Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Milla felett? Dehogyis. Coupe gsi caravan-ja pont 1millió volt nemrég még használtautón.

én 3 napja néztem, és ami 2.0ás mocival volt caravan az milla felett volt.

500nál többet nem adnék érte, egyért se.

mivel nem is lesz több, meg egy 10-12 éves autóért ne kérjenek már többet.

Link to comment
Megosztás:

Meg lehet csinálni egy Tigrát is olyanra hogy ne a "tündibündi" szó jusson eszébe róla a ránézőknek, hanem inkább valami "húbazze..." essen ki a száján. Kis munka, utána meg nagy feeling ;) :P

hát nemtom, nem annyira kis meló, már egy szép egyedi hűtőmaszk se -_-

a hátsó üléssel mi lesz? az akármilyen sárkányos üléshuzat után is vicc ;)

vagy a helyére egy mélyláda és még lesz csomagtartó is? ;)

Link to comment
Megosztás:

hát nemtom, nem annyira kis meló, már egy szép egyedi hűtőmaszk se ;)

a hátsó üléssel mi lesz? az akármilyen sárkányos üléshuzat után is vicc ;)

vagy a helyére egy mélyláda és még leshttp://www.opelforum.hu/style_emoticons/default/biggrin.gifz csomagtartó is? ;)

tigra nem családi egyterű. Ha kefélni kell akkor ott a motorháztető, a hátsó ülésre elfér a csajod táskája a mélyládikával kitámasztva fel sem borul. Amúgy meg nem saját gyártású melóra gondoltam hanem egy pár előre létező toldatra. Láttam már párat és elég jól kinéztek

Link to comment
Megosztás:

tigra nem családi egyterű. Ha kefélni kell akkor ott a motorháztető, a hátsó ülésre elfér a csajod táskája a mélyládikával kitámasztva fel sem borul. Amúgy meg nem saját gyártású melóra gondoltam hanem egy pár előre létező toldatra. Láttam már párat és elég jól kinéztek

akkor vegyél magadnak

szép leszel benne ;) ;) :P -_- :D ;)

Link to comment
Megosztás:

akkor vegyél magadnak

szép leszel benne ;) ;) :P -_- :D ;)

Ne ríjjál, láttam már olyan tigrát amiben el tudtam volna képzelni magam. Amúgy emlékeztetnélek hogy egy 97'-es fiestában is megtalálható vagyok időnként, de amit bemutat gyorsulásban, meggyőzi a többséget hogy ne rajtam röhögjenek hanem az ellenfélen:P

Link to comment
Megosztás:

Ne ríjjál, láttam már olyan tigrát amiben el tudtam volna képzelni magam. Amúgy emlékeztetnélek hogy egy 97'-es fiestában is megtalálható vagyok időnként, de amit bemutat gyorsulásban, meggyőzi a többséget hogy ne rajtam röhögjenek hanem az ellenfélen:P

amíg kiszálsz levered a fejed vagy 3szor, meg csupa horpadás a tető de bentről kifelé ;) ;) ;)

azt am nagyi megkíméli te meg szétgyorsulod? :P

ejnye -_-

Link to comment
Megosztás:

ak amíg kiszálsz levered a fejed vagy 3szor, meg csupa horpadás a tető de bentről kifelé -_- :D ;)

Üvegtető nem szokott horpadni ;) :P Amúgy a ribinek is be van (pontosabban KI van) horpadva a teteje 3 helyen. Hölgy a tűsarkúben effekt ;) :D :P

Valakinek használni is kell, különben ellustul :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.