Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én egyszer nekisetem, hogy kitörlöm, de kevés sikerre jártam. Nem lehet valahogy leszedni a búrát a foncsolról? Mert ha szétlehetne szedni, akkor lefújnám ezüstel, mert már kopott. ;)

Hát én úgy láttam úgy van összeolvasztva, nem hiszem hogy szét lehetne szedni roncsolás nélkül. Én a foncsort is letörölgettem tiszta rongyal, egy darabig elbíbelődtem vele.

Ja és köszönöm szépen! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát én úgy láttam úgy van összeolvasztva, nem hiszem hogy szét lehetne szedni roncsolás nélkül. Én a foncsort is letörölgettem tiszta rongyal, egy darabig elbíbelődtem vele.

Ja és köszönöm szépen! ;)

Én is úgy láttam, hogy nem igen lehet szétszedni csak megkérdeztem, hátha valakinek sikerült. ;)

Link to comment
Megosztás:

Heppi börszdéj Zotya! (ha lenne söröm innék rá -_- )

Polísz.... ez hungarikumnak számít, vagy máshol is ilyen érdekes izék vannak rendőrnek? ;) ;) ;)

A múlt héten is nekiálltak kergetni egy motorost.. Persze benéztek egy kanyart és lekoccoltak egy szembejövőt.... nooormáális??? esélye nincs egy mocival szemben, mitökömet szántanak utána? Mondjuk az amcsiból dőlő "üldüzzüszarrá" is hülyeség szerintem. Gondolom ha nem kergetné 20 villogós, akkor lehet hogy az sem repesztene 170-el a városban :P

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek! ;)

És nem mentél vissza, hátha tudsz segíteni? Ejnye-ejnye! ;) Én multkor majdnem megálltam egy vadidegen Astrás mellett aki a felnyitott mociháztető alatt turkált, de aztán láttam, hogy bőszen telefonál, gondoltam akkor úgyis nálam okosabbal beszél. :D

Isten éltessen!

Jelzem, én még anno opeles koromban megálltam segíteni egy opeles komának, aki vészvillogóval, felnyitott motorháztetővel brékelt a parkolóban. Akksigondja volt, nekem meg hátul volt a bikakábelem, beröffentettük a gépet és Go :D

Én egyszer nekisetem, hogy kitörlöm, de kevés sikerre jártam. Nem lehet valahogy leszedni a búrát a foncsolról? Mert ha szétlehetne szedni, akkor lefújnám ezüstel, mert már kopott. :P

"Lökjétek a padlóla! De dulván!" ;) :P -_-

Link to comment
Megosztás:

Engem Gizi nem büntet így! :P :P

Majd fog ha leszeded a műszerfalat. Megsértődik, elkezd zörögni, és még büntetni is fog :P

Újabban én is rendszeresen az ajtóval sütöm ki magam, csak azt nem értem hogy mi lett a változás a 2 hónappal ezelőtthöz képest. Addig egyszer sem volt ilyen, azóta meg minden kiszállásnál. Már komolyan direkt azokat a ruhákat vettem fel összeválogatva amire tudtam hogy volt rajtam ebben a kombóban, és akkor nem rázott. Há' most rázott ;) :D -_- :D Valami rázós csillagokállása van vagy mitök? ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.