Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezaz, őt szívesebben nézném a végén a riportoknál ;) (de akkor muszáj lesz szerezni a közvetítésekhez egy női tolmácsot, mert összecarom magam a röhögéstől ha megszólal Pozsgay József hangján) :P ;) ;)

Már, legalábbis az eddigi két futamon, nem ő volt a szinkrontolmács :P , de tény hogy az új is pasi. -_-

Tippeljetek hány gyári alkatrész van Benne :D

Vagy úgy 30 drb... talán. :D

Link to comment
Megosztás:

Már, legalábbis az eddigi két futamon, nem ő volt a szinkrontolmács :P , de tény hogy az új is pasi. -_-

Vagy úgy 30 drb... talán. :D

Jah, idén ennyi forma1-et láttam ;) ;) ;)

Az a 30 darab is annyi amennyi a műszeregységben benne van. :D :P (minusz a számlap, meg a krómkeret) :P

Link to comment
Megosztás:

Én is szerelgetnék valamit a hétvégén, de nem nagyon van mit.

Nekem éppenséggel lenne mit, megvettem mindent a hátsó fék cseréhez, tegnap a munkahengereket, meg az olajat is, csak időm nincs rá. Kaptam kölcsön Hiltit, kiböktem vele a kerítést, és jó hír, hogy csont nélkül beférek a fa mellett. ;) Holnap muszáj lesz tankolnom, ugyhogy megínt elmarad a tank leszedése is. ;) Klikk!

Link to comment
Megosztás:

Nekem éppenséggel lenne mit, megvettem mindent a hátsó fék cseréhez, tegnap a munkahengereket, meg az olajat is, csak időm nincs rá. Kaptam kölcsön Hiltit, kiböktem vele a kerítést, és jó hír, hogy csont nélkül beférek a fa mellett. :D Holnap muszáj lesz tankolnom, ugyhogy megínt elmarad a tank leszedése is. ;) Klikk!

Majd ha asszony otthonhagyja a.... -_- ---> szegény tükör :P :D ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Majd ha asszony otthonhagyja a.... -_- ---> szegény tükör :D :D ;) ;) :P

Á, simán befér! Csak a bal tükröt kell figyelnem, ha az 5 centivel megy el a fa mellett akkor a mások oldalon marad olyan 15 centi. Amúgy pont az asszony nem engedi kivágni a fát. ;) Majd holnap csinálok képet amikor bejárok.

Link to comment
Megosztás:

Hamarosan várható lesz, hogy Zotya kiírja a következő mondatot a fórumba: Ma megvettem az új tükröket! ;)

Igazából vannak tartalék tükrök, mert a kézi állításúnak ugyanolyan a burkolata mint az elektromosnak. De nem a tükör a necces, mert az ott van mellettem 50 centire, azt látom, hanem a másik oldalon a hátsó kerékív. Ott a legszélesebb.

Link to comment
Megosztás:

Igazából vannak tartalék tükrök, mert a kézi állításúnak ugyanolyan a burkolata mint az elektromosnak. De nem a tükör a necces, mert az ott van mellettem 50 centire, azt látom, hanem a másik oldalon a hátsó kerékív. Ott a legszélesebb.

Nekem a bal oldali visszapillantóba ki kellene cserélnem a tükröt ;) Lehet csak simán tükröt venni bele?

Link to comment
Megosztás:

Nekem a bal oldali visszapillantóba ki kellene cserélnem a tükröt ;) Lehet csak simán tükröt venni bele?

Nekem is, körberohadás van. ;) Amúgy széles erős szerszámmal aláfeszítesz és kipattan. Előtte persze érdemes úgy állítani, hogy minél kijjebb legyen a külső széle.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is, körberohadás van. ;) Amúgy széles erős szerszámmal aláfeszítesz és kipattan. Előtte persze érdemes úgy állítani, hogy minél kijjebb legyen a külső széle.

én szedtem ki skoda tökröket, de piszok nehezen jött ki

de ha cserés a tükörlap, akkor törni is lehet ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is, körberohadás van. ;) Amúgy széles erős szerszámmal aláfeszítesz és kipattan. Előtte persze érdemes úgy állítani, hogy minél kijjebb legyen a külső széle.

aha lehet

és nem is nagy összeg.

egy két ezer ft

nekem is kellene egy jobbost, mert az nem jó már ilyen rücskök vannak benne...

Köszi a válaszokat! ;) Nekem meg ahogy mostam az autót, befolyt a tükör mögé a víz és érdekes foltok jelentek meg rajta, amik minden mosás utám egyre nagyobbak. Jövőhéten megnézem, milyen áron jutok a tükörhöz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.