondja... mi ebben gsi?

hölgy tulaj és feszül benne a srácc

kevesett futott jó állapot, le volt már zúzva, mert a feszítő el van durranva, éssztem új fénye van.

de egy sima astráért se sok eza pénz, kérdés víz nélkül mennyire matt, meg úgy a többi.

ezt én is néztem, ebben mi a gsi? Sztem az egy mezei astra :P

Gondolom, ezért tette Dáwid idézőjelbe a géjesit :D Tápi, megvetted már azt a könyvet? ;)

ját jah. Amúgy meg a tescós pedáloktól gsi a gsi nem tudtátok? ;) -_- ;)

Link to comment
Megosztás:

Nno, bejártam a hóbelevancos atyaúristent is, orvos, anyakönyvvezető, stb. Épp kerestem az egyik papírosomat mikor megtaláltam ezt:

www.tvn.hu_185e3be38afa9ab533ba1ef3eb11c81b.jpg

Mikor még volt bennem elég ambíció a hekkeléshez és az előző járgányom (a halottas-kocsi -_- ;) ) belsejét kárpitoztam át, a másik fotót ahogy kívülről nézett ki azt viszont nem találtam a többi régi közt csak egy rakás aktfotót.. :P ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nno, bejártam a hóbelevancos atyaúristent is, orvos, anyakönyvvezető, stb. Épp kerestem az egyik papírosomat mikor megtaláltam ezt:

http://s1.images.www.tvn.hu/2009/04/22/10/...ef3eb11c81b.jpg

Mikor még volt bennem elég ambíció a hekkeléshez és az előző járgányom (a halottas-kocsi :D ;) ) belsejét kárpitoztam át, a másik fotót ahogy kívülről nézett ki azt viszont nem találtam a többi régi közt csak egy rakás aktfotót.. -_- ;) ;)

:P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.