Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Naigen, de majd az enyém kap használt vagy új elektromos tükörházat is és utána lesz fűthető, addig felesleges a kínlódás szerintem. Nameg ügye másik kábelköteg is kell hozzá, ajtóátvezető stb. ;)

nekem csak egy lyuk van ott.... de sztem nem is fogok venni bele se ilyet se olyat ;)

jó az ugy ahogy van ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor már a maszkot is cserélhetted volna a lámpákkal együtt. Hacsak nem volt törve az eleje. ;)

Nem volt örve, csak nem passzolt a szín. Festetni meg nem akartam. De gondolkodtam rajta, hogy cserélem a maszkot a másik fajtára. A havernak tört az autó és valami 3500 Ft körül vette az újat. Majd meglátom, mert akarok angel eyes lámpákat és akkor lehet,hogy cserélem a maszkot.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt örve, csak nem passzolt a szín. Festetni meg nem akartam. De gondolkodtam rajta, hogy cserélem a maszkot a másik fajtára. A havernak tört az autó és valami 3500 Ft körül vette az újat. Majd meglátom, mert akarok angel eyes lámpákat és akkor lehet,hogy cserélem a maszkot.

ha már angel lámpáid lesznek, akkor vegyél hozzá jelnélküli rácsot is

és sztem a face előttiből ;)

lámpát is

Link to comment
Megosztás:

ezt a winklergyökérállatot valaki lője már tarkón....

" Gondolom, ezek valami tuninglámpák lehetnek, integrált kék LED-del, rejtett stroboszkóppal, vagy valami ilyesmi, mert aki nekiáll egy F Astrát tuningolni, mindenképpen hülye, de az esze csak nem ment el ennyire."

valamint

"És akkor jöttek az F Astrák. Átmenetesen fényezett Gsi, hozzáillő színű bádogvödörrel, ál-beömlős, (olaszul) Szürke Lovag szélvédőmatricás sima, a Zöld Ördög, ami nekem kéknek tűnt, de legalább spinner felni volt rajta, meg hát a lambóajtós kabrió."

érdekes, mert én és egy cartárs ott álltunk 5méterre az említett autóktól...lehet h nem ismerte fel az autót?

Link to comment
Megosztás:

ezt a winklergyökérállatot valaki lője már tarkón....

" Gondolom, ezek valami tuninglámpák lehetnek, integrált kék LED-del, rejtett stroboszkóppal, vagy valami ilyesmi, mert aki nekiáll egy F Astrát tuningolni, mindenképpen hülye, de az esze csak nem ment el ennyire."

Dáwid tuningos linkjében és porig alázta az F Astrákat, hogy nincsen formája, ki az aki ilyen autót vesz, stb. ;)

Link to comment
Megosztás:

ezt a winklergyökérállatot valaki lője már tarkón....

" Gondolom, ezek valami tuninglámpák lehetnek, integrált kék LED-del, rejtett stroboszkóppal, vagy valami ilyesmi, mert aki nekiáll egy F Astrát tuningolni, mindenképpen hülye, de az esze csak nem ment el ennyire."

ez a winkler a totalcaros ???

am sokan nem is ismerik csak az 1.4 nyócat, 60 lóval, ezért fikázzák...

aztán mikor egy 1.6Se lealázza őket csak lesnek... ;)

vagy van mikor az 1.4 nyóc v 60ló ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.