Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Múltkor vkit "lecsesztem", hogy milyen koszos a váltója. Kb 1 hete cseréltem szelepfedél tömítést, és előtte lemostam a motort, váltót. Azóta így néz ki:

Motor, váltó 1, váltó 2. Csak azért csináltam ezeket a képeket, nehogy megszóljatok, hogy csak baxogatni tudok mindenkit. ;) ;)

és még nincs felpolírozva a szelepház fedele?

ejnye

na és mi az a megfolyás a fékrásegítőn?

;)

én nem is teszek most képet, mert nekem is elég trutyis, hála a becsapódó víznek, illetve az eresztős váltókulissza szimeringnek.

Link to comment
Megosztás:

Meg amúgy is mostmár unatkozó nyugdíjas vagy és ráérsz ilyesmivel pepecselni :P ;) ;)

Kíváncsi leszek milyen lesz amikor majd rólad beszélgetnek sok idő múlva az oviban:

-képzeljétek a nagypapámnak van egy "egynégyes" benzines corsa a garázsában...annyira durva.

Erre a többi ovis:

-mi az a benzin???

;)

Link to comment
Megosztás:

Múltkor vkit "lecsesztem", hogy milyen koszos a váltója. Kb 1 hete cseréltem szelepfedél tömítést, és előtte lemostam a motort, váltót. Azóta így néz ki:

Motor, váltó 1, váltó 2. Csak azért csináltam ezeket a képeket, nehogy megszóljatok, hogy csak baxogatni tudok mindenkit. ;) :P

Jelentem, engem "cseszegettél" ;) hozzáteszem jogosan - már a motorteret illetően. Azóta orvosoltam, becs szó! -_- Úgy tűnik nem szivárog a szimeringnél úgyhogy csak az O gyűrűt cserélem majd. Annál, ha összejelölöm a blokkal, nem lehet elrontani valamit? Mire kell odafigyelni? ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó retkes egy motortér...

Sztem. :P ;)

Meg amúgy is mostmár unatkozó nyugdíjas vagy és ráérsz ilyesmivel pepecselni ....

Te is. -_- ;)

és még nincs felpolírozva a szelepház fedele?

ejnye

na és mi az a megfolyás a fékrásegítőn?

:D

én nem is teszek most képet, mert nekem is elég trutyis, hála a becsapódó víznek, illetve az eresztős váltókulissza szimeringnek.

Na el lehet felejteni. Biztosan nem fogom felpolírozni. Ez nem cicás autó,ez családi verda. Csak nem szeretem, ha koszos. :D

Milyen megfolyás??? ;)

Link to comment
Megosztás:

Múltkor vkit "lecsesztem", hogy milyen koszos a váltója. Kb 1 hete cseréltem szelepfedél tömítést, és előtte lemostam a motort, váltót. Azóta így néz ki:

Motor, váltó 1, váltó 2. Csak azért csináltam ezeket a képeket, nehogy megszóljatok, hogy csak baxogatni tudok mindenkit. ;) :P

Szép-szép Mi monnyuk nem a motorháztető alatt szoktunk főzni, meg enni, erre a célra mi konyhát tartunk-takarítunk -_- , Amúgy is hova pucolgassam, úgyis olajos lesz, én meg ott kapnék agyvérzést ha meglátnám hogy egy hét múlva hogy néz ki megint ;) "jóazúgy" ;)

Link to comment
Megosztás:

ki kell javítani

;)

;)

am a váltókulissza szimeringjét nem lehet csak úgy kicserélni, ha kiveszem a két sztiftet a rudazatból és szétkötöm?

kivehető az úgy, hogy vissza is rakhassam?

Nem. Le kell szedni a váltókulisszát is, mert a tengelyben van egy csap, amit ki kell ütni ahhoz, hogy a tengelyt ki tudd húzni.

Link to comment
Megosztás:

:P -_- :D

Hát na.. ;) ;) :P

Megnyomod és bekapcsol a parasztklíma? :D (Ablakok lemennek.)

Dehogyisnemán, ha te azt tudnád.. :P már csak egy olyan mágnesszelepet kell találni valahol ami feszültségre lezár, alapból meg nyitva van.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Felhomályosításként:

Nem, szerintem semmit nem fog csinálni, csak menő az AC gomb a konzolon ;) :P

Tévedés, teljesen más a terv vele szal majd akkor is ezt mondd ha a poros álláson állva hagylak egy "cég ajándéka" koromfelhő kíséretében... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Felhomályosításként:

Tévedés, teljesen más a terv vele szal majd akkor is ezt mondd ha a poros álláson állva hagylak egy "cég ajándéka" koromfelhő kíséretében... ;) ;)

Biturbós géped lesz és az kapcsolja a másodikat? :P Amúgy nálam is gyakorlatilag turbó. ;) Be van kapcsolva, odalépek neki, kikapcsolom és ugrik a kocsi. -_-

Link to comment
Megosztás:

Ö meg "ö" meg "ö", nem egészen, pontosabban az a mágnesszelep a dúsító vákuumrendszerébe szólna bele ;) a további lehetőségeket meg majd látom még... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.