Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez a winkler a totalcaros ???

am sokan nem is ismerik csak az 1.4 nyócat, 60 lóval, ezért fikázzák...

aztán mikor egy 1.6Se lealázza őket csak lesnek... ;)

vagy van mikor az 1.4 nyóc v 60ló ;)

Én is hasonlóan jártam. Másik cégtől jöttek oda emberek, hogy na, az F astra. Beindítom és egyik nagy autósnak képzelő emberke megszólalt: "Feldübörgött a 60 pacika". Aztán mondtam neki, hogy nekem legalább nem fapad HDi pözsóm van, és nem 60 ló, mert nem 1.4. Oszt otthagytam, illetve lemaradt. ;)

Link to comment
Megosztás:

ez a winkler a totalcaros ???

am sokan nem is ismerik csak az 1.4 nyócat, 60 lóval, ezért fikázzák...

aztán mikor egy 1.6Se lealázza őket csak lesnek... ;)

vagy van mikor az 1.4 nyóc v 60ló :P

nem az a probléma. hanem h ami fastra kinnvolt azokat végigfikázta, tény h volt mit rajtuk...de ott álltunk azoktól pár méterre, és ha megnézitek a galériát, akkor van egy fekete stift amit vakar a csaj...én amellett álltam, mögöttem meg Dávid barátom, egy szintén nem szar fehér caravannal....namost hamár fikáz valamit, akkor írja oda az összeset h sz@r vagy azt h viszont ezmegezblabla.....denem ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Úgy, ahogy a képen látod. ;)

Ez már facelift utáni, csak kivették a "közepét". ;)

attol kicsit többről van szó.

sajnos ha csak kivenném, akkor rondán ottmaradna a jel helye a rosták végén a bevágás... ezért van még gyári rácsom benne, de tervezgetem a jelnélkülit már, van is egy jó kis rácsom hozzá ;)

Link to comment
Megosztás:

nem az a probléma. hanem h ami fastra kinnvolt azokat végigfikázta, tény h volt mit rajtuk...de ott álltunk azoktól pár méterre, és ha megnézitek a galériát, akkor van egy fekete stift amit vakar a csaj...én amellett álltam, mögöttem meg Dávid barátom, egy szintén nem szar fehér caravannal....namost hamár fikáz valamit, akkor írja oda az összeset h sz@r vagy azt h viszont ezmegezblabla.....denem ;) ;)

hátőőő az a színátmenetes astra sztem egyáltalán nem gagyi...

na meg most lehet félreértettem, de a spinerfelnit értékelte?

vagy azt is fikázta?

Link to comment
Megosztás:

nem az a probléma. hanem h ami fastra kinnvolt azokat végigfikázta, tény h volt mit rajtuk...de ott álltunk azoktól pár méterre, és ha megnézitek a galériát, akkor van egy fekete stift amit vakar a csaj...én amellett álltam, mögöttem meg Dávid barátom, egy szintén nem szar fehér caravannal....namost hamár fikáz valamit, akkor írja oda az összeset h sz@r vagy azt h viszont ezmegezblabla.....denem ;) ;)

Respect. Szerintem egy agyon optikázott swift rondább, mint egy Astra. Bár függ a tulajdonos izlésétől is, de eddig nem láttam jól kinéző swiftet. De az tény, hogy valamit fikáz, akkor mást is fikázzon, ha lát benne jót, akkor a másikban is találjon. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is hasonlóan jártam. Másik cégtől jöttek oda emberek, hogy na, az F astra. Beindítom és egyik nagy autósnak képzelő emberke megszólalt: "Feldübörgött a 60 pacika". Aztán mondtam neki, hogy nekem legalább nem fapad HDi pözsóm van, és nem 60 ló, mert nem 1.4. Oszt otthagytam, illetve lemaradt. ;)

Én 93-as astrámba legalább büszkén ülök, nem úgy mint a szutyokiban ;) Hozzám jöhet bárki, hogy "olyan öreg sz autód, mint az országút, csak 60LE, meg stb" De én nem fizetek min. 30e törlesztőt, saját autó, nem a banké!

A haverom tesója egyszer ezt vágta hozzám és elmondtam neki, hogy nekem 4,5-5l között eszik, súlyadó egy félévre 2700FT. Ő tavaly kihozta az új cliót és 65e-be van neki az autó havonta. Ezek után elkussolt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Respect. Szerintem egy agyon optikázott swift rondább, mint egy Astra. Bár függ a tulajdonos izlésétől is, de eddig nem láttam jól kinéző swiftet. De az tény, hogy valamit fikáz, akkor mást is fikázzon, ha lát benne jót, akkor a másikban is találjon. ;)

gyári állapotban szebb autó nincs korabeliek között, és elérhető áron, mint az F astra, akárki akármit mond.

Link to comment
Megosztás:

hátőőő az a színátmenetes astra sztem egyáltalán nem gagyi...

na meg most lehet félreértettem, de a spinerfelnit értékelte?

vagy azt is fikázta?

sztem azt épp nem fikázta

Respect. Szerintem egy agyon optikázott swift rondább, mint egy Astra. Bár függ a tulajdonos izlésétől is, de eddig nem láttam jól kinéző swiftet. De az tény, hogy valamit fikáz, akkor mást is fikázzon, ha lát benne jót, akkor a másikban is találjon. ;)

;)

Link to comment
Megosztás:

Én 93-as astrámba legalább büszkén ülök, nem úgy mint a szutyokiban ;) Hozzám jöhet bárki, hogy "olyan öreg sz autód, mint az országút, csak 60LE, meg stb" De én nem fizetek min. 30e törlesztőt, saját autó, nem a banké!

A haverom tesója egyszer ezt vágta hozzám és elmondtam neki, hogy nekem 4,5-5l között eszik, súlyadó egy félévre 2700FT. Ő tavaly kihozta az új cliót és 65e-be van neki az autó havonta. Ezek után elkussolt. ;)

ha olyat vett lesz az még több is ;)

Link to comment
Megosztás:

Winkler Róbert:

"Ide egy Tolsztoj kéne, hogy kérlelhetetlen pszichológiai logikával írja meg a katartikus pillanatot, amikor valaki beleszeret egy F Astrába. Most tényleg, hogyan? A formájába? Nincs is neki formája. Az izgalmas műszaki tartalomba?"

Ez már haverok között is 5l vér ;) ;)

hát a 2esgófgtijének nagy formája volt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.