Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az amit te összekevertél a gömbölyű tükreiddel, meg a fehér indexekkel. A Gizi nem is létezik, csak két idősík között megrekedt mutáns -_- ;) :D

Nem jó belenyúlni a tér-idő kontíniumba! :D

faterom holnap megy melózni, és elvileg két hétig ott is lesz

szóval ujra beindul a átalakítás elsőkörben szilentcsere, mert megy műszakira nemsokára.

aztán ledezés

ajtóhatároló kiszedése (ehez súghatna vki vmit, ajtón belülről kell kiszedni??kívül csak egy nagy gumit látok.)

jelnélküli rács

láda

kábelezést átrendezése a ládához

egy kis fény..

na asszem ennyi bőven sok lesz

Van mellettünk egy kiadó lakás. Meg új személyit is tukok szerezni. Az átplasztikázást apukád úgyis megoldja. :P

Azt kérdi az imént az asszony: "Tudod hol van a G pontod?" ;)

Mondom hogyne, az Opel márkakereskedésekben... :P

Na akkor én ezért nem találom soha itthon. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Nem jó belenyúlni a tér-idő kontíniumba! ;)

nekem nem tetszett a sárga irányjelző búra, cseréltem fehérre. (így szerintem jobban néz ki) ;) A szögletes tükrök se tetszettek, így cseréltem gömbölyítettre. ;) Ha már ott volt és pénzembe nem került, (kivéve az irányjelzőbúrák), akkor miért ne cseréltem volna ki. :P Tervezem még a szervót is beépíteni.

Link to comment
Megosztás:

nekem nem tetszett a sárga irányjelző búra, cseréltem fehérre. (így szerintem jobban néz ki) ;) A szögletes tükrök se tetszettek, így cseréltem gömbölyítettre. ;) Ha már ott volt és pénzembe nem került, (kivéve az irányjelzőbúrák), akkor miért ne cseréltem volna ki. ;) Tervezem még a szervót is beépíteni.

Én már fehér búrákkal vettem, viszont a gömbölű tükör nem tetszik, úgyhogy amikor átszereltem elektromosra direkt kerestem a szögleteset. Most legalább van tartalák burkolatom.

Link to comment
Megosztás:

Nekem Chello-s a 10/2-es net, a havi korlát miatt néha kiakadok. Szerettem volna Diginetet, de itt a kertvárosba nincs. ;)

A chello nekem is 10/2, mondjuk mikor megrendeltem, akkor még 10/1 volt, de már várom az október 31-t, hogy lejárjon a hűségem és végre lemondhassam. Kicsit burzsuj, hogy két internet van itthon. ;)

Link to comment
Megosztás:

A chello nekem is 10/2, mondjuk mikor megrendeltem, akkor még 10/1 volt, de már várom az október 31-t, hogy lejárjon a hűségem és végre lemondhassam. Kicsit burzsuj, hogy két internet van itthon. ;)

én is lemondanám, de nincs más, ami ilyen "gyors" lenne. Itt a kertvárosba nincs más, csak egy két antennás net. De megértem a digit, mert itt ilyen sokak szerint "elit" környéken mindenkinek upc van, vagy kábelen, vagy műholdon. Itt nem divat a digi. Pedig a netjükre igényt tartanék ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.