Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem eddig se zörgött! ;) Én a kormány levételétől kakizok, nem a műszerfal leszedéstől + visszarakástól :P

kakis batmanjel ;)

én azé kicsit tartok ilyen nagy megbontásoktól, de megoldható...

max legközelebb tudod, hogy ez meg ez szok törni ;)

Link to comment
Megosztás:

Nah ennyire nincs senki? Mindenki így dolgozik? -_- ;) egyszer van olyan napom hogy ráérek ide irkálni, akkor is üres a fórum ;) nah mindegy, találtam egy rendkívül intelligens beszélgetőpartnert a totalcar fórumján az F-astra alatt, akkor beszélgetek vele ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Illatosító?

Egy vaníliarúd hosszában megvágva, bárhova teheted, nem feltűnö. Hónapokig kellemes illat van az autóban, biotermék. ;)

van benne igazság ;) de ha nyaralónál a fa alatt megállok, nyitva hagyva mindent "had szellőzzön" címszóval, fél óra alatt betámadják a hangyák az ótót :P ;)

Link to comment
Megosztás:

van benne igazság ;) de ha nyaralónál a fa alatt megállok, nyitva hagyva mindent "had szellőzzön" címszóval, fél óra alatt betámadják a hangyák az ótót ;) ;)

Én ezt nem tapasztaltam. Igaz nekem nincs nyaralóm. :D :D De sokat hagytam nyitva mindent.Még a tetőablakot is. :P -_-

Link to comment
Megosztás:

az oldal alján (remekül észrevehetően)

Akárcsak a levél tartalma -_- szép volt eccsééém! ;)

A sok offkirály hogy nekiállt már fikázódni... :D ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor maradjunk a kontinuum-nál :P

Ti biztos a kontinuitással kevertétek ;)

Köszönöm a kiokosítást Obi Van Kenobi! ;)

Engem nemrég asszony meglepett a teszkóból egy illatos gekkóval (olyan, mint a gyík).

Tapadókorongos és az ablakban figyel, és tök jó zöldalma illat van tőle a kocsiban. ;)

Plussz még a legyeket is összekapkodja. -_-

Link to comment
Megosztás:

Nah ennyire nincs senki? Mindenki így dolgozik? :D ;) egyszer van olyan napom hogy ráérek ide irkálni, akkor is üres a fórum ;) nah mindegy, találtam egy rendkívül intelligens beszélgetőpartnert a totalcar fórumján az F-astra alatt, akkor beszélgetek vele :P :D -_-

én is jártam már így, hogy egész nap nem csináltam semmit, gondoltam írogatok a fórumba, erre senki sincs fent egész nap ;) Ha meg dolgozok, vagy egész nap csinálok valamit, nem győzök visszaolvasgatni :P

Link to comment
Megosztás:

Na, most kezdem ledezni a középkonzol vackát! ;) ;) Remélem, már holnap kész leszek és felteszem a képeke! ;)

Kép1

jaaaa igen ezt felejtettem el

a gomban lévő fehér fül is világítós :P

egszerűen megoldható az is hogy teljesen más színben világítson, mint az egész -_-

egy kis kipattinthatós plexilap van benne

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.