Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Winkler Róbert:

"Ide egy Tolsztoj kéne, hogy kérlelhetetlen pszichológiai logikával írja meg a katartikus pillanatot, amikor valaki beleszeret egy F Astrába. Most tényleg, hogyan? A formájába? Nincs is neki formája. Az izgalmas műszaki tartalomba?"

Ez már haverok között is 5l vér ;) ;)

Jó, hát szive joga hogy eldöntse neki mi az ami tetszik, nem!? Egyébként, olvasva a cikket, nekem úgy jött át(ezt a kifejezést már valahol hallottam -_- ) hogy annak ellenére, hogy neki az F Astra nem szép, ilyen-olyan szempontok alapján nem jó vagy kielégitő autó, az az egyedi "lambóajtós cabrió" és néhány másik is (csak épp nem mutatta képeken) igenis elnyerte az elismerését. Nem is értem hogy mit tudtatok ezen oldalakon keresztül mérgelődni!? :P Mond illetve ir alamit és te/ti/én vagy egyet értünk vele vagy csak részben vagy abszolút semmiben. Há'nem igy van!? :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Winkler Róbert:

"Ide egy Tolsztoj kéne, hogy kérlelhetetlen pszichológiai logikával írja meg a katartikus pillanatot, amikor valaki beleszeret egy F Astrába. Most tényleg, hogyan? A formájába? Nincs is neki formája. Az izgalmas műszaki tartalomba?"

Ez már haverok között is 5l vér ;) ;)

Pedig teljessen igaza van Winklernek! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nno kérem, a tegnapi szaloncsisütimütizős kerti party képei :P -_- bánhatja aki nem jött... :D ;)

Jól bekajoltunk, cartársnak köszönhetően volt mellé fincsi tarcali édes fehér ;) szal jól eltelt az este ;)

Link to comment
Megosztás:

Tömegautó,a futóműve csapni való,sok műszaki betegséggel.

Én nem vagyok elfogult...

A futómű annyira nem vészes szerintem. A középkategóriás autókban az elmúlt évtizedben tombolt a mcpherson-csatolt hossz páros, aztán ugye jött a focus, meg a golf, aminek hátul már független volt. Aki jobb futóművet akar annak jobban zsebbe kell nyúlnia.

Link to comment
Megosztás:

A futómű annyira nem vészes szerintem. A középkategóriás autókban az elmúlt évtizedben tombolt a mcpherson-csatolt hossz páros, aztán ugye jött a focus, meg a golf, aminek hátul már független volt. Aki jobb futóművet akar annak jobban zsebbe kell nyúlnia.

Azért ne feledjük,hogy ez a futómű volr már az E kadettban is...

Link to comment
Megosztás:

Azért ne feledjük,hogy ez a futómű volr már az E kadettban is...

Az rendben van, nyilván nem mai darab, de elöl a mcpherson teljesen korrekt még mai szemmel is. Hátul a hosszcsatolt kissé elavult, de nagyon helytakarékos és sok mai közepest is ezzel gyártanak. Nem hinném, hogy ez annyira inkorrekt volna.

Link to comment
Megosztás:

Az rendben van, nyilván nem mai darab, de elöl a mcpherson teljesen korrekt még mai szemmel is. Hátul a hosszcsatolt kissé elavult, de nagyon helytakarékos és sok mai közepest is ezzel gyártanak. Nem hinném, hogy ez annyira inkorrekt volna.

főleg, hogy az F 20 évvel ezelőti technika.

hát szürke egér vagy sem, 20 évvel ezelőtt kevés ilyen stílusú szürke egér volt

nekem szakközép sulis 2ban is már nagyon tetszett, és akkor is többre néztem egy G nél.

és tuningolnak ettől sokkal de sokkal szarabb vasakat is, nem kis erővel.

Link to comment
Megosztás:

sok műszaki betegség... tény hogy vannak bajaim nekem is, de melyik autóban nincs probléma?

ilyen áron szerintem még így is az F Astra sokkal jobb választás szinte bármelyik más autónál.

Nézzük csak az alkatrész árakat. 20 ezer Ft-nak megfelelô román lejbôl kicseréltettem elöl minden szilentet meg gömbfejet, + 2 hátsó csillapító és ebben benne van a munkadíj is. A motorgenerál 40 ezer volt. Viszonyítási alap az, hogy az alig 30 lóval keményebb ám sokkal stabilabb 98-as OFF 146 Alfába ON 20 ezer volt csak a 2 darab toronycsapágy...eleget csorgatom én is kemény autókra a nyálam...mindig ugyanarra jövök rá: meg lehet venni az autót de azt fenn is kell tartani. Márpedig nem volt miniszter vagy orvos apucim ezért ennyit egedhetek meg magamnak és ezt el kell fogadnom ha tetszik ha nem.

Link to comment
Megosztás:

nem vagyok elfogult, mert ha látok egy jó autót, akkor megnézem azt is, ha bmw ha merci ha vmi más

ettől függetlenül én látok az astrában olyan vonalokat, amit semmi más autóban nem találok meg ilyen jól megoldva.

nekem pl a kegjobban az tetszik, mikor oldalról megnézed, és a hátsóajtótol hátrafelé, az az ha joltudom, a C oszlop, nekem az nagyon tetszik az F astrán.

G közelébe sincs ilyen téren.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.