Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

úha :lol: Sok beteg ember van, de hogy ennyire.... :( nah mindegy... Mostmár mindenki látja az okot amiért nem lehet rendes zenét csinálni a ribibe. Mert az eredeti felhasználására qrvára alkalmatlan lesz :lol: de legalább szép.

Lehet hogy tuningolok egy klotyódeszkát? Olyat hogy még a sz.rt is kizenéli az emberből :lol: és még nagyon hülyének se tűnne ennyi marhaság között B)

Mondjuk azért valami rendes alufelnit igazán nézhettek volna rá, valami slick gumival :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem mintha úgy rémlene hogy azokat a mutatókat egy féle képpen lehet fölcsinálni mert annak egy lelapolt tengelye van. Asszem. ;)

A régi műszeregységben tényleg ilyen volt a hőfokjelző, meg a szintjelző tengelye, a sebességmérőé meg sima hengeres. Ebben nem néztem milyen a hűfokjelzőé, de miért lenne más? Ennyit a bótos csávó hozzáértéséről. ;)

Link to comment
Megosztás:

A régi műszeregységben tényleg ilyen volt a hőfokjelző, meg a szintjelző tengelye, a sebességmérőé meg sima hengeres. Ebben nem néztem milyen a hűfokjelzőé, de miért lenne más? Ennyit a bótos csávó hozzáértéséről. ;)

ezt mondjuk

opc nem hoz két számot hozzá??

Link to comment
Megosztás:

A régi műszeregységben tényleg ilyen volt a hőfokjelző, meg a szintjelző tengelye, a sebességmérőé meg sima hengeres. Ebben nem néztem milyen a hűfokjelzőé, de miért lenne más? Ennyit a bótos csávó hozzáértéséről. ;)

ugyehogyugye ;) Tegnap vótunk a csergőnél. Vettünk ajtóstifteket, meg váltókarra gumigyűrűt. Szeginy ember is hiába értett hozzá ha a robbantott ábráján nem oda volt írva a cikkszám ahova tartozott ;) illetve de, az egyiken, két különböző képen két különböző alkatrész volt jelölve de ugyan azzal a cikkszámmal :P -_-

Link to comment
Megosztás:

Tegnap beégtem egy kicsit! Reggel bementem a melóhelyre, mert még szabadság előtt volt egy kis dolgom és riasztózva zártam le Gizit. kb. 3 óra múlva sietek ki, hogy minél hamarabb menjek a csajéhoz, erre elba....k a távirányító és nem tudom kinyitni az autót. Közel 5 perc idegbeteg nyomdosás után úgy döntöttem, hogy kinyitom kulcsal. Erre beindult a riasztó ;) Jó, motorháztető felnyit, riasztó vezeték elvág. Ekkor már néztek egy páran ;) De ezután még az irányjelzők villogtak. ;) Közel 20perc szarakodás után sikerült a távkapcsolót működésre bírni, utána elhúztam onnan a sunyiba. Ki kell cserélni benne a kapcsolót.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap beégtem egy kicsit! Reggel bementem a melóhelyre, mert még szabadság előtt volt egy kis dolgom és riasztózva zártam le Gizit. kb. 3 óra múlva sietek ki, hogy minél hamarabb menjek a csajéhoz, erre elba....k a távirányító és nem tudom kinyitni az autót. Közel 5 perc idegbeteg nyomdosás után úgy döntöttem, hogy kinyitom kulcsal. Erre beindult a riasztó ;) Jó, motorháztető felnyit, riasztó vezeték elvág. Ekkor már néztek egy páran -_- De ezután még az irányjelzők villogtak. ;) Közel 20perc szarakodás után sikerült a távkapcsolót működésre bírni, utána elhúztam onnan a sunyiba. Ki kell cserélni benne a kapcsolót.

Én ennél hosszabb ideig sz-tam :P de rijjasztósba már leírtam ;)

Link to comment
Megosztás:

Én ennél hosszabb ideig sz-tam ;) de rijjasztósba már leírtam ;)

Én ilyenekkel nem sz-k.

Ma máshogy jártam. Tudtam hogy porzik a tank, de valahogy le kellett menni tankolni. Kétszer "izzítottam" a bengát, majd indítás és alig kapta el. Máris elmondtam egy miatyánkat, hogy érjek le a kútig.

Haladok szépen, indexelek jobbra, szándékomat jelezvén, vissza kettő kuplung fel, motorfék fékez, befordul, gázadás, autót dadog, majd leáll. Azért lendületből még beértem a kúthoz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy olyan kérdésem a cartársakhoz, főleg az 1.4 vagy 1.6NZ-sekhez, hogy akinek van szervója a kocsiban, lenne-e egy olyan képe (vagy csinálna nekem), hogy elöl a hűtőnél hogy mennek, ill. hogy vannak rögzítve a szervócsövek? Kéne nekem ilyen infó. Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

A fényszóró magasságállító melletti vak dugasz helyére mi megy bele gyárilag? Gyári riasztó valamije?

Caravanban a vezetékek bal oldalt a C oszlopba mennek fel a tetőkárpit fölé?

Asszem más kérdésem nincs. ;)

1,

Drótok baloldalt Coszlopban jaja bár sztem a küszöb burkolatban mennek tovább, a tetőkárpitban nemtom mik vannak. Nekem a hangszóróktól kezdve, a lámpák drótjaiig minden a kücöb burk. alatt megy.

2,

őőőő fényszóró magasságállító nekem annyira nincs ;) az a kormány és a lámpakapcsoló közöt van az egyik függőlegesen álló likban ha jól tévedek (nekem az is vak ;) ) de a másikba egy piros led van belecsinálva. Egész origi szaga van, kis perem a led körül, meg mittomén, akár azt is kinézem belőle hogy gyári :P szal lehet hogy a rinyasztó ledje van odacsinálva eredetileg.

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy olyan kérdésem a cartársakhoz, főleg az 1.4 vagy 1.6NZ-sekhez, hogy akinek van szervója a kocsiban, lenne-e egy olyan képe (vagy csinálna nekem), hogy elöl a hűtőnél hogy mennek, ill. hogy vannak rögzítve a szervócsövek? Kéne nekem ilyen infó. Előre is köszi!

Bár én 16SZR-es vagyok, de itt egy kép. A két egymás mellett haladó cső a szervóé. ;)

Öntartásos, ahogy látni. A szervóolaj-tartály nem tudom, hogy van rögzítve, de gyanítom, hogy az akksi alatt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.