Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jaaaa igen ezt felejtettem el

a gomban lévő fehér fül is világítós -_-

egszerűen megoldható az is hogy teljesen más színben világítson, mint az egész :D

egy kis kipattinthatós plexilap van benne

igen! A három gombban a csík kéken fog világítani. De az már a vége a ledezésnek. :P Most farkasszemet nézek ezzel a vacakkal, gyűjtöm az energiát ;) Várom, hogy egyszer csak ledezve legyen előttem ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

igen! A három gombban a csík kéken fog világítani. De az már a vége a ledezésnek. :P Most farkasszemet nézek ezzel a vacakkal, gyűjtöm az energiát ;) Várom, hogy egyszer csak ledezve legyen előttem ;) ;)

szerinem egy félóra altt megoldható, ha visszaemlékszel mit beszéltünk tegnap.

Link to comment
Megosztás:

az nekem is van a kocsiba, meg a szobába is... de ez vmi gagyi lehet, az autóban nem is párolog, de érezni se érzem, a szobába már rég elpárolgott, de érezni se éreztem...

vagy legalábbis nem tűnik fel.

egy jobb terék biztos jobb... jópár évvel ezelőtt is volt szobába, annak érezhető volt az illata, de ezeknek ;)

Én büdösség ellen takarítani, porszívózni szoktam. :P

Kosz ellen meg mosakodni szoktam. ;)

Kölnit nem használok! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én büdösség ellen takarítani, porszívózni szoktam. ;)

Kosz ellen meg mosakodni szoktam. ;)

Kölnit nem használok! ;)

én por kosz miatt takarítok :P

büdösség nekem sincs az autóban

csak vmi illatfélét szeretnék bele

kölnit? azt locsolkodáskor használok, de nem magamra -_-

egyedül stiftet használok, napi szinten, fújós dezodorok elég sokáig kitartanak.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem van valami navancs illatú dobozos vacak benne -a 2-3 hónapig tartó fajtából, de ha mégse lenne elég hatásos ott van egy flakon Adidas spré is (na ez más ellen is jó ;) főleg nyáron ;) )

Zotya cartárs meg sokat érjen! ;)

Link to comment
Megosztás:

skj69 előttem megállt és benyomta az elakadásjelzőt. Remélem nem rohadt le. ;) Mondjuk nem is ismert meg, integetek neki, ő meg mutogat, hogy hát ez van, leállt. Vagy passz. ;)

De Én voltam,megismertelek, azért integettem,hogy kerülj ki.Már másodszor szopat meg a verda,múltkor Szfváron,a lámpánál a legnagyobb forgalomban megállt.Kicseréltem a gyertyákat aztán go!Máig.A hibakódot még nem néztem,majd holnap,most még higgadok.Esetleg Valaki járt-é már így,vagy ötlet?

Link to comment
Megosztás:

De Én voltam,megismertelek, azért integettem,hogy kerülj ki.Már másodszor szopat meg a verda,múltkor Szfváron,a lámpánál a legnagyobb forgalomban megállt.Kicseréltem a gyertyákat aztán go!Máig.A hibakódot még nem néztem,majd holnap,most még higgadok.Esetleg Valaki járt-é már így,vagy ötlet?

Későn vettem észre, hogy elakadásjelzőzöl. Először azt hittem, hogy a gyalogosnak integetsz, aztán látom, hogy villog. Lehet nem ártana cserélned a két hátsó index izzót, mert elég haloványak.

Nem is indult be újra? Ha nem lett volna utasom, nem hagylak ott, de volt sajnos. Kicsit kezdem unni, hogy a kisujjamat adom, utána meg a karom kell nekik. ;) Állandóan haza kell cipelnem. Asszem megint behazudom neki, hogy megyek az autószerelőhöz, vagy máshova megyek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Későn vettem észre, hogy elakadásjelzőzöl. Először azt hittem, hogy a gyalogosnak integetsz, aztán látom, hogy villog. Lehet nem ártana cserélned a két hátsó index izzót, mert elég haloványak.

