Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jó neked, az enyéméit is leszisszenthetnéd :lol: én meg se nagyon bírom mozdítani a jobb karomat -olyan tűt akasztottak ma belém, hogy fúrónak is jó lenne.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó neked, az enyéméit is leszisszenthetnéd :lol: én meg se nagyon bírom mozdítani a jobb karomat -olyan tűt akasztottak ma belém, hogy fúrónak is jó lenne.. ;)

hát egy olyan 3 óra alatt kész volt, ebből egy óra volt az, hogy a 8 éves fékport lemostam, csiszoltam a felnikről :lol:

vagy még több, a fújás felninként vagy 5 perc.

miért a karodba szurkálták?

am hozd el és lefessük jó kapuződre :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mert vannak szakmai ártalmak, ugyebár a bitumenben van ólom és az mint köztudott mérgező anyag :lol:

Ja persze, felnit zöldre, akkor inkább már króm.. :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aki nyersólmot használ az meg is érdemli :lol: :lol:

De neked (és a többi városlakónak is) nagy esélye van rá, hogy kapjon egy alapos ólommérgezést :) (nem azért mert én azt kívánom) mert nyáron ugyebár az aszfalt mocskosul be tud melegedni (pestnagyfaluban meg javából öntött aszfalttal dolgoznak a kollégák) -na most ugyebár ahogy elkezd melegedni (illetve a bitumen) az szépen el kezdi magából kigőzöltetni az ólompárát, oszt szíjják a pirosnál.. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aki nyersólmot használ az meg is érdemli :) :lol:

De neked (és a többi városlakónak is) nagy esélye van rá, hogy kapjon egy alapos ólommérgezést :( (nem azért mert én azt kívánom) mert nyáron ugyebár az aszfalt mocskosul be tud melegedni (pestnagyfaluban meg javából öntött aszfalttal dolgoznak a kollégák) -na most ugyebár ahogy elkezd melegedni (illetve a bitumen) az szépen el kezdi magából kigőzöltetni az ólompárát, oszt szíjják a pirosnál.. ;) :lol:

olyankor kell baszni neki a kanyarba, van olyan tapadás hogy beszarsz :lol:

am ennek is lett egy ilyen sárgás beütése...

de elmegy

Link to comment
Megosztás:

olyankor kell baszni neki a kanyarba, van olyan tapadás hogy beszarsz :lol:

am ennek is lett egy ilyen sárgás beütése...

de elmegy

Jajaa!! Én is ma tettem egy erős balos egy kanyarban, szerencsétlen téligumik négy oktávon csikorogtak. Csajok egyből sasoltak, hogy kiezazállat? ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jajaa!! Én is ma tettem egy erős balos egy kanyarban, szerencsétlen téligumik négy oktávon csikorogtak. Csajok egyből sasoltak, hogy kiezazállat? ;) :lol:

nekem még most is télik vannak :lol:

vettem egy erősebb kanyart be is csikorogtak, egy járókelő lányzó volt ott.. nézett is de sztem azt hogy imádkozzon e még vagy már azt is felesleges :lol:

Link to comment
Megosztás:

;)

ma lefestettem a gyári felniket, dísztárcsát nem akarok felrakni, és feketétől szebb ez az esüstös szín

http://kepfeltoltes.hu/090406/Fot_0209_www...ltoltes.hu_.jpg

Én is hamarosan nekiesek, frankón felcsiszolom és lefújom matt feketére. :lol: Tavaly fújtam, de az csak olyan hirtelen jött festés volt, hogy ne unatkozzak. :lol: Hamár leszedem a felniket, akkor a hátsó fékdobokat is felcsiszolom és lefújom pirosra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is hamarosan nekiesek, frankón felcsiszolom és lefújom matt feketére. :lol: Tavaly fújtam, de az csak olyan hirtelen jött festés volt, hogy ne unatkozzak. ;) Hamár leszedem a felniket, akkor a hátsó fékdobokat is felcsiszolom és lefújom pirosra. :lol:

neee neee neeeeee

az roma

majd ha lesz hátsó tárcsaféked akkor festegess :lol:

vagy csak feketére.

nekem pl matfeketével van lefujva, hőálósből.

nem jelentkezik rajta annyiraa rozsda egy éve lett megcsinálva.

drótkorong, és annyi

Link to comment
Megosztás:

szerintem az nem király, ha a dobfékedet villogtatod a kocsi alól...

matfekete és ok

szerintem

oké! csak valamelyik nap láttam egy astrát, igaz azon alufelni volt és a dob pirosra volt fújva és frankón nézett ki. ;) Holnap kikapom az üléseket és kiszedem a kárpit alól a szivacsot mind két oldalról, megszárítom + megcsinálom a kasznit is, mert ami ott van dugó, az elmozdult és alulról ázott a szőnyeg.

Link to comment
Megosztás:

oké! csak valamelyik nap láttam egy astrát, igaz azon alufelni volt és a dob pirosra volt fújva és frankón nézett ki. ;) Holnap kikapom az üléseket és kiszedem a kárpit alól a szivacsot mind két oldalról, megszárítom + megcsinálom a kasznit is, mert ami ott van dugó, az elmozdult és alulról ázott a szőnyeg.

szerintem az nem vmi frankó, ha a dob világít...

egy tárcsafék az igen mondjuk...

sok sikert a melóhoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.