Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az asszony iccakás, aztán reggel hívott, hogy busszal jön mert valami kö@ög leengedte a kismocijából a benzint, már harmadszor. ;) Komolyan mondom érdemes lenne elbujni éjszakára a bokorban megjesni ki az, aztán szilánkosra törni a kezét egy bottal. Érdekes lenne ahogy betámolyog az asszonyhoz a balesetire, hogy megverték. Ö meg még jól meg is forgatná benne a tűt. Van portaszolgálat, odamentünk most este szerszámokkal, új csővel, kannával , a motor alatt 2 méteres benzin-olaj folt. Nekiálltunk szerelni, kijöttek az őrök, és elkezdtek beszélgetni mellettünk 10 méterrel. Mondom odamegyek, megkérdezem tudják-e hogy miért kapják a pénzüket, de az asszony leintett, hogy semmi értelme. Most megpróbál valahova máshova állni éjszakára, mert az udvarba csak a Doktor Urak állhatnak be Audival, a sima rabszolga nővérkék nem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az asszony iccakás, aztán reggel hívott, hogy busszal jön mert valami kö@ög leengedte a kismocijából a benzint, már harmadszor. ;) Komolyan mondom érdemes lenne elbujni éjszakára a bokorban megjesni ki az, aztán szilánkosra törni a kezét egy bottal. Érdekes lenne ahogy betámolyog az asszonyhoz a balesetire, hogy megverték. Ö meg még jól meg is forgatná benne a tűt. Van portaszolgálat, odamentünk most este szerszámokkal, új csővel, kannával , a motor alatt 2 méteres benzin-olaj folt. Nekiálltunk szerelni, kijöttek az őrök, és elkezdtek beszélgetni mellettünk 10 méterrel. Mondom odamegyek, megkérdezem tudják-e hogy miért kapják a pénzüket, de az asszony leintett, hogy semmi értelme. Most megpróbál valahova máshova állni éjszakára, mert az udvarba csak a Doktor Urak állhatnak be Audival, a sima rabszolga nővérkék nem. ;)

na ez jó köcsög vki lehet... egy robogóból.. mennyi megy bele ? 5liter?

nagy haszon

valakinek nem varrt egy fület a seggére az asszony? ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak azért mondom, mert attól még nem melegszik sokkal kevésbé az autó ;)

Ez ugyanis inkább csak az UV tartományt szűri, részben. Sokat jelent olyan szempontból,

hogy a belső felületek ne károsodjanak hamar az UV miatt, de mondjuk hőmérsékletben

meg annyit, hogy nem 80 fokos lesz a műszerfalad a kánikulában, hanem mondjuk csak

70 ;)

Elvileg így van, de gyakorlatilag az ócsó gazdaságos buborékos carom is többet ér mint amennyit bármikor is hittem. Lehet hogy csak pszihésen attól hogy sötétebb van, de télleg lényegesen jobbnak tűnik. (már csak attól is hogy nem tűzi a nap az embert) az árnyék feeling sokat jelent sztem.

:D

Én meg szeretek nyugodtan vezetni annak tudatában hogy van még tartalék. :P

Nekem meg se tartalék, se erő, úgyhogy.... -_- ;)

Link to comment
Megosztás:

na ez jó köcsög vki lehet... egy robogóból.. mennyi megy bele ? 5liter?

nagy haszon

valakinek nem varrt egy fület a seggére az asszony? ;)

2.9 liter és keverék, szinte már csak a kapállógépbe kell ilyen. És el sem vitte, csak leengdte a földre. Vagy megunta, mert lassan folyik, vagy csak simán szemét volt. Ha nem sajnálnám a motort feltölteném sósavval, aztán otthagynám pár éjszakát. Vagy sokkolót rákötni a benzincsapra. Csak aztán el ne felejtsek szólni az asszonynak. ;)

Link to comment
Megosztás:

2.9 liter és keverék, szinte már csak a kapállógépbe kell ilyen. És el sem vitte, csak leengdte a földre. Vagy megunta, mert lassan folyik, vagy csak simán szemét volt. Ha nem sajnálnám a motort feltölteném sósavval, aztán otthagynám pár éjszakát. Vagy sokkolót rákötni a benzincsapra. Csak aztán el ne felejtsek szólni az asszonynak. ;)

Az ilyen rohadékokat belehempergetném a leengedett benzinbe és megkínálnám egy szál cigivel! Persze ÉN adnám a tüzet! ;)

Link to comment
Megosztás:

Az asszony iccakás, aztán reggel hívott, hogy busszal jön mert valami kö@ög leengedte a kismocijából a benzint, már harmadszor. ;) Komolyan mondom érdemes lenne elbújni éjszakára a bokorban meglesni ki az, aztán szilánkosra törni a kezét egy bottal. Érdekes lenne ahogy betámolyog az asszonyhoz a balesetire, hogy megverték...

És mi az akadálya, hogy mindez megvalósuljon? ;) Nekem csak egyszer csinálnák meg, mégegyszer nem folyamodnának ilyen dolgokra, vagy csak szimplán tarkón lőném vagy berepülne a zippo gyújtó -még ha rámenne a motorom is. Amúgy meg igaz nem a legjobb módja de ha keveset eszik a bringa érdemesebb valami minőségi műanyag flakonba tölteni pár deci benzint (amit nem esz meg könnyen) és csak épp annyi legyen a tankban ami elkellhet meg az a 15 centis benzincső tartalékba ha elvágnák. Tudom nem a legjobb megoldás de ha veled kibusznak akkor nehogy jobb legyen már neki. Az ilyen benyalopásokat meg érdemes lenne valahogy szemmel kísérni. Ott nincs véletlen térfigyelő kamera? Általában szokott lenni, legalábbis ahol én errefelé jártam kórházakban ott van. Érdemes lenne úgy leparkolnia, hogy rálásson a sasszem ;)

Link to comment
Megosztás:

Elvileg így van, de gyakorlatilag az ócsó gazdaságos buborékos carom is többet ér mint amennyit bármikor is hittem. Lehet hogy csak pszihésen attól hogy sötétebb van, de télleg lényegesen jobbnak tűnik. (már csak attól is hogy nem tűzi a nap az embert) az árnyék feeling sokat jelent sztem.