Nem is indult be újra? Ha nem lett volna utasom, nem hagylak ott, de volt sajnos. Kicsit kezdem unni, hogy a kisujjamat adom, utána meg a karom kell nekik. ;) Állandóan haza kell cipelnem. Asszem megint behazudom neki, hogy megyek az autószerelőhöz, vagy máshova megyek. ;)

Az izzókat nemrég cseréltem,hmm ilyen,miután a gyertyacsere megvolt beindult háát azóta megy bár csak hazáig jöttem/5km/.

Link to comment
Megosztás:

Isten éltesse Zotya975-t! Sok kilométert vezessen egészségesen. :P

Nekem van valami navancs illatú dobozos vacak benne -a 2-3 hónapig tartó fajtából, de ha mégse lenne elég hatásos ott van egy flakon Adidas spré is (na ez más ellen is jó :D főleg nyáron ;) )

Zotya cartárs meg sokat érjen! -_-

Köszönöm mindenkinek! ;)

skj69 előttem megállt és benyomta az elakadásjelzőt. Remélem nem rohadt le. :P Mondjuk nem is ismert meg, integetek neki, ő meg mutogat, hogy hát ez van, leállt. Vagy passz. :D

És nem mentél vissza, hátha tudsz segíteni? Ejnye-ejnye! ;) Én multkor majdnem megálltam egy vadidegen Astrás mellett aki a felnyitott mociháztető alatt turkált, de aztán láttam, hogy bőszen telefonál, gondoltam akkor úgyis nálam okosabbal beszél. :P

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek! ;)

És nem mentél vissza, hátha tudsz segíteni? Ejnye-ejnye! ;) Én multkor majdnem megálltam egy vadidegen Astrás mellett aki a felnyitott mociháztető alatt turkált, de aztán láttam, hogy bőszen telefonál, gondoltam akkor úgyis nálam okosabbal beszél. :P

Alig 10 perc múlva megint jártam arra, de már nem volt ott. Amúgy meg egy kereszteződésben állt meg, ahonnan a főútra lehet kifordulni és eléggé forgalmas egyirányú az. A legrosszabb helyen. ;)

Link to comment
Megosztás:

De Én voltam,megismertelek, azért integettem,hogy kerülj ki.Már másodszor szopat meg a verda,múltkor Szfváron,a lámpánál a legnagyobb forgalomban megállt.Kicseréltem a gyertyákat aztán go!Máig.A hibakódot még nem néztem,majd holnap,most még higgadok.Esetleg Valaki járt-é már így,vagy ötlet?

Neked is azt tudom javasolni: keress kontakthibát a motortérben az elektromos csatiknál (főleg a gyújtáselosztó alján), az elosztó alatt levő gyújtásmodul cseréje, ill. AC-relé, AC-pumpa.

Link to comment
Megosztás:

Neked is azt tudom javasolni: keress kontakthibát a motortérben az elektromos csatiknál (főleg a gyújtáselosztó alján), az elosztó alatt levő gyújtásmodul cseréje, ill. AC-relé, AC-pumpa.

Nekem az AC-csatija volt kontakthibás, igaz nekem nem leállt, hanem nem indult. Csak meg kellett feszegetni az érintkezőket, és azóta jó. Igaz eltelt egy év mire rájöttem, hogy néha miért nem indul.

Link to comment
Megosztás:

Neked is azt tudom javasolni: keress kontakthibát a motortérben az elektromos csatiknál (főleg a gyújtáselosztó alján), az elosztó alatt levő gyújtásmodul cseréje, ill. AC-relé, AC-pumpa.

Jjja,felhívtam okosembert aztat mondta,hogy lehet a gyújtótrafó is!Megjegyzem most csinálja,hogy meleg van és többet megyek vele/kb25-30km-t/.Némmá BUJJÉK Zotya!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.