Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na! Sikerült be LEDeznem a középkonzolt! :P A tekerőgombokat máskor fogom ledezni! Feltöltöttem a képeket. Akik eddig látták, azt mondták, hogy zsííír! Szerintem is jól sikerültek! ;) ;)

Képek!

Hú bazz ez nagyon király lett, (mondhatnám hogy király lett laleekirály ;) )főleg azzal a sárgaval a hátsóablakfűtés, meg a keringtető kapcsolóján. -_-

Más.: "késik" egy órát a fórumom, valszeg lemaradtam az óraátálítással, hol is kell beállítani a fórumidőt?

Link to comment
Megosztás:

Hú bazz ez nagyon kirájy lett, főleg azzal a sárgaval a hátsóablakfűtés, meg a keringtető kapcsolóján. ;)

Más.: "késik" egy órát a fórumom, valszeg lemaradtam az óraátálítással, hol is kell beállítani a fórumidőt?

Vezérlőpult, fórum beállítások. GMT +2.00-ra kell állítani.

Link to comment
Megosztás:

Hú bazz ez nagyon király lett, (mondhatnám hogy király lett laleekirály ;) )főleg azzal a sárgaval a hátsóablakfűtés, meg a keringtető kapcsolóján. :D

Más.: "késik" egy órát a fórumom, valszeg lemaradtam az óraátálítással, hol is kell beállítani a fórumidőt?

Ilyen led panelek nekem is jól jönnének. :P Amúgy szép lett. ;)

Köszi! Még a gombok hátravannak, akkor lesz kész. -_- Nekem ezek a ledpanelok már elfogytak. Egyébként nekem is késett az óra, de most beállítottam. Ezést is köszi! ;)

Link to comment
Megosztás:

frankó lett lalee ;)

smd ennyiből királyabb, jobban szórja a fényt, 5mmesledekkel kicsit variálni kellesz nekem, remélem nem is olyan sokára én is mutathatok pár képet.

húúú, hát én elszórakoztam az 5mm-es ledekkel, de nem lehetett ilyen egyenletes fényt kreálni. Próbáltam bárhogy állítani a ledeket. Maradt a ledpanel. Fúrás, faragás, forrasztás és ez lett a végeredmény. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

húúú, hát én elszórakoztam az 5mm-es ledekkel, de nem lehetett ilyen egyenletes fényt kreálni. Próbáltam bárhogy állítani a ledeket. Maradt a ledpanel. Fúrás, faragás, forrasztás és ez lett a végeredmény. ;) ;)

akkor azért tartott eddig.

csiszoltad fektetted a ledeket(5mm) és akkor se lett egyenletes?

Link to comment
Megosztás:

akkor azért tartott eddig.

csiszoltad fektetted a ledeket(5mm) és akkor se lett egyenletes?

fektettem, de nem csiszoltam.Ha fektettem, akkor meg nagyon kevés fényt nyomott a mintás műanyag vacakra ;) Van egy pár jel, amit gyárilag sötétebbre csináltak. Ezek vannak közel az égőkhöz, mert ha nem lennének sötétítve, akkor amik közel vannak az égőhöz, akkor azok baromira világítanának. Én ezt úgy oldottam meg, hogy ezek mögé fehér szigetelőszalagot ragasztottam és így pont egyenletes a fényük. De majd ha csinálod, te is észre fogod venni.

Link to comment
Megosztás:

fektettem, de nem csiszoltam.Ha fektettem, akkor meg nagyon kevés fényt nyomott a mintás műanyag vacakra ;) Van egy pár jel, amit gyárilag sötétebbre csináltak. Ezek vannak közel az égőkhöz, mert ha nem lennének sötétítve, akkor amik közel vannak az égőhöz, akkor azok baromira világítanának. Én ezt úgy oldottam meg, hogy ezek mögé fehér szigetelőszalagot ragasztottam és így pont egyenletes a fényük. De majd ha csinálod, te is észre fogod venni.

Az nekem is feltűnt. A pozíciónáló gombnál a felső kettő (láb-szélvédő, szélvédő) jeleknél nincs sötétítés, a többinél igen. Először azt próbálom meg, hogy a gyári helyekre rakok fehér 5mm-es 180 fokban világító ledeket. Ha nem válik be, akkor lesz a bűvészkedés. A műszeregységnél bevált ez a módszer. ;)

Link to comment
Megosztás:

fektettem, de nem csiszoltam.Ha fektettem, akkor meg nagyon kevés fényt nyomott a mintás műanyag vacakra ;) Van egy pár jel, amit gyárilag sötétebbre csináltak. Ezek vannak közel az égőkhöz, mert ha nem lennének sötétítve, akkor amik közel vannak az égőhöz, akkor azok baromira világítanának. Én ezt úgy oldottam meg, hogy ezek mögé fehér szigetelőszalagot ragasztottam és így pont egyenletes a fényük. De majd ha csinálod, te is észre fogod venni.

majd én is it az asztalon fogom csinálni lesz időm kísérletezgetni, de ha te nm csiszoltad, akkor még van remény.csiszolás után mint tudjuk, jobban szórja a fényt, de gyengébb a fénye :P

rem sikerül ;)

köszi az infót ;)

Link to comment
Megosztás:

majd én is it az asztalon fogom csinálni lesz időm kísérletezgetni, de ha te nm csiszoltad, akkor még van remény.csiszolás után mint tudjuk, jobban szórja a fényt, de gyengébb a fénye ;)

rem sikerül ;)

köszi az infót ;)

Vagy innen rendelhetsz már előre csiszolt és fúrt 180 fokban világító ledeket. :P A kék ledek nekem is innen vannak.

Link to comment
Megosztás:

Az nekem is feltűnt. A pozíciónáló gombnál a felső kettő (láb-szélvédő, szélvédő) jeleknél nincs sötétítés, a többinél igen. Először azt próbálom meg, hogy a gyári helyekre rakok fehér 5mm-es 180 fokban világító ledeket. Ha nem válik be, akkor lesz a bűvészkedés. A műszeregységnél bevált ez a módszer. ;)

Ezeknél a jeleknél nincs sötétítés!

kép

Link to comment
Megosztás:

Akkor mostantól tőlük hozzám is fog járni a postás ;) Mert ha itt műszerész boltba akarom venni, akkor kész vagyon. 1eFt-ból talán hármat kapok. Az nagyon drága, főleg ha az ember a kocsiba akar ledezgetni! ;)

Ja és az 1440-ben benne volt a postaköltség is! Amúgy sima agyonreklámozott levélborítékban küldte, gondosan becsomagolva. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.