;)

amiről a többiek beszélnek nem színezett, szóval az árnyékot sem ad.

a te fekete törkéenycsomag csomagolód jóhogy hűsebb.

Link to comment
Megosztás:

Ócó "gsi"-t valaki ? ;) ;) ;)

azt mondja... mi ebben gsi?

hölgy tulaj és feszül benne a srácc

kevesett futott jó állapot, le volt már zúzva, mert a feszítő el van durranva, éssztem új fénye van.

de egy sima astráért se sok eza pénz, kérdés víz nélkül mennyire matt, meg úgy a többi.

Link to comment
Megosztás:

Nem szoktam nagyon emberkedni, kímélni kell a verdát. De ha nekem is 100 lovas lesz, akkor azért lehet jobban elkap a gépszíj.

Tegnap hozzám is átnézett egy fiatal astrás. -_- Elrobogtam mellette a motornak kellemes sebességgel. ~130kmh. :P Nem tanulok a büntetésekből.

Muszáj volt. Pénteken adtam fel a legutóbbit. Amúgy ma is ott álltak kint a yardok. Vasárnap is, mentem Veszprémbe és odafele 3 helyen is álltak, többet világított a reflektorom a jelzés miatt, mint a tompított.

Nekem a vicc jut erről eszembe, "Vadász, te szopni jársz ide?" ;)

10 km-re voltunk Martonvásár előtt 19;20'-kor amikor mondta a feleségem, hogy 19;30-kor kezdődik a film a TV-ben, amit nézni szeretne. Forgalom meg volt gazdagon a 7-esen (nem az autópályán!). Nem is értem, hogyan sikerült csak 5 percet késnem a kezdésről! ;)

Igaz volt egy-két tiltásig forgatás is benne. :D

Azért úgy látom, vannak itt prioritások ;)

Link to comment
Megosztás:

azt mondja... mi ebben gsi?

hölgy tulaj és feszül benne a srácc

kevesett futott jó állapot, le volt már zúzva, mert a feszítő el van durranva, éssztem új fénye van.

de egy sima astráért se sok eza pénz, kérdés víz nélkül mennyire matt, meg úgy a többi.

ezt én is néztem, ebben mi a gsi? Sztem az egy mezei astra ;)

Link to comment
Megosztás:

Elvileg így van, de gyakorlatilag az ócsó gazdaságos buborékos carom is többet ér mint amennyit bármikor is hittem. Lehet hogy csak pszihésen attól hogy sötétebb van, de télleg lényegesen jobbnak tűnik. (már csak attól is hogy nem tűzi a nap az embert) az árnyék feeling sokat jelent sztem.

-_-

Nemtom miről beszélsz :P

2.9 liter és keverék, szinte már csak a kapállógépbe kell ilyen. És el sem vitte, csak leengdte a földre. Vagy megunta, mert lassan folyik, vagy csak simán szemét volt. Ha nem sajnálnám a motort feltölteném sósavval, aztán otthagynám pár éjszakát. Vagy sokkolót rákötni a benzincsapra. Csak aztán el ne felejtsek szólni az asszonynak. ;)

Ahogy az öreg székely mondta: "Így se rossz!" ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Még egy kérdés: hol találom meg a motorkódot ? ;)

A forgalmiban és a blokkon valahol :D nézd meg mindkettőt hátha egyeznek is :D ;) :P -_-

Az én agyam meg eldurran, az adagolós cimbi szerint nem lehet kapni gázkartengelyt Bosch adagolóhoz, utángyártottat se nemhogy eredetit. Füstöl a fejem -az olaj meg folyik a cuccból úgyhogy most akarat ellenére is garázsban tartott pedig mostmár járkálnék is vele..

Esetleg aki jár olyan helyen utána tudna nézni, hogy van-e vadiújan lehetőleg eredeti és mennyibe fájna? ;) Hálás lennék érte..

Link to comment
Megosztás:

És mi az akadálya, hogy mindez megvalósuljon? ;) Nekem csak egyszer csinálnák meg, mégegyszer nem folyamodnának ilyen dolgokra, vagy csak szimplán tarkón lőném vagy berepülne a zippo gyújtó -még ha rámenne a motorom is. Amúgy meg igaz nem a legjobb módja de ha keveset eszik a bringa érdemesebb valami minőségi műanyag flakonba tölteni pár deci benzint (amit nem esz meg könnyen) és csak épp annyi legyen a tankban ami elkellhet meg az a 15 centis benzincső tartalékba ha elvágnák. Tudom nem a legjobb megoldás de ha veled kibusznak akkor nehogy jobb legyen már neki. Az ilyen benyalopásokat meg érdemes lenne valahogy szemmel kísérni. Ott nincs véletlen térfigyelő kamera? Általában szokott lenni, legalábbis ahol én errefelé jártam kórházakban ott van. Érdemes lenne úgy leparkolnia, hogy rálásson a sasszem :P

Az a baj, hogy ott csak a két sorompónál van kamera a parkoló két legtávolabbi pontján, rá nem tud nézni, mert egészen bent dolgozik a belső részen. Azt meg azért nem várhatom el az asszonytól, hogy reggelente nekiáljon mocit szerelní, és marmonkannával, meg benzincsővel járjon be a korházba dolgozni. ;) Most megpróbál máshova parkolni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.