Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Annyi az egész, hogy azért ráz meg, mert elég jól elszigetelődtél a kocsitól, az ülésben is, ezért feltöltődsz feszültséggel és mivel potenciálkülönbség van a kocsi és közötted, ezért ráz meg. A legegyszerűbb megoldás, ha mindig viselsz valami fém karkötőt, ami össze van kötve a kocsi testpontjával, akkor nem érne ilyen kellemetlenség. IBM-ben pl használnak ilyet, hogy statikusan ne töltődj fel, mert azzal hazavághatod a vinyók alkatrészeit. Asszem van is nekem itthon egy ilyen földelő karkötő, mintha egyszer muter hozott volna. :D

Pont hogy a gumitalpú lábbelitől töltődsz fel elektromossággal, mert el vagy szigetelve. :P Még az is megoldás lehet, hogy az üléseket össze kell kötni rendesen egy darab vezetékkel a kocsi testpontjához. -_-

Az elvet értjük. :D (bazz most hogy mondod nekem is van ilyen karkötőm, kis csipesszel :P ;) :P Elég komoly látvány lehet az ablakon kilógatott kéz, róla egy zsinór, és a vége odacsipeszelve az autó testjéhez ;) Én csak azon akadtam le hogy a páratartalom hogy a p.csába tud egyik napról a másikra beállni "rázós" értékre, hogy azóta a nap óta mindig rázás van ;)

Link to comment
Megosztás:

Az elvet értjük. :P (bazz most hogy mondod nekem is van ilyen karkötőm, kis csipesszel -_- ;) :D Elég komoly látvány lehet az ablakon kilógatott kéz, róla egy zsinór, és a vége odacsipeszelve az autó testjéhez ;) Én csak azon akadtam le hogy a páratartalom hogy a p.csába tud egyik napról a másikra beállni "rázós" értékre, hogy azóta a nap óta mindig rázás van ;)

de ez akkor is érdekes...

a cipőm talpa is gumis...

abba nem rázot egyszer se

szinte azt tudom mondani, hogy csak ebbe a papucsba...

lehet műbőr, és inkább azért töltődök fel.

Link to comment
Megosztás:

Ma a kocsi egész nap az autószerelő (páromék) udvarán állt, náluk voltam, aztán segítettem is szinte egész nap. Nem is ez a lényeg, hanem rettentően jól esett, hogy jópár ügyfél megdicsérte az autót, volt aki belülről is meg akarta nézni. Szóval tényleg kellemes volt ez a lelkemnek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma a kocsi egész nap az autószerelő (páromék) udvarán állt, náluk voltam, aztán segítettem is szinte egész nap. Nem is ez a lényeg, hanem rettentően jól esett, hogy jópár ügyfél megdicsérte az autót, volt aki belülről is meg akarta nézni. Szóval tényleg kellemes volt ez a lelkemnek. ;)

Ne csodálkozz rajta, én is szívesen megnézném ha előttem lenne ;) :D :P (és körbefényképezném egy párszor mint aki kiállításra ment ;) -_- )

Link to comment
Megosztás:

Asszem, többet nem veszek ilyen-olyan prémium H4-es égőket..

Még valamikor októberben vettem egy pár OSRAM nightbreaker égőt, és egy nap eltéréssel

mindkettő tompítottja kiégett..

Tudtam, hogy ezeknek rövidebb az élettartama, na de ennyire??

Igen elég rövid időt bírnak, édesapám citroenjében is szinte egyszerre mentek ki hamar, az én autómban is....és nem sokkal fényesebb. Sima izzó a legtutibb.

Link to comment
Megosztás:

Asszem, többet nem veszek ilyen-olyan prémium H4-es égőket..

Még valamikor októberben vettem egy pár OSRAM nightbreaker égőt, és egy nap eltéréssel

mindkettő tompítottja kiégett..

Tudtam, hogy ezeknek rövidebb az élettartama, na de ennyire??

Csakis tungsram duolux-ot vegyél. Nekem több mint 1,5 év után adta meg magát az egyik. Kiváncsi leszek, hogy most az occsójó 660Ft-os meddig bírja. Röhögnék, ha a másik tungsram tovább bírná, mint ez az új. Osram az kínai fos. Ha van philips, az meg lengyel fosh. ;)

Link to comment
Megosztás:

Csakis tungsram duolux-ot vegyél. Nekem több mint 1,5 év után adta meg magát az egyik. Kiváncsi leszek, hogy most az occsójó 660Ft-os meddig bírja. Röhögnék, ha a másik tungsram tovább bírná, mint ez az új. Osram az kínai fos. Ha van philips, az meg lengyel fosh. ;)

Milyen az a tungsram duolux ?

Most, tavasszal-nyáron viszonylag mindegy milyen az égő. Hosszúak a nappalok ;)

Na de télen azért szeretek látni..

Link to comment
Megosztás:

Milyen az a tungsram duolux ?

Most, tavasszal-nyáron viszonylag mindegy milyen az égő. Hosszúak a nappalok ;)

Na de télen azért szeretek látni..

Magyar gyártású, semmi extrával felszerelt 55/60-as izzók és sokáig bírják. Legalábbis nekem nem kellet 7 hónap után cserélni. Tavaly februárban vettem a kocsit, akkor már ezek az izzók voltak benne és március végén égett ki az egyik. Amúgy a 2007 november 28-i műszakin lettek cserélve. ;)

Nappal is kell világítani vele, ha lakott területen kívül vagy. Speciel én mindig felkapcsolom, akkor is ha csak a városban császkálok. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaja! Az enyémben is az van de észrevehetően jobban pislákol mint a sok noname kacat ;)

És szörnyű amit autós léttemre ma műveltem de a délután mocira pattantam, mit ne mondjak marha jó volt ebben a csodás időben bringázni egy délutánt :P fel is törte a nyereg a valagamat.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaja! Az enyémben is az van de észrevehetően jobban pislákol mint a sok noname kacat ;)

És szörnyű amit autós léttemre ma műveltem de a délután mocira pattantam, mit ne mondjak marha jó volt ebben a csodás időben bringázni egy délutánt -_- fel is törte a nyereg a valagamat.. ;) :P

jólmegy traktor traktor motor

már csak autót kell venned ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.