Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

milyen fű? mi vastag? he? :lol:

;)

Szenilis.. :lol: :lol:

Na de vasárnap én is tartok egy kis szalonnasütögetős kerti partyt, ugyebár ott bemattulni sem illegál... :) :( B)

Link to comment
Megosztás:

;)

Szenilis.. :lol: :lol:

Na de vasárnap én is tartok egy kis szalonnasütögetős kerti partyt, ugyebár ott bemattulni sem illegál... :lol: :) :(

multhét péntek:

szalizás Mayánál.

se szali se gyújtós, se kedv mire odaértünk.. elmaradt...

most meg esni akar vagy mi a rák van ezzel az idővel.

Link to comment
Megosztás:

Nálam is kezd bekattanni a klíma -mondjuk ez valahol nem is baj :lol: , az OK rakodógép klímáját is most renoválták meg.. :lol:

Nekem is húzni kéne már a gyufát hazafele, na de teccik ez az Uborka, jó, hogy lehet hekkelni.. :) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kértem az opel bótban olyan vizhőfok-jeladót ami passzol az új 110-fokig skálázott műszeregységhez, de azt mondta a csávó, hogy minden jeladó egyforma, nincs olyan hogy 100-as vagy 110-es órához passzol. Azt ajánlotta, hogy tegyem vissza a régi órát, mérjem ki a jeladót egy fix hőfoknál, mondjuk nyitásnál, és kalibráljam hozzá az új órát, úgy hogy megfelelő pozícióban rakom fel a mutatót. Egyszóval jó igy ahogy van. :lol:

A tecsónál vmi barom majdnem rámgurult a lámpánál, amikor rádudáltam meg még neki járt a szája. Bosszúból átment a piroson, majdnem oldalba kapták. Jól megkaptam. ;)

Hűha! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kértem az opel bótban olyan vizhőfok-jeladót ami passzol az új 110-fokig skálázott műszeregységhez, de azt mondta a csávó, hogy minden jeladó egyforma, nincs olyan hogy 100-as vagy 110-es órához passzol. Azt ajánlotta, hogy tegyem vissza a régi órát, mérjem ki a jeladót egy fix hőfoknál, mondjuk nyitásnál, és kalibráljam hozzá az új órát, úgy hogy megfelelő pozícióban rakom fel a mutatót. Egyszóval jó igy ahogy van. :(

A tecsónál vmi barom majdnem rámgurult a lámpánál, amikor rádudáltam meg még neki járt a szája. Bosszúból átment a piroson, majdnem oldalba kapták. Jól megkaptam. ;)

Hűha! :lol:

Hát igen! Nagy az isten állatkertje! :lol:

Hűha! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Kértem az opel bótban ........ és kalibráljam hozzá az új órát, úgy hogy megfelelő pozícióban rakom fel a mutatót. Egyszóval jó igy ahogy van. :(

A tecsónál vmi barom majdnem rámgurult a lámpánál, amikor rádudáltam meg még neki járt a szája. Bosszúból átment a piroson, majdnem oldalba kapták. Jól megkaptam. :lol:

Hűha! :)

Nekem mintha úgy rémlene hogy azokat a mutatókat egy féle képpen lehet fölcsinálni mert annak egy lelapolt tengelye van. Asszem. ;)

Jah a hűha...

Asszony má' megint nincs otthon? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem mintha úgy rémlene hogy azokat a mutatókat egy féle képpen lehet fölcsinálni mert annak egy lelapolt tengelye van. Asszem. ;)

Jah a hűha...

Asszony má' megint nincs otthon? :lol: :lol:

szerintem is van kétféle jeladó.

mintha régebben is lett volna erről szó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.