Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:P ezt megnéztem volna ifjú récerek verik az 1.4nek (mint pl én is) aztán egy c20ne megérkezikmelléjük tiltáson -_-

átnéznek és ;)

am most még semmi értelme venni 1.4i feliratot mert ez is az :D

csak annyi talán, hogy fiatalabb.

Tegnap hozzám is átnézett egy fiatal astrás. :D Elrobogtam mellette a motornak kellemes sebességgel. ~130kmh. ;) Nem tanulok a büntetésekből. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap hozzám is átnézett egy fiatal astrás. ;) Elrobogtam mellette a motornak kellemes sebességgel. ~130kmh. ;) Nem tanulok a büntetésekből. ;)

fiatal astrás :P

mennyivel volt fiatalabb? -_-

hát szó mi szó, én bent is szoktam 120al menni...

egyszr majd jol beszopom :S

Link to comment
Megosztás:

fiatal astrás ;)

mennyivel volt fiatalabb? :P

hát szó mi szó, én bent is szoktam 120al menni...

egyszr majd jol beszopom :S

20-as éveiben járt a srác, de csak egy pillanatra láttam. -_-

Egyszer majd jól, vagy nem. ;) De inkább soha, abból a 60 ezer forintból sokmindent meg tudtam volna már csinálni és csináltatni a verdán. ;)

Link to comment
Megosztás:

Muszáj volt. ;) Pénteken adtam fel a legutóbbit. Amúgy ma is ott álltak kint a yardok. ;) Vasárnap is, mentem Veszprémbe és odafele 3 helyen is álltak, többet világított a reflektorom a jelzés miatt, mint a tompított. ;)

én pont megúsztam vmeik nap

mentem a rendőrség előtt és a mérő kocsi akkor jött ki

jöttem is inkább haza :P

Link to comment
Megosztás:

eufab gold xenontöltésű kvarcüveges égők... nem olcsók, de jók. nekem 3. szettem van, mindegyiket két év garral vettem.

az első kiszolgált több mint 2 évet, a második fél év után nyeklett, de azt cserélték, azóta már eltelt lassan ismét két év ;)

Hogy néz ki az az eufab gold égő ?

Esetleg kép róla ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.