Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

és egy éve nem volt drága? ;)

mihez képest

ahhoz képest, hogy vagy 100x jöttem azon az utvonalon, és nem volt semmi csak épp akkor ahhozképest drága.

ha azt nézem, kellett egy lámpa és egy index, egy hűtőmaszk kell majd meg egy motorháztető kasztnizás, és festés.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vettem egy ilyet, mit ne mondjak babásan műxik és nem is volt drágának mondható -legalább ki tudom használni az eladott asztalim monitorját és nem is kajol annyit mint a tv-m. :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nyomatékban meg gondolom 2000-től egymillió nyútonméterig ;)

Azt nem tudom, de 2007-ben olaszból jöttek traktorok (800,1200,1800 és 3000LE) és volt ott egy, amibe 400LE iveco kamion motor, 4 turbóval, nitróval, + valami méregdrága üzemanyag keverékkel volt felszerelve és 1800LE-t tudott. Tavaly németből jöttek traktorok, de állítólag most augusztusban is valami brutális gépek jönnek. 2008-tól van belépő is, az kb. 1000FT/fő. 2 napos rendezvény. Most is megyünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A tuning rovatban már kérdeztem,de nem jött rá válasz,megpróbálom itt ,hátha....

Mekkora mélységű hangszórók férnek el az f astra első gyári helyére?Van egy hertz dsk 16os szettem ,aminek 61mm a beépítési mélyésge,ez vajh befér vagy vennem kell kisebb mágnessel szereltet.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom, de 2007-ben olaszból jöttek traktorok (800,1200,1800 és 3000LE) és volt ott egy, amibe 400LE iveco kamion motor, 4 turbóval, nitróval, + valami méregdrága üzemanyag keverékkel volt felszerelve és 1800LE-t tudott. Tavaly németből jöttek traktorok, de állítólag most augusztusban is valami brutális gépek jönnek. 2008-tól van belépő is, az kb. 1000FT/fő. 2 napos rendezvény. Most is megyünk :lol:

nemhiába vagy te traktoros családból :lol:

;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A tuning rovatban már kérdeztem,de nem jött rá válasz,megpróbálom itt ,hátha....

Mekkora mélységű hangszórók férnek el az f astra első gyári helyére?Van egy hertz dsk 16os szettem ,aminek 61mm a beépítési mélyésge,ez vajh befér vagy vennem kell kisebb mágnessel szereltet.

van olyan hogy hifi topik

de a 61es nem fér be.

50 es maximum

vagy 45ös

a hifisek biztos megmondják.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.