Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szépek :lol: Csak az a baj, hogy az ilyenfajta szelepsapkák fogyóeszközök az autókon :lol: A havernak 2 napig volt rajta, aztán valaki észrevette, utána meg el ;)

Köszi! Reméljük nem nyúlják le. Bár az esetlek 90%ában őrzött parkolóban van a kocsi, de ha nem akkor nem sokáig állok olyan helyen. Hát ha meglátnám hogy valaki csavargatja lefele hátúlról alárúgnék úgy hogy megfejelné a kerékjárat tetejét. :lol:

Link to comment
Megosztás:

a hétvégén úgy lepucoltam kipolíroztam a kocsit hogy csak na. Duda szar volt ( csak egy kábel volt lecsúszva ) azt is megcsináltam, meg láttam hogy a bal olaldali fényszóró be van esve... Rájöttem hogy a tartóbak le van törve, aztán megoldottam okosba, vastag kartonpapírral kipóckoltam. És újra egyszintbe van mindkét lámpa ;)

Link to comment
Megosztás:

a hétvégén úgy lepucoltam kipolíroztam a kocsit hogy csak na. Duda szar volt ( csak egy kábel volt lecsúszva ) azt is megcsináltam, meg láttam hogy a bal olaldali fényszóró be van esve... Rájöttem hogy a tartóbak le van törve, aztán megoldottam okosba, vastag kartonpapírral kipóckoltam. És újra egyszintbe van mindkét lámpa ;)

azé ez csak ideidlenes ugye?

Link to comment
Megosztás:

azé ez csak ideidlenes ugye?

Az, na de fogalmam sincs mikor fogom elszánni magam hogy megcsináljam. Egy darabig jólvan ez így. Nem látszik a karton. Olyan mintha nem is lenne eltörve. jaj vasárnap meg fater állt ki a garázsból és levitte a jobb visszapillantót........ De tett rá másikat 3ezerért. Én ki nem fizetem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az, na de fogalmam sincs mikor fogom elszánni magam hogy megcsináljam. Egy darabig jólvan ez így. Nem látszik a karton. Olyan mintha nem is lenne eltörve. jaj vasárnap meg fater állt ki a garázsból és levitte a jobb visszapillantót........ De tett rá másikat 3ezerért. Én ki nem fizetem. ;)

hát ha eccer ő vitte le :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát ha eccer ő vitte le :lol:

Még sumákolni akart... ;) :lol: mert hazahozta a kocsit, és akkor én mennék el vele haverhoz. Nézem az anyósülés előtt van valami.... Felveszem. A Jobb visszapillantó..... Na jó akkor bementem és mondta hogy mit művelt. Az a jó hogy nem lehet észrevenni hogy cserélve lett.

Link to comment
Megosztás:

Egy ráklikk után simán.. B) :( nem lehet rossz a cucc de hát kinek van arra rávalója? :lol: Nekem tuti nem.. :) ha lenne is inkább a kocsit pipecíteném ki :P az lenne aztán a valódi élmény ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.