Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mai hadművelet: kiszedtem a 2 elő ülést, kiszedtem a váltóboxot, felszedtem a padlókárpitot, kiszedtem azt a baromi vastag szivacsot, kicsavartam, kijött belőle vagy 10l víz. Gondoltam alulról ázik az autó! De nem! A tűzfal felől jön a víz, de nem fagyállós, hanem tiszta víz. Főleg nagy eső után ázik a padlóm. Ezek után, hogy okosabb lettem, meg láttam szétszedve az autót, úgy döntöttem, hogy hétvégén leszedem a műszerfalat, mert csak úgy tudom a vastag szivacsot leszedni a tűzfal le felől és megsasolom, hogy hol ázik be Gizi! Ha leszedem a műszerfalat, akkor a kormányt is le kell szednem? ;)

Pollenszűrő nem nedves eső után? Mert ha azon keresztül befolyik a szélvédőről a víz, akkor az bizony belül a szőnyegben köt ki.

Link to comment
Megosztás:

És tyuningóni se szoktál?-_-

Nem... ;) Hacsak a wunderbaumos fenyőfa + konzervdobozos illatosító nem számít annak ;)

De amúgy tényleg. Max egy sportdobon gondolkodom, de félek, ha azt felrakatnám, elkapna a hülyegyerek feeling, és meg sem állnék addig, míg az autó nem úgy néz ki, mint Pirx kapitány egyik űrhajója ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Nem... ;) Hacsak a wunderbaumos fenyőfa + konzervdobozos illatosító nem számít annak ;)

De amúgy tényleg. Max egy sportdobon gondolkodom, de félek, ha azt felrakatnám, elkapna a hülyegyerek feeling, és meg sem állnék addig, míg az autó nem úgy néz ki, mint Pirx kapitány egyik űrhajója ;) :P

A wunderbaum tényleg állat dolog, szerintem jobb cucc nincs a piacon. Csak olyat használok. -_-

Link to comment
Megosztás:

A wunderbaum tényleg állat dolog, szerintem jobb cucc nincs a piacon. Csak olyat használok. -_-

Nekem az a bajom, hogy nagyon gyorsan elszáll az illata :P

Ami még nekem bejött, az a zselé állagú illatosító, dobozban van, bontáskor letéped a tetejét, mint egy konzervnek, és rárakod a műanyag fedelét, és az szépen párolog. Régen volt ilyen, a Brise gyártott ilyet. Tescoban + autósboltokban lehet kapni, 1e Ft körül van az ára, és garantáltan hónapokig kellemes illatot tart az autóban. Egyedül télen nem jó, akkor egyszerűen nem érzed ;)

De még a megboldogult astraba vettem egyet május körül, nyár végéig lehetett érezni ;) A szusiban is van egy, az is jó :D

Próbáltam képet keresni róla, de nem ment. Azt hiszem, valami sheldon? márkájú? ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem... ;) Hacsak a wunderbaumos fenyőfa + konzervdobozos illatosító nem számít annak ;)

De amúgy tényleg. Max egy sportdobon gondolkodom, de félek, ha azt felrakatnám, elkapna a hülyegyerek feeling, és meg sem állnék addig, míg az autó nem úgy néz ki, mint Pirx kapitány egyik űrhajója ;) :P

itt van sok olyan suzu mint a tiéd, ha jol gondolom, hogy neked milyen van.

egy kettő meg is van csinálva szépre, és csak egy hozzá illő szép, és elég nagy felni van rajta, meg egy szolíd sport dob.

suzuki van nem, ez a tipus szerintem egy elég jólsikerült formaterv, és nem kell sokat alakítani rajta, hogy mégjobb legyen -_-

Link to comment
Megosztás:

Nekem az a bajom, hogy nagyon gyorsan elszáll az illata -_-

Ami még nekem bejött, az a zselé állagú illatosító, dobozban van, bontáskor letéped a tetejét, mint egy konzervnek, és rárakod a műanyag fedelét, és az szépen párolog. Régen volt ilyen, a Brise gyártott ilyet. Tescoban + autósboltokban lehet kapni, 1e Ft körül van az ára, és garantáltan hónapokig kellemes illatot tart az autóban. Egyedül télen nem jó, akkor egyszerűen nem érzed ;)

De még a megboldogult astraba vettem egyet május körül, nyár végéig lehetett érezni :P A szusiban is van egy, az is jó :D

Próbáltam képet keresni róla, de nem ment. Azt hiszem, valami sheldon? márkájú? ;)

az nekem is van a kocsiba, meg a szobába is... de ez vmi gagyi lehet, az autóban nem is párolog, de érezni se érzem, a szobába már rég elpárolgott, de érezni se éreztem...

vagy legalábbis nem tűnik fel.

egy jobb terék biztos jobb... jópár évvel ezelőtt is volt szobába, annak érezhető volt az illata, de ezeknek ;)

Link to comment
Megosztás:

A wunderbaum tényleg állat dolog, szerintem jobb cucc nincs a piacon. Csak olyat használok. ;)

Engem nemrég asszony meglepett a teszkóból egy illatos gekkóval (olyan, mint a gyík).

Tapadókorongos és az ablakban figyel, és tök jó zöldalma illat van tőle a kocsiban. ;)

Link to comment
Megosztás:

az nekem is van a kocsiba, meg a szobába is... de ez vmi gagyi lehet, az autóban nem is párolog, de érezni se érzem, a szobába már rég elpárolgott, de érezni se éreztem...

vagy legalábbis nem tűnik fel.

egy jobb terék biztos jobb... jópár évvel ezelőtt is volt szobába, annak érezhető volt az illata, de ezeknek ;)

már immunis lettél a szagára ;) de az is lehet hogy csak elfelejtetted hogy jópár évet nem bír ki nem árt kicserélni néha ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.